"Mindenki Mög akar verni àllandòan meg bàntani" - Venomsz közel egy hete màr kemènyen Piàl munka helyett

"Mindenki Mög akar verni àllandòan meg bàntani" - Venomsz közel egy hete màr kemènyen Piàl munka helyett

00:00
0:00
/
2:36
thumb_up_alt 1 thumb_down_alt 0

1 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Remélem egyszer tényleg jól "megnevelik" ezt a férget, mondjuk az Asás melósok, azok úgyis nagyon szeretik.Büdös élősködő koldus, bele ne halj már a szánalmas önsajnáltatásba 43 éves férfiként te hányingerkeltő szardarab. Remélem nem lesz Szabina közmunkabére és éhezni fogsz és még jobban nyomorogni.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...