Amúgy.... Ha ennyire kurva lassú virtualizációban, akkor milyen lassú lehet normális körülmények között? Akár már le is lehetne szarni, hiszen 3000 font van telepítve!
Már megint produkálod magad a RittyRottyon, Hájas? Hát nem arról volt szó, hogy soha többet...? Esküszöm, te imádsz a saját szádba szarni, baszdmeg!
Olyan szívesen megnéztem volna egyébként, hogy a gépen is ugyanazt az időt mutatja-e, mint az órán... Annyira ejnőkés mozdulat lenne, ha még ebben is csalna, csak hogy azt bizonygassa a nagyvilágnak (mintha amúgy bárki is komolyan tudná venni), mennyire keményen kókányol...
Egy pillanatra el lehetett volna kapni, csak annyira világít a szarja, hogy sajnos semmit sem láttam belőle. Más ügyesebb volt nálam ebben a tekintetben?
Az az óra kell a monitor elé.. Szándékosan mutogatod mennyit dolgozol a szarodon, de nem látszik belőle semmi. Ha akkora tehetség lennél, nem a WC-ben kapargatnád a szarfoltokat.
Ismételten minden szart összehordasz Ernő, amiről fogalmad sincs mit jelent, vagy hogy működik. Az, hogy te elb*sztad az EFI boot-ot, ez téged minősít, vagyis leginkább a képességeid fájó hiányát, semmi ilyen problémát nem lehet tapasztalni egy gyári 24h2 .iso telepítésénél, kipróbáltam.
Mást sem csinálsz, mint hogy fogsz egy stock win11 24h2 iso-t, "összeállítod" NTLite-ban, hozzáadod a VB-ben összetaknyolt sz*rjaid és kiadod magadnak (mert nem lesz public release, gonosz trollszok egyből felfúrják az erősen kompromitált windózod, be vagy sz*rva). A vezetékes telefon nélküli nagyérdemű már veri a Bőnyi putri ajtaját, hogy mikor lesz foscum.
10 hozzászólás
Olyan szívesen megnéztem volna egyébként, hogy a gépen is ugyanazt az időt mutatja-e, mint az órán... Annyira ejnőkés mozdulat lenne, ha még ebben is csalna, csak hogy azt bizonygassa a nagyvilágnak (mintha amúgy bárki is komolyan tudná venni), mennyire keményen kókányol...
Egy pillanatra el lehetett volna kapni, csak annyira világít a szarja, hogy sajnos semmit sem láttam belőle. Más ügyesebb volt nálam ebben a tekintetben?
Sírjak? Hányjak? Nevessek?
Mást sem csinálsz, mint hogy fogsz egy stock win11 24h2 iso-t, "összeállítod" NTLite-ban, hozzáadod a VB-ben összetaknyolt sz*rjaid és kiadod magadnak (mert nem lesz public release, gonosz trollszok egyből felfúrják az erősen kompromitált windózod, be vagy sz*rva). A vezetékes telefon nélküli nagyérdemű már veri a Bőnyi putri ajtaját, hogy mikor lesz foscum.