Negyven évig állt el ez a két lábon járó szar, de kurvára nem lett bölcsebb. Az egy dolog, ha valaki mondjuk negyven évesen utazik először repülőn vagy hajón... Nem teheti meg mindenki, mert nincs az ilyesmire pénze.
De az, baszdmeg, hogy ez a retkes neten kolduló legalja véglény még henceg is vele, attól rögtön kinyílik a célszerszám a zsebemben. "Ilyet csak a filmekbe' láttok!", meg "A gyári melós mikor jut el ide?" - jó lenne, ha legalább egyszer észrevennéd már magad, te kretén zsírdisznó! Mit gondolsz, ha az a gennyláda Kancsó nem kap fel annak idején, akkor lenne, aki küldene neked ennyi pénzt? Kizárólag úgy juthattál el idáig te is, hogy itt élősködsz másokon nulla teljesítménnyel.
Az összes felszopóját egy kis tutajra ereszteném, aztán kibasznám a nyomorultakat az óceán közepére... Na, ott születnének csak a legkomolyabb tartalmak!
Igazán rendes volt tőlük, hogy egy ilyen méretes vándorpatkányt nem basztak ki azon nyomban a hajóról... Biztos állatvédelmi napot tartottak!
Szüzeskényi úgy néz ki, mint egy nagyra nőtt retardált csecsemő, de erre még rátesz egy lapáttal, hogy felbassza a bolhás ananász fejére azt a rettenet gagyi sapkát... Aztán csodálkozik, hogy megbámulják.
Természetesen MEGINT mindenki mással van baj, még csak véletlenül sem vele. Ha az értelmi fogyatékossága fájna, Pityeszke kábé egyfolytában üvöltene a szenvedéstől...
40 évesen ült először repülőn. 40 évesen ült először hajón. de vajon hány évesen fogja először behelyezni vaginába a péniszét? egyáltalán ez megtörténhet-e vele még a hátralévő életében?
Hogy a kurva alkoholista anyádba voltál te "kommandós" ha soha nem utaztál se repülőgépen se hajón? Imádom, hogy minden cselekedettel a saját szádba szarsz.... Mondjuk azt pont szereted te fekália mániás pedofil.
Na gyelekik, akkor felteszem a kérdést ki mit tud, mivel jutalmazza a görög BTK. a súlyos testi sértést? Most már kezdenünk kéne valamit ezzel az elkurvult prolival. Minimum egy záptojásozás járna neki.
25 hozzászólás
De a kérédés mégiscsak az ki és miért ad neki egyre több pénzt az idióta bolyongásra...
De az, baszdmeg, hogy ez a retkes neten kolduló legalja véglény még henceg is vele, attól rögtön kinyílik a célszerszám a zsebemben. "Ilyet csak a filmekbe' láttok!", meg "A gyári melós mikor jut el ide?" - jó lenne, ha legalább egyszer észrevennéd már magad, te kretén zsírdisznó! Mit gondolsz, ha az a gennyláda Kancsó nem kap fel annak idején, akkor lenne, aki küldene neked ennyi pénzt? Kizárólag úgy juthattál el idáig te is, hogy itt élősködsz másokon nulla teljesítménnyel.
Az összes felszopóját egy kis tutajra ereszteném, aztán kibasznám a nyomorultakat az óceán közepére... Na, ott születnének csak a legkomolyabb tartalmak!
Szüzeskényi úgy néz ki, mint egy nagyra nőtt retardált csecsemő, de erre még rátesz egy lapáttal, hogy felbassza a bolhás ananász fejére azt a rettenet gagyi sapkát... Aztán csodálkozik, hogy megbámulják.
Természetesen MEGINT mindenki mással van baj, még csak véletlenül sem vele. Ha az értelmi fogyatékossága fájna, Pityeszke kábé egyfolytában üvöltene a szenvedéstől...
Arról beszél hogy a nem érti miért trollkodják és a másik külföldi cigány meg védi