Még sajnálnám is, ha nem tudnám nagyon jól, hogy mekkora egy aljas geci szarkavaró kurva. Mit gondol, ki fogja megsajnálni, ha így viselkedik mindenkivel?
FRONTIN? Normális vagy? A mai gyógyszerek úgy vannak tervezve, hogy marokszámra eheted. Ne bömbölj! Ki kell menni és BELE KELL DŐLNI A TRAFÓSZEKRÉNYBE, az a tuti!
23 hozzászólás
Még sajnálnám is, ha nem tudnám nagyon jól, hogy mekkora egy aljas geci szarkavaró kurva. Mit gondol, ki fogja megsajnálni, ha így viselkedik mindenkivel?