Hájas érettségi bukását vizionálja, hőségben vergődik és microcontrollert éget

Hájas érettségi bukását vizionálja, hőségben vergődik és microcontrollert éget

00:00
0:00
/
59:26
thumb_up_alt 1 thumb_down_alt 0
29   6 órával ezelőtt
EmberKinzoForum
8 Feliratkozó
29   6 órával ezelőtt
Nos, ebben a közel egy órás, "igazi élvezet" kategóriájú remekműben a készítőnk egy kánikula sújtotta, hőgutához közeli állapotban próbálja meg magyarázni a bizonyítványát, miközben épp érettségire készül, de alapvetően már most biztos benne, hogy meg fog bukni.
A videó lényegében egy kaotikus „mindent bele” mix:
Technikai "kalandok": Kapunk egy részletes, izzadságszagú beszámolót egy mikrofon beállításáról [03:08], egy szépen "elégetett" ESP vezérlőről [02:22], és arról, hogyan hűti kényszermegoldásokkal a szerencsétlen, túlmelegedő RB500-as eszközét [07:35].
FoxOS promóció: Természetesen nem maradhat ki a „FoxOS” Windows-módosítások népszerűsítése sem [19:17], amit – meglepő módon – még mindig távolról telepítenek, mert hát miért is tennék egyszerűen.
KMA (Külső Műveleti Ablak): Bemutatásra kerül egy ún. KMA rendszer [48:51], ami tulajdonképpen egy bonyolult beléptető/letöltő felület, amit a készítő annyira "szeretne", hogy a videó felében csak arról beszél, miért nem működik éppen, vagy miért nem érdemes a Rufus-t használni a telepítéshez [27:38].
Kullancs-körkép: A videó csúcspontjaként megtudhatjuk, hogy a környéken hemzsegnek a kullancsok és a szúnyogok, ami ellen a készítő már majdnem szúnyogriasztó spray-t iszik [30:24].
Az egész egy hatalmas, szarkasztikus önigazolási kísérlet arról, hogy miért nincs új tartalom, miért nem lesz weboldal, és miért fog valószínűleg megbukni az érettségin. Ha szeretnéd ezt a kálváriát teljes egészében végignézni, itt találod: https://www.youtube.com/watch?v=XQ73Tdazijw

Eredeti cím: Dög melegben jönnek a manók & KMA Külső Műveleti Ablak

1 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
innvoativ fejlesztoi csapat DDD az ev vicce, hacsi-zacsi-pacsi
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...