HájasBré meglesi a Windows 11 24H2-t, és balfaszkodik

HájasBré meglesi a Windows 11 24H2-t, és balfaszkodik

00:00
0:00
/
37:22
thumb_up_alt 1 thumb_down_alt 0
824   2 évvel ezelőtt
Sib
16 Feliratkozó
824   2 évvel ezelőtt
OG cím: 24H2 26080 Windows 11 insider build tesztelése 2H Beta tisztítás után

12 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Ernő te három különböző méretű és dizájnú töltőcsíkokat raksz egy ablakra és te próbálod kritizálni, hogy valaki egyszer-egyszer nem ugyan a töltőcsíkot használja? Dellúzió.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Tetszik a "kásztom" telepítő. Analfabéta.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Magyarán nem hogy keresni nem fogsz semmit ezzel, de mínuszban maradsz, tekintve, soha nem fog visszajönni a befektetés ára. Heiner papa meg továbbra is pumpálhatja a veszteséges, ostoba hobbidba a pénzt. Nevetséges, de etesd csak tovább az illúziódat, szerintem az apád a másik nagy balfék, aki erre egy fillért is kiad.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ernő neked milyen légzési problémád van? Voltál már vele orvosnál? Ezek a nagyon egyenetlen ki és belégzések valamilyen betegség jelei lehetnek.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Szokásos tisztítást elvégeztük...Honnan, a budiból? Mert amit te szokásos tisztításnak nevezel a Windows-nál, az a valóságban teleszarása a rendszernek.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Nem fog visszajönni a Win9X és az XP telepitők kinézete, törődj bele Ernőke.
Sokadszorra, mert vicces: működik új "inszájvéj prevájev" 24h2-ben az EFI alól a telepítés, a tákolmányod sz*r és továbbra sem érdemes fejleszteni rá amig nem lesz stable 24h2 szeptembertől. Már ha a szerencsétlenkedésed fejlesztésnek lehet nevezni. Lényegében a foscum egy sz*rabb tiny11, a rókás baromságaiddal telepakolva.
32:42 az NTLite-ban, amiben összetaknyolod az .iso-t, ott ki lehet szedni az Edge-t az installerből, csak balf*sz vagy és nem értesz az egészhez.
34:40 ExplorerPatcher. Ingyenes, betudod vele állítani a hagyományos tálca elrendezést, és egy rakat más dolgot is be tudsz állítani.
Ne mi fejlesszük már helyetted a sz*rod, de ezt a lájvodban leírtam már.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
28:20 Erno, hogy a picsaba lehet az, hogy en be tudtam tartomanyba leptetni Win11-et is es szervert is a halozati profil mokolasa nelkul? Nem lehet, hogy csak szar a nevfeloldasod, mert retardalt vagy?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...