1871 1 évvel ezelőtt 1871 1 évvel ezelőtt
Hájas barátunk felcsapott játékfejlesztőnek és megalkotta ezt a gyönyörűséget. A játék a FosComm 4.0-s verziójával elérhető lesz.
(Tudom, tudom a Valve-nek semmi köze nincs a Doom-hoz. Az intro egy régebbi projekthez készült és illett ehhez is.)
29 hozzászólás
es amugy, a valve spund designere, meg aki a soundtracket csinalta, elvileg amugy egy no most nem tudom, de mennyire kurva jo, elso meg masodik soundtrackje is zseniiiiii
Bariadd a pain elemental vagy cacodemon.
Azt nem tudom ki lenne méltó a baron of hellre, spider mastermindra. Az icon of sin az Sodi lenne.