Hájasbré hajnali őrjöngés (2024.03.07.) - Tejfelnek a kurva anyját, majd visszasírja Kádár Jánost

Hájasbré hajnali őrjöngés (2024.03.07.) - Tejfelnek a kurva anyját, majd visszasírja Kádár Jánost

00:00
0:00
/
41:42
thumb_up_alt 19 thumb_down_alt 1
4816   2 évvel ezelőtt
Örökszűz
4 Feliratkozó
4816   2 évvel ezelőtt

63 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
prolisárga szoba, prolilámpával.
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
igazi agyhalott hulladék vagy Ernyőke
thumb_up_alt3 thumb_down_alt
Ebben a liveban kiderült, hogy valójában ez nem is a Trash City, hanem a MABÜSZ, hisz itt mindenki bűnöző ugyebár.
thumb_up_alt3 thumb_down_alt
ez a csüngő csöcsű, babaarcú, mohaszakállú, elektrosztatikusan feltöltött wc-kefe hajú az optimális testforma, ha profi programozó és cégvezető akarsz lenni, jól jegyezd meg
thumb_up_alt3 thumb_down_alt
De sötét geci ez az ernő, hogy verjem telibe azt a nagy fejét.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Ernő, Kádár idejében, ha valakinek szar lenne az te vagy, az ilyeneket mint te úgy hívták, hogy közveszélyes munkakerülő.
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
Ugye ti is mérőedényből isztok? 2:00 . Kopik a hajad ernő. sztateszteron szint rendben van?
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Vajon a takonyzabálástól lettél olyan kifinomult jogász, hogy a bárki által lekérhető tulajdoni lap kikérését kiskorú veszélyeztetésnek minősítsd? Nem az a baj, hogy egy buta geci vagy, aki csak a szarlapátoláshoz ért, hanem az, hogy kibaszott nagy az arcod és be nem áll a pofád.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
13:53 en drogozok endre de a lacoste márka nem csinált semmit okes zsir pocok geci
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...