Trash Doom (Paródia)

Trash Doom (Paródia)

00:00
0:00
/
1:06
thumb_up_alt 29 thumb_down_alt 1
1871   1 évvel ezelőtt
pipi
55 Feliratkozó
1871   1 évvel ezelőtt
Hájas barátunk felcsapott játékfejlesztőnek és megalkotta ezt a gyönyörűséget. A játék a FosComm 4.0-s verziójával elérhető lesz.

(Tudom, tudom a Valve-nek semmi köze nincs a Doom-hoz. Az intro egy régebbi projekthez készült és illett ehhez is.)

29 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Jó lenne ha lenne ilyen mód a Doomhoz.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Amúgy, osztom a trollégák véleményét, miszerint ebből összehozhatna egy hosszú verziót, mind a 70+ trash-el. Jó tudom, elég hosszú lenne az anyag vágása és szerkesztése, bár annyiból meg könnyebb, hogy mindegyikhez egy képszerkesztővel kivágot fej kell és hozzá egy trash hanganyag, illetve egy jelenet, ahol lelövik őket és kész. Garantált siker lenne és lehetne ugyanez azzal a címmel, hogy bővített verzió. Persze ez csak ötletelés arra az esetre, ha épp nincs mit csinálnia.
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Trutymó meg herby is elférne benne, van sok használható hanganyag náluk.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Tákynak lehetne a neve Táky De Niro
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Vegeta
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Blood ra se lenne rossz egy ilyet csinalni, ott megbiccesebbek a szornyek
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
lol. gondolom a valve os intrót az a dagadt valve os idezte akinek a tarkojan volt a piros valve, hàjas alkalmas modell.

es amugy, a valve spund designere, meg aki a soundtracket csinalta, elvileg amugy egy no most nem tudom, de mennyire kurva jo, elso meg masodik soundtrackje is zseniiiiii
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ez profi munka kérem!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
.wad mikor lesz? Dagadék E1M1-en elhasalna ITYTD-on, pedig neki már a kora miatt is illene UV-n végigtolni legalább az első két dómot. Bár a dóm 3-as balfaszkodását látva lehet nem sikerülne neki...
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Horváth Krisztián lenne a mancubus
Bariadd a pain elemental vagy cacodemon.
Azt nem tudom ki lenne méltó a baron of hellre, spider mastermindra. Az icon of sin az Sodi lenne.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...