Remélem egyszer tényleg jól "megnevelik" ezt a férget, mondjuk az Asás melósok, azok úgyis nagyon szeretik.Büdös élősködő koldus, bele ne halj már a szánalmas önsajnáltatásba 43 éves férfiként te hányingerkeltő szardarab. Remélem nem lesz Szabina közmunkabére és éhezni fogsz és még jobban nyomorogni.
1 hozzászólás