SoDI üzen a Fòrumos Trolloknak - Endre kikèri magànak hogy ő egy lezüllött, semmirekellő alkoholista lenne!

SoDI üzen a Fòrumos Trolloknak - Endre kikèri magànak hogy ő egy lezüllött, semmirekellő alkoholista lenne!

00:00
0:00
/
11:59
thumb_up_alt 2 thumb_down_alt 0

6 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Megérte az olvasás, sikeres lettél az életben , megtöbbszörözted az alkohol hatását te hasznos ember.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Látszik az őrület a szemében.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
napoleon hill meg 1 átverés: Endre: BA DUM TSSSSS
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
AUTOSISKOLA
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Alkoholista😂hát még inni sem tud a szerencsétlen.Ekkora egy élettelen nyomorékot még nem hordott a hátán a föld.De azokat sem tartom 100asnak akik remegnek hogy lője már fel a liveot,mert ők is már loopolnak rendesen...
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...