Heinerbűnöző, ez kurvaszar lett. Ez is. Viszont ha MC Pityike megtudja, hogy szórakozol vele, a gyermekeddel együtt kiátkoz az univerzumból. Mondjuk egy az, hogy én nem vagyok vele beszélőviszonyban, de remélem eljut hozzá, a másik meg az, hogy valószínűleg csak a bolygóról átkozna ki, de a dikktokos koldulás óta már hallotta azt a szót, hogy univerzum, azért onnan.
Minek a neo citrán? Úgy látom, nem csak a hájas a bré, elég puha is. Nem tanítottak meg rá, hogy be kell rendelni az 1kg-os aszkorbinsavat (és még olcsóbb is, és még 1-2-3 évig ki is tart)? Két teáskanál, még a halálból is feltámaszt. 4 óránként repeat. Arra tippelek még, hogy nem használsz adblokkereket, privacy filtereket és a héj gógöl már a 2. szipogás után nyomatja fel neked ezeket a hirdetéseket, amelyeket impulzusba bevásárolsz?
Mitől komoly? Minden Coopos... Ami nem az, az csak azért nem az, mert nem. De ha létezne Coopos verzió, akkor az is Coopos lenne. Bújj el pukkadtfejű...
Lassan Kis Dzsollisan fogom magam elé ordítani, hogy "ELÉG VOOOLT... ELÉÉÉGGG!!!".
Kibaszottul elviselhetetlen, amit itt leműveltél. HájasBré, te nem csak a szakmai tudásnak vagy híján, hanem a karizmának és a humorérzéknek is. Jobban meg vagy baszva ezzel a kibaszott tejszelettel, mint a veknifejű mutáns a drogos aljadék hímnője által.
Kezdem azt hinni, hogy tényleg teljesen életképtelen vagy. Mostantól Gonosz Midásznak foglak hívni, mert akármihez érsz (de tényleg, BÁRMIHEZ!), abból egy füstölgő rakás szar lesz. Sosincs kivétel. Egyetlen egyszer sem!
Ez olyan elbaszott negatív teljesítmény, hogy ha másért nem is, ezért kibaszottul megérdemelnél valami díjat... És ezt most a legkomolyabban mondtam!
21 hozzászólás
Lassan Kis Dzsollisan fogom magam elé ordítani, hogy "ELÉG VOOOLT... ELÉÉÉGGG!!!".
Kibaszottul elviselhetetlen, amit itt leműveltél. HájasBré, te nem csak a szakmai tudásnak vagy híján, hanem a karizmának és a humorérzéknek is. Jobban meg vagy baszva ezzel a kibaszott tejszelettel, mint a veknifejű mutáns a drogos aljadék hímnője által.
Kezdem azt hinni, hogy tényleg teljesen életképtelen vagy. Mostantól Gonosz Midásznak foglak hívni, mert akármihez érsz (de tényleg, BÁRMIHEZ!), abból egy füstölgő rakás szar lesz. Sosincs kivétel. Egyetlen egyszer sem!
Ez olyan elbaszott negatív teljesítmény, hogy ha másért nem is, ezért kibaszottul megérdemelnél valami díjat... És ezt most a legkomolyabban mondtam!