Ilyen körülményekbe is csak a cigányok lakhatnak, de te ha építesz egy burkolt filagóriát az udvarodra akkor meg megbasznak majd egy tucat dolog miatt.
Amúgy meg látszik, hogy ellaminátor is csak a videó kedvéért sepreget, mert nem hiszem, hogy a földet szokta elseperni minden nap kétszer.
1 hozzászólás
Amúgy meg látszik, hogy ellaminátor is csak a videó kedvéért sepreget, mert nem hiszem, hogy a földet szokta elseperni minden nap kétszer.