SoDI üzen a Fòrumos Trolloknak - Endre kikèri magànak hogy ő egy lezüllött, semmirekellő alkoholista lenne!

SoDI üzen a Fòrumos Trolloknak - Endre kikèri magànak hogy ő egy lezüllött, semmirekellő alkoholista lenne!

00:00
0:00
/
11:59
thumb_up_alt 3 thumb_down_alt 0

13 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Azokon kívül akik évtizedeken keresztül lefjték a tőgyedből a bankok pénzét soha senkinek nem voltál hasznos!!!
Amúgy meg egyetlen kitekert könyv is volt, ami is valaha segített a sorsodon te nyomorék????
Vonzás törvénye az te barom!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
ezek a jo kis kacskaringos, soha vegig nem eros mondatok tetszeni fognak a romungro ferfiaknak a sitten.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
börtön után leszel majd tényleg "nyitott".
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Hiába meresztgeti a malacszemeit, 3 év és 98%-os váderedményesség lebeg a feje fölött
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Anyádnál laksz egy mocskos ólban, nyakig az adósságban, alkohol- és mentális betegségekkel küzdve, se család, se semmi - hát mi a franc lennél, mint egy dologtalan csöves lumpen? Azért bejött az élet, na... Nem állsz te már ebből fel sosem.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Sodinak mindig igaza van!
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Megérte az olvasás, sikeres lettél az életben , megtöbbszörözted az alkohol hatását te hasznos ember.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Látszik az őrület a szemében.
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
napoleon hill meg 1 átverés: Endre: BA DUM TSSSSS
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
AUTOSISKOLA
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...