Amúgy az eredeti sztori valóság alapját sem hinném, lehet csak a rossz indulat beszél belőlem. De ez az ember se kinézetre, sem személyiségre nem egy főnyeremény. Inkább az örök incel baleknak gondolnám. Lehet fiatalon voltak még kapcsolatai esetleg mikor még nem az operációs rendszer telepítése volt az elsődleges erekció forrás.
1 hozzászólás