Itt a probléma forrása továbbra is amit el is mond, nem csinál semmit a fogyás érdekében. Havonta egyszer esetleg a 3500 kalória helyet megeszik 1800at, plusz mint itt is látszik szobabiciklizik 15 percet. Kész. Aztán ez ismétlődik az örökkévalóságig.
2 hozzászólás