"Hogy a f*szba maradtam eddig èletben?" - agyhalott Mobilsz szerint nagyon rossz dolog az alkoholizmus
thumb_up_alt 1 thumb_down_alt 0
82 9 órával ezelőtt 82 9 órával ezelőtt
Ádika maga sem èrti hogy hogyan van mèg èletben - 2026.6.26
Címkék:
ádàm mobil,
zabina,
szabina,
zöbina,
békéssámson,
töltőgáz,
békéssámsoni putri,
elmebeteg,
gyogyòs,
bolond,
hulladèk agyhalott,
elmebetegek,
gyogyòsok,
fazekas àdika,
venom,
venomsz,
alkoholista,
alkesz,
munkanélküli,
munkakerülők,
gagyàs szabrinka,
bolondok,
panaszkodàs,
nyavajog,
nyavajgás,
panaszkodik,
mèly szegènysèg,
iphone 17,
àjfòn,
nasi,
szefòs szabina,
munka,
melò,
közmunka,
közmunkàs bèr,
tisza,
tótkomlós,
kinder tojàs,
alkesz mobil,
kőbányai
4 hozzászólás