HájasBré: Hálózat Szerver Tartomány kezdőknek #8 [Az MSSQL]

HájasBré: Hálózat Szerver Tartomány kezdőknek #8 [Az MSSQL]

00:00
0:00
/
27:31
thumb_up_alt 1 thumb_down_alt 0
539   1 évvel ezelőtt
Rendszergazda
68 Feliratkozó
539   1 évvel ezelőtt
HájasBré: Hálózat Szerver Tartomány kezdőknek #8 [Az MSSQL] [Fg6bAIQFugM]

8 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Hopp, csak most tűnt föl, hogy kedvenc kókler malacunk 2019 Enterprise verziót kalapált be a patáival. Mindenhol megvásárolható, és nem egy nagy összeg, mi? Alsó hangon 300k forcsinál kezdődik ennek az ára, 8 magra. Bizony, magonként kell licencelni. Meg aztán a kötelező CAL-okról hol a bizonyítvány, hahó! Egy kliens egy CAL. Egy CAL használtan nagyjából 70-100k forcsi. Csak nem azt akarod mondani, hogy megint vegetázik a gyerek? Ezt is a sectigo tanústívánnyal meg a közjegyzővel fogod kimagyarázni? Azt tudod, hogy ez már nem piti összegben elkövetett bűncselekmény? Ha lett volna egy csöpp kis eszed, akkor az Evaluation-t vagy Developer-t kattintod be. De nem volt
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Röffencs, megint vizet prédikálsz. Fogalmad nincsen az adatbázisok lényegéről, az adatbázis fogalmának elmagyarázása nem sikerült. Az első 5 percben össze-vissza hablatyolsz mindenféle baromságot. A téma margójára, magyarul is elérhető jegyzet illetve tankönyv a témában, ráadásul nem is hosszúak. Ajánlom figyelmedbe, mert ez ismételten a szakma megcsúfolása.

Beszélgessünk inkább a H-tarifás áramlopásodról. Voltak már kint az E.ON-tól ellenőrizni? Nagyon várod már őket?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Látod ernő? Ennyire értessz a dolgokhoz. Legördíted a menüt és SCROLLOZOL az intig bazmeg, ahelyett, hogy csak egy "i"-t ütnél. A barom fasszopója... minden várkár max? Level is várkár? kurvaélet.... Hát hanyadik normál formra normalizáltál? Majd 10.000 fogod eltárolni azt a szót, hogy "User" ahelyett, hogy létrehoznál egy userPermission táblát, benne Id és permissionName mezőkkel? Szerencsére te még nem láttál olyan táblákat, ahol 10M+ rekord van. Várkár.

De miért oktatóvideó ez? Ezt kattintom, azt kattintom, semmi magyarázat, hogy mi miért van, mi mit csinál.....

Sproc-ot várjunk? Vagy nem baszakodsz ilyenekkel? Fincsi lenne...
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
jaja, nagyon jó, hogy van otthon egy szoba a "kiszolgálónak", amin fut a HÁJSQL. rettentően jövedelmező infrastruktúra az ott most. pont egy szobányi raklap szar kell hozzá.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
16:30 Na itt derült ki mennyire nem értesz az adatbázisokhoz. Egy name mezőhöz beállítasz egy kb TEXT típust? Itt egy kis infó: igen több karaktert enged beilleszteni, de egyrészről nagyobb helyet is foglal le és a műveletek is időigényesebbek, nem beszélve arról hogy nem lehet indexelni.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ernő, ha olvasol itt. Segíts már az ÉJTIEM HÁNGÖRIT rá programozni a robot porszívóra, mert csak az asszony lábának megy. Nincs valami INCEL 40 éves szűz programod amivel kikerülné az asszonyomat? köszi.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...