Azt nem értem a beöltözős buzikban, hogy miért nem fogják fel, hogy legtöbbször a kutyának nem tűnne fel, hogy nem nők, ha nem viselkednének és járkálnának ennyire színpadiasan és túlzón. Simán elmenne egy nem túl szép arcú nőnek.
Azóta nem kopaszra nyírta a fejét és kifakadt, hogy Hollandiában se kap ingyen pénzt a tranyósága miatt? A másik, ahhoz képest hogy magát leszbikusnak tartja, és saját bevallás szerint a nőkhöz vonzódik. A csöves nőt leszámítva, aki hamar kipenderítette, állandóan faszikkal van együtt.
"Jó helyen" jársz, mert arrafelé simán levarrnak még az arabok is. Amúgy Szkodi szerint mennyivel "nőiesebb" a "Fanni", mint a dzsungelkönyve szereplő törpemauglija akire elrepült a sokmillió?
0:07 Hiába provokálja a nézőit ezzel a buzipuszi küldéssel, mégsem a trollok járatták le magukat bemindenezve, buziskodva az interneten. Ostoba homokjeti...
Két méteres csávó nőnek próbál öltözni? Nem csodálom, hogy ki kellett mennie valami tranyóbaszó országba. Ezek szerint talált valami idiótát ez is, akinek erre áll fel és az pénzeli? Úgy látom jó üzlet lett ez a tranyóság, hogy akkora a kereslet ezekre.
24 hozzászólás