Alexre is cuppannak rá a "secsaládom sekutyám semacskám" típusú magányos ribancok.Mint vadászra. És sajnálják szegény sorsa miatt az élősködő koldust.Nyílnak majd a bukszák donéshez, nehogy mondjuk gyerekalapítványokat támogassanak, miért is, gyűlölik a gyerekeket, csak az önsajnáltató lusta igénytelen életerős csöves férfiakat szeretik támogatni.Hátha szájba kaphatják a fonnyadt kis kukijukat.
Az meg külön büdös amikor valaki magáról mondogatja hogy milyen jó ember és ezt meg azt érdemel.
Ez a zene a shortban meg pont illik a csöves gecihez.Kis buzeráns önsajnáltató vernyogás.
Képzeljük el hogy analfabéta Atkalex válaszol az előző videó kommentjére egy gomb lenyomásával:
Kedves YouTube Csapat!
Ezt a 3000 lájkot nyugodtan tartsátok meg magatoknak, mert én nem megyek dolgozni ezért a semmiért. Egyáltalán nem fogok semmilyen feltételt teljesíteni, és eszem ágában sincs bármit is „előznöm” vagy megtennem a következő egy hónapban. Leszarom a lájkokat, nem érdekel a jóváírás, és kifejezetten idegesít, hogy ezzel a zagyva, értelmetlen szöveggel próbáltok átverni. Tartsátok meg a lájkot a saját csatornáitokra, engem pedig hagyjatok békén – többet ne írjatok, mert nem fogok reagálni.
Üdv Mészáros Atkalex, aki egy disznó ember, nem dolgozik, csak minőségi videókat csinál.
2 hozzászólás
Az meg külön büdös amikor valaki magáról mondogatja hogy milyen jó ember és ezt meg azt érdemel.
Ez a zene a shortban meg pont illik a csöves gecihez.Kis buzeráns önsajnáltató vernyogás.
Kedves YouTube Csapat!
Ezt a 3000 lájkot nyugodtan tartsátok meg magatoknak, mert én nem megyek dolgozni ezért a semmiért. Egyáltalán nem fogok semmilyen feltételt teljesíteni, és eszem ágában sincs bármit is „előznöm” vagy megtennem a következő egy hónapban. Leszarom a lájkokat, nem érdekel a jóváírás, és kifejezetten idegesít, hogy ezzel a zagyva, értelmetlen szöveggel próbáltok átverni. Tartsátok meg a lájkot a saját csatornáitokra, engem pedig hagyjatok békén – többet ne írjatok, mert nem fogok reagálni.
Üdv Mészáros Atkalex, aki egy disznó ember, nem dolgozik, csak minőségi videókat csinál.