"Engem nem Láttok többet" - MC Isti akàr Sittre is menne de el fogja kapni Takàcs Emesèt bàrmi áron

"Engem nem Láttok többet" - MC Isti akàr Sittre is menne de el fogja kapni Takàcs Emesèt bàrmi áron

00:00
0:00
/
2:03
thumb_up_alt 12 thumb_down_alt 0

9 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Akármi vótál,kinőttél belőle. KISZÁLTÁL😂😂😂😂 Istenem,bírja el a Föld a hátán az ilyen lényeket?????
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
szfaszista voltál, de kiszálltál
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
De jó lenne, ha elvinnének
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
vágosúlyban van a malac
thumb_up_alt4 thumb_down_alt
Hogy lehet kinőni a nevetésből?
thumb_up_alt5 thumb_down_alt
Meg kell adni a kocának a svájci rendőrség címét
thumb_up_alt4 thumb_down_alt
gyogyaus
thumb_up_alt3 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...