Tojás sikeresen elzabálta kutyája, Jankó kezelésére küldött összeget, így ismét koldul

Tojás sikeresen elzabálta kutyája, Jankó kezelésére küldött összeget, így ismét koldul

00:00
0:00
/
10:55
thumb_up_alt 2 thumb_down_alt 0
964   1 évvel ezelőtt
Egy Hallgatag ember
13 Feliratkozó
964   1 évvel ezelőtt
Tojás kapot 75000ft az egyik felszopótól hogy Jankót vigye orvoshoz persze megint nem lett belőle semmi ugynis szépen ismét elbaszta az összes pénzt de ebben a videóban elmondja hogy hova is lett a pénz és természetesen lehet újra utalni (sajnos a vége lemardt kb 2:30 perc de az már nem lényeg )

11 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Ebből a gyógyszerből van 5 fajta! De èn ebből csak 3-at látok ! De ez meg 4ezt ír ! Ebből gyere ki PDF
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Nem tudom miért nem veszik el tőle az állatokat. Annyi ügye volt már állatbántalmazás terén. És SENKI nem képes elvenni tőle. Nem tudom mi van az emberekkel.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Jól sikerült a képarányt beállítani, de mindegy úgyis a hang a lényeg.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Az állatorvos nem mondta hogy a kutya segglyuka kétszer akkora amekkorának lennie kéne?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Így szokott beszélni egy olyan ember aki hazudni akar, csak nem megy neki jól a tüdő jól szellőzik így legyen 5ösöm a lottón hogy egy orvos ilyen szöveggel diagnosztizál
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
medvedisznóember
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
ú bamme de keskeny a képarány. nem lehetne szélesebb?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
,,15-17" éves nagyon csóró gyerek. Alapul véve azt, hogy 18 év alatt általában kevesen dolgoznak, max nyáron, ezért szerintem nem csoda, ha "csóró" egy gyerek. Amikor én annyi voltam, kb nekem se volt semmi pénzem, szerintem nincs olyan, hogy csóró gyerek, vagy elmegy dolgozni nyáron és szed valamit össze, vagy nem. 18 éves korig a szülőknek kell eltartani a gyereket, így nem értem, mi az, hogy csóró gyerek vagy miért kellene koldusként 18 alatti gyereknek pénzt adni. Én se kéregettem másoktól, csak mert nem volt zsebpénz divat nálunk. Ezt azért is írom, mert kezdem úgy érezni, hogy ez a netes koldulás kezd átterjedni a fiatalokra is, sőt láttam is erre példát, hogy gyerek tiktokon próbált meg pénzt kérni.
Elég rossz irányba megy ez a dolog, hogy sok fiatal ebben nő fel, ezt látja, hogy simán lehet pénzt kéregetni másoktól. 10 év múlva már gyerekek százai fognak lejmolni a járókelőktől a városokban, vagy mi az irány?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Január 10-én szintén kapott 120 ezret! Az minimum 200 ezer 1 hónap alatt plusz a Tiktok bevétel, és ebből sem képes kijönni. Ezért hasznosak a hülyék az állam számára is, úgy vezetik meg őket, ahogy akarják.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Miert nem gyujtja rá valaki a putrit végre? Gusztustalan egy állat....es meg ő mondja, hogy fáradt. Mitől bazdmeg?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...