Oly tanulságos visszanézni ezeket a liveokat.
Amúgy a kommentes sztoriról.
ernő addig cenzúrázott, hogy a youtube is megzavarodott.
A saját kommentjeimet láttam az accountomról. De volt hogy random megjelentek vagy eltűntek.
Ha kiléptem vagy másik accountról néztem, már nem láttam.
DE ernő válaszolgatott rájuk.
Majd összevesztünk ezen és ernő nem küldött screenshotot a kommenteimről, hanem csak bemásolta párnak a tartalmát.
Ha ernő azt mondja hogy a hó fehér, akkor is hazudik.
Ernő ismét elképesztő jellemfejlődésen ment keresztül ebben a lájvszban, csak félő, hogy hamarosan reset-et nyom és kezdi elölről a loopot a kínzó oldalakról meg Tájfelről.
Azt mondod hogy ott dobtad le az ékszíjat, hogy az öszödi beszéd után újraválasztotta az ország az mszp-t? Mi a faszról beszélsz? És mi vagyunk drogosok? Hát mit szívtál te fogyatékos.
Választás: 2006. április 9. és 23.
Öszödi beszéd: 2006. május 26.
Öszödi után 2010-ben volt fidesz 2/3........
Ennyire vagy hiteles. És most nem kell jönni hogy most nem tudtad az évszámokat és ki van ragadva, de bazd meg még egy sztorit is köré raktál, hogy te "100-ra vettem volna hogy ez után a dumasor után amit elnyomott, utána az itt nem nyer semmit és bazd meg még egyszer meg lett választva és ezen röpült a vas, teljes mértékben fényt kaptam bazd meg" és ezt pontosan idéztem.
Ernő hogy verjem bele abba a hájas szar fejedbe. Hogy tudsz 5 óra 54 percen keresztül a semmiről beszélni. Hogy rúgjalak tűdőn és cigiztesselek meg a faszommal te bánatos veréb
38 hozzászólás
Amúgy a kommentes sztoriról.
ernő addig cenzúrázott, hogy a youtube is megzavarodott.
A saját kommentjeimet láttam az accountomról. De volt hogy random megjelentek vagy eltűntek.
Ha kiléptem vagy másik accountról néztem, már nem láttam.
DE ernő válaszolgatott rájuk.
Majd összevesztünk ezen és ernő nem küldött screenshotot a kommenteimről, hanem csak bemásolta párnak a tartalmát.
Ha ernő azt mondja hogy a hó fehér, akkor is hazudik.
Az első pár napban még vigyorgás és hihi-haha, utána pedig minden troll és főleg Tájfel dögöljön meg
Választás: 2006. április 9. és 23.
Öszödi beszéd: 2006. május 26.
Öszödi után 2010-ben volt fidesz 2/3........
Ennyire vagy hiteles. És most nem kell jönni hogy most nem tudtad az évszámokat és ki van ragadva, de bazd meg még egy sztorit is köré raktál, hogy te "100-ra vettem volna hogy ez után a dumasor után amit elnyomott, utána az itt nem nyer semmit és bazd meg még egyszer meg lett választva és ezen röpült a vas, teljes mértékben fényt kaptam bazd meg" és ezt pontosan idéztem.