Nálunk itt Szlovákiában alapból minden rendes ember úgy tesz fel autót eladásra hogy cigányok ne hívjanak. Amikor tovább akartam adni a Focus-t is mert csak foglalta a helyet inkább ingyen odaadtam egy bácsinak akinek donor autó kellett minthogy ilyenek még pénzt csinálhanak belőle (elromlott turbó volt benne sajnos, de azon kívül minden rendben volt)
4 hozzászólás
(Régi magyar trükk)