Vadász Gyula Önkormànyzati felszòlítàst kapott a Fű ès a Rossz Híd miatt

Vadász Gyula Önkormànyzati felszòlítàst kapott a Fű ès a Rossz Híd miatt

00:00
0:00
/
5:59
thumb_up_alt 2 thumb_down_alt 0
68   7 órával ezelőtt
A Miskolci Torrente
224 Feliratkozó
68   7 órával ezelőtt
Gyuluska feje felett össsecsapnak a hullàmok megint - 2026.6.24 (az előző videò hanggal! Köszönöm!)

1 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
De egy fasszopó ez az emberszabású tetves cigány. SOHA semmiben nem hibás. Komolyan nem is tudom, hogy mi kellene egy ilyen nárcisztikus embernek, hogy valamennyire észhez térjen. És kúrvára remélem hogy a nagyrábéi hivatal nem fog ennek a pedofil rohadéknak segíteni, és addig fogják ütni ameddig csak lehet és kell.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...