29 6 órával ezelőtt 29 6 órával ezelőtt
Nos, ebben a közel egy órás, "igazi élvezet" kategóriájú remekműben a készítőnk egy kánikula sújtotta, hőgutához közeli állapotban próbálja meg magyarázni a bizonyítványát, miközben épp érettségire készül, de alapvetően már most biztos benne, hogy meg fog bukni.
A videó lényegében egy kaotikus „mindent bele” mix:
Technikai "kalandok": Kapunk egy részletes, izzadságszagú beszámolót egy mikrofon beállításáról [03:08], egy szépen "elégetett" ESP vezérlőről [02:22], és arról, hogyan hűti kényszermegoldásokkal a szerencsétlen, túlmelegedő RB500-as eszközét [07:35].
FoxOS promóció: Természetesen nem maradhat ki a „FoxOS” Windows-módosítások népszerűsítése sem [19:17], amit – meglepő módon – még mindig távolról telepítenek, mert hát miért is tennék egyszerűen.
KMA (Külső Műveleti Ablak): Bemutatásra kerül egy ún. KMA rendszer [48:51], ami tulajdonképpen egy bonyolult beléptető/letöltő felület, amit a készítő annyira "szeretne", hogy a videó felében csak arról beszél, miért nem működik éppen, vagy miért nem érdemes a Rufus-t használni a telepítéshez [27:38].
Kullancs-körkép: A videó csúcspontjaként megtudhatjuk, hogy a környéken hemzsegnek a kullancsok és a szúnyogok, ami ellen a készítő már majdnem szúnyogriasztó spray-t iszik [30:24].
Az egész egy hatalmas, szarkasztikus önigazolási kísérlet arról, hogy miért nincs új tartalom, miért nem lesz weboldal, és miért fog valószínűleg megbukni az érettségin. Ha szeretnéd ezt a kálváriát teljes egészében végignézni, itt találod: https://www.youtube.com/watch?v=XQ73Tdazijw
Eredeti cím: Dög melegben jönnek a manók & KMA Külső Műveleti Ablak
Címkék:
hsp,
dragonháj,
2hájbré,
ernő,
mikrotik,
it,
router,
csicska,
kókányolás,
2hájloop,
hájasbré ernyőke,
netszemét,
kókler,
2hb,
2h,
hájasbré,
2hájbredőny,
heiner ernő,
hájas,
incel,
foskomm,
foxcomm,
hacsi,
hacsizacsi,
axion,
munkanélküli,
takarító,
szaros wc,
okosotthon,
kókány,
reklámmentes,
ai,
mi,
böngésző,
vivieon,
zseni,
érettségi
1 hozzászólás