Hájasbré "felcsapott trollnak" - Ernő felmegy Trash City-re, majd MC Istin röhög

Hájasbré "felcsapott trollnak" - Ernő felmegy Trash City-re, majd MC Istin röhög

00:00
0:00
/
30:38
thumb_up_alt 6 thumb_down_alt 0
1767   2 évvel ezelőtt
Hajasbre fan
3 Feliratkozó
1767   2 évvel ezelőtt
Ernő kínjában már nem tud mit csinálni, MC Istire reagál. Természetesen a hangot nem tudja beállítani, hogy nézhető legyen a 30 perces okádása.
Eredeti cím: Trolkodásom - Mc Piton: amikor büdös a szinesTV (Nagyon béna lett)

26 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Nna ez van akkor, amikor a szar szarozza a szart.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
de mi az hogy kitekintő videó?
a videó nem tekint ki sehova, de még a hájas sem
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Valaki nem akarja megvágni úgy, hogy a saját hasonló hülyeségeire reagáljon?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ez tényleg kibaszottul kellemetlen. Heinerbűnöző, mi a fasznak csinálod - ezt is -, legalább trollok miatti picsogásotokban való hasonlóság miatt nem kéne erőltetned a trash kollégád firtatását. Legalább ha kicsit is értenél ehhez, de ehhez is annyira mint a programozáshoz.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
A legviccesebb az egészben, hogy ugyanolyan mint a büdöskényi annyi különbséggel, hogy pistike legalább valami pénzt tud mostanra keresni önmaga lejáratásával
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
nem úgy volt hogy mindenki aki regisztrál erre az oldalra az bűnt követ el??? mi történt?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kétszeres sebességgel a hetedik percig bírtam. A mai nap nem vagyok a türelem embere, úgy látszik...

Hallod, HájasBré... Elárulnád, hogy ennek mégis mi a fasz értelme volt? Igaz, nem vártam tőled csodát, de fapofával meg sóhajtozások közepette néztem végig a pár percnyi ripacskodásodat. Kábé minden második mondat után megállítod a videót, aztán benyögsz valamit, ami kurvára nem vicces... Ha nem épp ugyanazt mondod el újra meg újra. A hús büdös, mert Szüzeskényi kukázta, vágjuk... DE HALADJ MÁR, BASZDMEG! Elsőre még oké, harmadszorra egymás után már kurvára nem. Ezzel a messziről bűzlő erőlködéssel épp az ellenkezőjét fogod elérni, előre szólok!

Annyit kellene fejleszteni azon a hisztis tini szintjén rekedt személyiségeden, hogy belegondolni is borzasztó. Kezdésnek meríts ihletet más videósoktól, akik ilyen ótvaros netes szemetekkel foglalkoznak. Sokkal jobb lett volna a végeredmény, ha mondjuk kábé csak tíz perc, de az velős, humoros, jól meg van vágva és persze van eleje, közepe meg vége, eljutunk A-ból B-be. A következő évezredben talán eljutsz erre a szintre, ha eleget foglalkozol magaddal!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Próbál úgy tenni ernő, mintha mi egy kisgyereki kör lennénk az általános suliban és ha beáll másokat trollkodni, akkor el lesz felejtve minden, és hirtelen leszállunk róla. Ahhoz már kicsit késő. Mondjuk 20-30 év késő.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ernő ez kurva kellemetlen volt...szekunder szégyenérzet, Ezt ne erőltesd!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ez de kurva kellemetlen volt
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...