Attól, hogy a tegnapi live ban a Kj vel beharangoztátok, hogy egy állítólag életmentő akción vesztek részt (és heroikusan le is zártad a liveot ), attól te még ugyan olyan semmirekellő, lusta, munka és adó kerülő hazudozó gecziláda maradsz, kedves Lexike !!!!!!!!!
7 hozzászólás