HájsBré Live: Gyóntatás, a szolnoki story, érzelmes pillanatok, köhögős, telefon beszélgetés (2024.03.07)

HájsBré Live: Gyóntatás, a szolnoki story, érzelmes pillanatok, köhögős, telefon beszélgetés (2024.03.07)

00:00
0:00
/
5:54:36
thumb_up_alt 6 thumb_down_alt 0
1946   2 évvel ezelőtt
anonymous
101 Feliratkozó
1946   2 évvel ezelőtt
Hyper realitás szonda, űrlovaglás, téglavetés, és datolya vagy?? A miért kérdése? (Live)
2024.03.07

38 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Oly tanulságos visszanézni ezeket a liveokat.
Amúgy a kommentes sztoriról.
ernő addig cenzúrázott, hogy a youtube is megzavarodott.
A saját kommentjeimet láttam az accountomról. De volt hogy random megjelentek vagy eltűntek.
Ha kiléptem vagy másik accountról néztem, már nem láttam.
DE ernő válaszolgatott rájuk.

Majd összevesztünk ezen és ernő nem küldött screenshotot a kommenteimről, hanem csak bemásolta párnak a tartalmát.
Ha ernő azt mondja hogy a hó fehér, akkor is hazudik.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
nagyon jó live volt, a gyerek megverve, asszony elüldözve, nokia bekapcsolva
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ez a szegény Ernő mindig csak egy áldozat
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Tudjuk hogy fog menni ezek az ígérgetések
Az első pár napban még vigyorgás és hihi-haha, utána pedig minden troll és főleg Tájfel dögöljön meg
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ernő ismét elképesztő jellemfejlődésen ment keresztül ebben a lájvszban, csak félő, hogy hamarosan reset-et nyom és kezdi elölről a loopot a kínzó oldalakról meg Tájfelről.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
2004.03.08? El van írva a dátum a címben, 2024.03.07 lesz az
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
amúgy a kurva anyátokat trollszok, hogy a live vége felé majd fél órán keresztül szinte csak én írtam a chatre
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
33:45 Bassam Asad
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Azt mondod hogy ott dobtad le az ékszíjat, hogy az öszödi beszéd után újraválasztotta az ország az mszp-t? Mi a faszról beszélsz? És mi vagyunk drogosok? Hát mit szívtál te fogyatékos.
Választás: 2006. április 9. és 23.
Öszödi beszéd: 2006. május 26.
Öszödi után 2010-ben volt fidesz 2/3........
Ennyire vagy hiteles. És most nem kell jönni hogy most nem tudtad az évszámokat és ki van ragadva, de bazd meg még egy sztorit is köré raktál, hogy te "100-ra vettem volna hogy ez után a dumasor után amit elnyomott, utána az itt nem nyer semmit és bazd meg még egyszer meg lett választva és ezen röpült a vas, teljes mértékben fényt kaptam bazd meg" és ezt pontosan idéztem.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ernő hogy verjem bele abba a hájas szar fejedbe. Hogy tudsz 5 óra 54 percen keresztül a semmiről beszélni. Hogy rúgjalak tűdőn és cigiztesselek meg a faszommal te bánatos veréb
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...