HájasBré Ernő bemutatja, hogy milyen cuccokra szórta el a pénzt.

HájasBré Ernő bemutatja, hogy milyen cuccokra szórta el a pénzt.

00:00
0:00
/
14:02
thumb_up_alt 5 thumb_down_alt 0
1711   2 évvel ezelőtt
terdik
4 Feliratkozó
1711   2 évvel ezelőtt
2Háj Ernő barátunk egy új gépházat és AIO-t tervezett unboxingolni, de azt egy másik videóra halasztotta, így helyette LED-es órát és régi telefonokat csomagol ki

Eredeti cím: Unboxing fail :( helyette: Unboxing

29 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
A gyerek meg éhezik...
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Mr. Ügyvezető igazgató úr vesz egy 50 ezer forintos gépházat aminek felára, hogy TG oldala legyen AMIT fel sem fog rakni. Édes Istenem mekkora ostoba ez az ember.

Eleve 50ért lehetett volna egy prémium házat venni. Mondjuk egy fractal design-t amiben minden bőven elfér.

Aztán meg ezek után ha pofázni mer, hogy nincs pénze meg meg van szorulva a hóvégén akkor jusson eszébe, hogy mekkora ökör volt és szórta el a pénzt szükségtelen faszságokra. VOLTILYENVALAHA?!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
11 perc körül már megint mi ez a zene? Hogy lehet valakinek ennyire szar ízlése?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Hogy a faszomat tud valaki 3 hetente megfazni? Még évente 1x is túlzás lenne.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
látod geciernő? ha nekem a faternak lenne több százmilliós éves bevételű gazdasági társasága, akkor simán tolnám a mezőgazdit. A legkomolyabb több százmilliós kombájnokkal aratnék éjszaka, taktikál világítás mellett. Temeg a förmvér miatt aggódsz!?....
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Trollokon kívül nézi ezt az igénytelen pénzszórást bárki is? Gyerekedet mutasd, Ernő, aki ott éhezik közben csontsoványan a sarokban.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
A gyereknek szánt kaja megromolhat ha nem eszi meg, ezek az alkatrészek, finomságok pedig nem. Jól döntöttél ernyő!
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
6:30 Thu az kedd. Jól van, már majdnem megijedtem, hogy ebben a videóban nem lesz elbaszva valami.
Kibaszott idegesítő még az is hogy 2 hetente beteg vagy és erre lehet fogni mindent, most épp azt hogy lusta szar vagy igényesen felvenni a videót. Persze azért a végén el kell mondani, hogy támogathatlak....
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
2H Informatika cégvezető ügyvezető úr, vágja már le a körmeit, mert kurva gusztustalanok.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
De ez a bűnszövetkezet itt, ez nyomorít meg családokat... Nem kérem, aki már eleve nyomott, az ne okoljon ezért másokat. Szegény gyerek ebben a hónapban sem eszik. Remélem a nagyapja nyitott neki suttyomban egy takarékszámlát, és minden nap tesz be neki valamit, ha már az apja kütyüzésre fordítja a megszenvedett rókafos suvickolásból szerzett összes pénzecskéjét. Te szar.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...