Hájasbré: TrashCity, mint szervezett bűnözés (2024.03.05.) Hiktok live

Hájasbré: TrashCity, mint szervezett bűnözés (2024.03.05.) Hiktok live

00:00
0:00
/
27:19
thumb_up_alt 9 thumb_down_alt 0
2498   2 évvel ezelőtt
2498   2 évvel ezelőtt
Ernő még mindig nem fogja fel, hogy 120 képkockából lebuktatta a szerverszobáját. Gondolatmenetében öreg hölgyek oszladó testéről, a TrashCity által alapított párt kormánydöntéséről (joggal, hiszen emiatt a jövőben Ernő koncepciós per(ek) keretein belül a rács másik oldalát is megcsodálhatja) , Magyar jogi kiskapukról fantáziál, valamint az internetszolgáltató-VPN-rendőrség aranyháromszöget, mint szervezett-bűnözést elméletét fejtegeti. Analitikus gondolkodásának köszönhetően hosszas és ordas loopok közepette próbálta bizonygatni, hogy minden egyes állapolgár rossz, valamint, hogy Ő és közeli hozzátartozói méltatlan bánásmódban részesülnek. Ernő már egészen fiatalkorától garázdálkodhatott, hiszen szülei érzelmileg lemondtak róla. Szavajárását indokolhatja az öreg Heiner papó Ukrán háttere, feltételezhetően ő verte bele gyermekébe a magyargyűlöletet. Vajon tényleg webkamerát kapott Ernő? Esetleg az intelligenciáját kihasználva egy marék forintért publikálta a címét?

https://ernoke.org/
https://forum.ernoke.org/

44 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Bré: hatóságok sem tudják Tájfel kilétét
Bré: fel van jelentve, de nem ment el az idézésre

Hogy a gecibe lett Tájfel idézve, ha nulla információja van a hatóságnak róla?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
fuj de undoritoan nez ki ez az erno, egy jo kis kaloriadeficit csodakra lenne kepest, de nyilvan 24 orabol 20 orat dolgozik, tehat kell az energia, es a tartalek a sok sok munka miatt. kitartast erno veled vagyunk
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
16:56 Heinerbűnöző, ha neked lenne 1,23 M feliratkozód, az egész bolygón neked lenne a legnagyobb pofád. Belegondolni is rossz, hogy mikre éreznéd feljogosítva magad emiatt. De szerencsére ez nem lesz. Bár az már most is elég tré, hogy te embernek, jó embernek tartod magad.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Mi volt ez a pólócsere?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Oldalról egy az egyben Filmkiller a hiányos fogsorával
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
@Dr Tájfel 10:58 emoji moment
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
"Sajnálom" Elynyő, de ez a magad hibája, hogy egy világi balfasz vagy úgy minden szempontból is, hogy itt is vergődsz az "igazságtalanság" miatt, hogy most nem neked lehet igazad, nem neked nyal még a hatóság sem, nemhogy még a weboldal üzemeltetőjei sem. Nem mi voltunk azok, akik felvették az egész házat, hogy madj abból simán kideríthető legyen a címed, és csodálkozol is ezen. Persze, hogy ez alapján bárki heccből is, de vagy oda fog menni meg pizzákat rendelgetni (mondjuk kurvára nem tudom, mi olyan félelmetes egy pizzarendelés, de te tudod lmao). Nulla felelősségérzeted van, szinte nincs is, mert mindenki hibás, de te egyedül sosem vagy az, előadod a nagy mártírt, mintha csak a trollok tehetnének arról, hogy egy nagy semmit építesz fel. Siránkozol, hogy nincs elég pénz, de csúcsszarokra meg megvan a pénzed, és tényleg csak feleslegesen csinálod az egészet, ráadásul ugyanazt. Ebben a live-ban is olyanokat hordasz össze-vissza, amiket egy épeszű ember fel sem hoz egy direkt trash embereknek szánt oldalon, amilyen te is vagy szinte. Nyilván vannak itt is beteget (szerintem, mert nem mindennapi dolog 0-24 sodika stalkolása sem szinte, nem, mintha nem érdemelné meg az is, amit), de baszki, te még betegebb vagy. Konkrét grandiózus nárcisztikus vagy, és ezt sok tényezőt elnéztve alá lehet támasztani (áldozatszerep, nagyzolás, sose vagy hibás stb.), a gyerekedet élő pajzsként használod fel, a nőkkel is egy balfasz vagy konkrétan, a beteg nővel kapcsolatban sem kérdezted meg, miért szedi azokat a gyógyszereket, inkább fogtad, és elítélted, megaláztad, és utólag az állítólagos párjára írtál, hívásoztál. Az alapvető informatikai tudásodról nem is beszélve, a programozásról sem, de utóbbiról, mivel szerencsére vannak itt ezen a """bűnözőoldalon""" szakemberek erre, ők is látják a kóklerkedésedet szakértelemmel. Remélem, a vegetás kifliből még van bőven a pincében is, hogy túléld te is ezt az időszakot.

Mi, akik itt vannak, megpróbáltuk, de jó volt ez a show is... gondolom én...
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Amikor a fogatlan minimálbéres wc pucolo megszakérti a kis szobából hogy az amerikaiak hülyék. Te vagy az okos Ernőke a fasza kis balkáni fogsoroddal 150 kilósan szart súrolva valamelyik tele fosott klotyobol.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Breaking news, Ernőnk törölte magát a tiktokon. Legalábbis a tiktik szerint nincs többé @2hetm .
A következő trutyub lávjszban majd ezt is kimagyarázza, hacsak nem törli még azt is addigra.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Egyáltalán nem kell háttérzene, vagy legalább beújíthatna valamit, mert hónapok óta ugyanazt a szart hallgatjuk.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...