Sírva Összeomlik Àdám Mobil - szutyok Venomsz házàhoz allítòlag odamentek màsok hogy megverjèk

Sírva Összeomlik Àdám Mobil - szutyok Venomsz házàhoz allítòlag odamentek màsok hogy megverjèk

00:00
0:00
/
9:36
thumb_up_alt 2 thumb_down_alt 0

3 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
"Mutassak képeköt, amit dógoztam?"

Ádi, másfél éve folyamatosan szabin vagy, közben a szellemi sérült lakótársad meg tolja a közmunkát, te meg életerős férfiként otthon vered a brét.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Te mindönkit szörötsz, Ádi? Ahhoz képest a legutóbbi ittas állapotodban X millió embert fenyegettél meg halálosan.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Pusztulat geci szatír jó hogy nem meztelenül mutogatja magát a szégyentelen féreg. Én a Szabina apja helyében már rég elüldöztem volna a környékről is. Nagyra van azzal a putrival, tucatjával vannak ilyen elhagyott lerohadt házak a falvakban, semmi értékük nincs, eladhatatlanok.Az is röhej ahogy sajnáltatja magát a 43 éves öreg dinoszaurusz.Közben csak egy geci szánalmas élősködő energiavámpír. Remélem Szabina nem megy vissza, vagy legalábbis az apja elvágja a közmunkásbérét ettől a koldus munkakerülő élősködőtől.Nagy szarban lesz anyagilag.Ha piára adnak neki a nézők néhány ezret az nem baj, igyon csak legalább van műsor
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...