08:18 Emőke, te kimagyarázós fasz, amikor a hajlesz ül a fal tövébe, előtte meg a kalap, akkor szerinted őrjöngve koldul? Nem, te elhazudós köcsög, veled ellentétben viszont kevesebbet beszél és jobban rászorul, úgyhogy önsajnáltató netes koldulás és okoskodás helyett inkább eridj el takarítani.
Mi értelme ezeknek a kb 5-6 perces intróknak? Ráadásul ilyen trágya zene megy végig. Megint a Windows-t kritizálod, szokás szerint mindenki balfasz rajtad kívül, te programozók gyöngye. Bré, milyen toldás-foldás? A te rókás rendszered akkor mi?
6 hozzászólás
12 pont és nem 15
Pilvax és nem Pilbax
Mindig örülök amikor figyelsz így a részletekre.