HájasBré utánozza MC Istit

HájasBré utánozza MC Istit

00:00
0:00
/
7:28
thumb_up_alt 7 thumb_down_alt 1
1203   2 évvel ezelőtt
teflontroll
21 Feliratkozó
1203   2 évvel ezelőtt
Eredeti cím: Trolkodásom #2 - Mc Piton: Legbüdösebb kajaflex lakásokból
https://ernoke.org
https://forum.ernoke.org

21 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Te csak fizesd tovább a google-workspacet, lehetőleg életed végéig.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ezt nekem volt kínos nézni
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
DE ERNO EZ UGYANUGY TROLLKODÁS MOST AKKOR TE IS EGY IDÉZEM : BÜDÖS MUNKANÉLKÜLI DROGOS KÁBITOSZERES GECI VAGY ???????????
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Heinerbűnöző, ez kurvaszar lett. Ez is. Viszont ha MC Pityike megtudja, hogy szórakozol vele, a gyermekeddel együtt kiátkoz az univerzumból. Mondjuk egy az, hogy én nem vagyok vele beszélőviszonyban, de remélem eljut hozzá, a másik meg az, hogy valószínűleg csak a bolygóról átkozna ki, de a dikktokos koldulás óta már hallotta azt a szót, hogy univerzum, azért onnan.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Minek a neo citrán? Úgy látom, nem csak a hájas a bré, elég puha is. Nem tanítottak meg rá, hogy be kell rendelni az 1kg-os aszkorbinsavat (és még olcsóbb is, és még 1-2-3 évig ki is tart)? Két teáskanál, még a halálból is feltámaszt. 4 óránként repeat. Arra tippelek még, hogy nem használsz adblokkereket, privacy filtereket és a héj gógöl már a 2. szipogás után nyomatja fel neked ezeket a hirdetéseket, amelyeket impulzusba bevásárolsz?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Mitől komoly? Minden Coopos... Ami nem az, az csak azért nem az, mert nem. De ha létezne Coopos verzió, akkor az is Coopos lenne. Bújj el pukkadtfejű...
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Egy kanyi nincs a pénztárcában vakmeleg
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ernő próbál "szakmát" váltani. Nem sok sikerrel.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ez jó alkalom lett volna egy kis öniróniára, de csak ripacskodást kaptunk.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
baba_első_paródiája.mp4

Lassan Kis Dzsollisan fogom magam elé ordítani, hogy "ELÉG VOOOLT... ELÉÉÉGGG!!!".

Kibaszottul elviselhetetlen, amit itt leműveltél. HájasBré, te nem csak a szakmai tudásnak vagy híján, hanem a karizmának és a humorérzéknek is. Jobban meg vagy baszva ezzel a kibaszott tejszelettel, mint a veknifejű mutáns a drogos aljadék hímnője által.

Kezdem azt hinni, hogy tényleg teljesen életképtelen vagy. Mostantól Gonosz Midásznak foglak hívni, mert akármihez érsz (de tényleg, BÁRMIHEZ!), abból egy füstölgő rakás szar lesz. Sosincs kivétel. Egyetlen egyszer sem!

Ez olyan elbaszott negatív teljesítmény, hogy ha másért nem is, ezért kibaszottul megérdemelnél valami díjat... És ezt most a legkomolyabban mondtam!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...