"Tükörpontynak hívnak, az Anyàmat 2 ève nem láttam!" - Malackènyi sirànkozik mert nem tud hazamenni

"Tükörpontynak hívnak, az Anyàmat 2 ève nem láttam!" - Malackènyi sirànkozik mert nem tud hazamenni

00:00
0:00
/
0:22
thumb_up_alt 5 thumb_down_alt 0

3 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
"Bántanak a magyarok meg a cigányok mert a hyerekeiket átkoztam ehem behem asszonykám"
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Mindig adódik a kérdés ezeknek a retard videósoknak: "Esetleg eltakarodni a netről és elmenni dolgozni?"
Persze ezt nem lehet..
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Megint hazudik a malac, egy éve sincs hogy Polos kint volt nála görögországban
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...