Emlékszem rá amikor azt hajtogatta Sodrony, hogy mindenki annyit ér a társadalomban amekkora fizetése és pénze van.
Na te szerencsétlen pedofil, te most mennyit érsz, most hogy pár dollárért (amiből golda meg a tikfos is leakaszt) tíz órákat kell "műsort" gyártani?
Ha megbírt volna lenni radar alatt, meg nem jött volna össze egy igénytelen tranyóval akire a világ összes pénzét elköltötte, még mindig csalhatná a osztrák meg német gányoldák pénzét meg vehetné fel a 9 százalékos kamattal az online kölcsönöket. Én ebben hálás vagyok Tibinek meg Szedunkának hogy felgyorsították a folyamatokat.
Stáblista: Természetesen aSodi, Vahúr, Kammer Faszfej, Vadász Toás, Herbygiliszta, BaranyiJo, Májkrém, Buziboy
(Ha esetleg valakit kihagytam volna, még jöhetne a hozzászólás alá, majd ők statiszták lesznek az aluljáróban)
17 hozzászólás
Na te szerencsétlen pedofil, te most mennyit érsz, most hogy pár dollárért (amiből golda meg a tikfos is leakaszt) tíz órákat kell "műsort" gyártani?
Ha megbírt volna lenni radar alatt, meg nem jött volna össze egy igénytelen tranyóval akire a világ összes pénzét elköltötte, még mindig csalhatná a osztrák meg német gányoldák pénzét meg vehetné fel a 9 százalékos kamattal az online kölcsönöket. Én ebben hálás vagyok Tibinek meg Szedunkának hogy felgyorsították a folyamatokat.
(Ha esetleg valakit kihagytam volna, még jöhetne a hozzászólás alá, majd ők statiszták lesznek az aluljáróban)