HájasBré Live - Win11 24H2 kibeszélő + balfaszkodás EFI boottal

HájasBré Live - Win11 24H2 kibeszélő + balfaszkodás EFI boottal

00:00
0:00
/
52:49
thumb_up_alt 3 thumb_down_alt 0
742   2 évvel ezelőtt
teflontroll
21 Feliratkozó
742   2 évvel ezelőtt
eredeti cím: Windows 11 24H2 - 26080 Build Tapasztalatok kibeszélő (Live!) 2024.03.15
https://ernoke.org
https://forum.ernoke.org

6 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
36:12 látszik a kerek pofáján, hogy hazudik. Amúgy ki nem szarja le, hogy van 1 balfasz az országban, aki ezt szart használja?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
08:18 Emőke, te kimagyarázós fasz, amikor a hajlesz ül a fal tövébe, előtte meg a kalap, akkor szerinted őrjöngve koldul? Nem, te elhazudós köcsög, veled ellentétben viszont kevesebbet beszél és jobban rászorul, úgyhogy önsajnáltató netes koldulás és okoskodás helyett inkább eridj el takarítani.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
5:58
12 pont és nem 15
Pilvax és nem Pilbax
Mindig örülök amikor figyelsz így a részletekre.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Mi értelme ezeknek a kb 5-6 perces intróknak? Ráadásul ilyen trágya zene megy végig. Megint a Windows-t kritizálod, szokás szerint mindenki balfasz rajtad kívül, te programozók gyöngye. Bré, milyen toldás-foldás? A te rókás rendszered akkor mi?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...