Egyébként biztosan játszott itt valami tudatmódosító szer az ernő szervezetében, alig tud beszélni, leissza magát stb... vagy egy marék frontin, vagy valami olcsó hígított szar szesz.
ernő, a TC senkit nem tett tönkre, pláne "egész családokat" nem. A magadfajta magamutogató kóklerek, koldusok teszik magukat tönkre, meg ha nincs beavatkozás, másokat is. Hazug, hazátlan féreg vagy. Számlaszámodat, kolduló platformjaidat továbbra se felejtsd el emlegetni.
48 hozzászólás