"Hogy a f*szba maradtam eddig èletben?" - agyhalott Mobilsz szerint nagyon rossz dolog az alkoholizmus

"Hogy a f*szba maradtam eddig èletben?" - agyhalott Mobilsz szerint nagyon rossz dolog az alkoholizmus

00:00
0:00
/
6:03
thumb_up_alt 1 thumb_down_alt 0

4 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Basztál kitanulni egy szakmát, akkor normálisan meg tudnál éni, könnyebb volt piázni meg cigizni
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Basztál kitanulni egy szakmát, akkor normálisan meg tudnál éni, könnyebb volt piázni meg cigizni
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Úgy maradtál eddig életben, hogy még a piálást is félvállról veszed
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
itt is van valami tsz meg gazdaság
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...