Ernő kínjában már nem tud mit csinálni, MC Istire reagál. Természetesen a hangot nem tudja beállítani, hogy nézhető legyen a 30 perces okádása.
Eredeti cím: Trolkodásom - Mc Piton: amikor büdös a szinesTV (Nagyon béna lett)
Ez tényleg kibaszottul kellemetlen. Heinerbűnöző, mi a fasznak csinálod - ezt is -, legalább trollok miatti picsogásotokban való hasonlóság miatt nem kéne erőltetned a trash kollégád firtatását. Legalább ha kicsit is értenél ehhez, de ehhez is annyira mint a programozáshoz.
A legviccesebb az egészben, hogy ugyanolyan mint a büdöskényi annyi különbséggel, hogy pistike legalább valami pénzt tud mostanra keresni önmaga lejáratásával
Kétszeres sebességgel a hetedik percig bírtam. A mai nap nem vagyok a türelem embere, úgy látszik...
Hallod, HájasBré... Elárulnád, hogy ennek mégis mi a fasz értelme volt? Igaz, nem vártam tőled csodát, de fapofával meg sóhajtozások közepette néztem végig a pár percnyi ripacskodásodat. Kábé minden második mondat után megállítod a videót, aztán benyögsz valamit, ami kurvára nem vicces... Ha nem épp ugyanazt mondod el újra meg újra. A hús büdös, mert Szüzeskényi kukázta, vágjuk... DE HALADJ MÁR, BASZDMEG! Elsőre még oké, harmadszorra egymás után már kurvára nem. Ezzel a messziről bűzlő erőlködéssel épp az ellenkezőjét fogod elérni, előre szólok!
Annyit kellene fejleszteni azon a hisztis tini szintjén rekedt személyiségeden, hogy belegondolni is borzasztó. Kezdésnek meríts ihletet más videósoktól, akik ilyen ótvaros netes szemetekkel foglalkoznak. Sokkal jobb lett volna a végeredmény, ha mondjuk kábé csak tíz perc, de az velős, humoros, jól meg van vágva és persze van eleje, közepe meg vége, eljutunk A-ból B-be. A következő évezredben talán eljutsz erre a szintre, ha eleget foglalkozol magaddal!
Próbál úgy tenni ernő, mintha mi egy kisgyereki kör lennénk az általános suliban és ha beáll másokat trollkodni, akkor el lesz felejtve minden, és hirtelen leszállunk róla. Ahhoz már kicsit késő. Mondjuk 20-30 év késő.
26 hozzászólás
a videó nem tekint ki sehova, de még a hájas sem
Hallod, HájasBré... Elárulnád, hogy ennek mégis mi a fasz értelme volt? Igaz, nem vártam tőled csodát, de fapofával meg sóhajtozások közepette néztem végig a pár percnyi ripacskodásodat. Kábé minden második mondat után megállítod a videót, aztán benyögsz valamit, ami kurvára nem vicces... Ha nem épp ugyanazt mondod el újra meg újra. A hús büdös, mert Szüzeskényi kukázta, vágjuk... DE HALADJ MÁR, BASZDMEG! Elsőre még oké, harmadszorra egymás után már kurvára nem. Ezzel a messziről bűzlő erőlködéssel épp az ellenkezőjét fogod elérni, előre szólok!
Annyit kellene fejleszteni azon a hisztis tini szintjén rekedt személyiségeden, hogy belegondolni is borzasztó. Kezdésnek meríts ihletet más videósoktól, akik ilyen ótvaros netes szemetekkel foglalkoznak. Sokkal jobb lett volna a végeredmény, ha mondjuk kábé csak tíz perc, de az velős, humoros, jól meg van vágva és persze van eleje, közepe meg vége, eljutunk A-ból B-be. A következő évezredben talán eljutsz erre a szintre, ha eleget foglalkozol magaddal!