Hájasbré ernyőke autipajzsa generált egy hosszú magyarázatot a GIT ellen

Hájasbré ernyőke autipajzsa generált egy hosszú magyarázatot a GIT ellen

00:00
0:00
/
48:54
thumb_up_alt 10 thumb_down_alt 0
2067   1 évvel ezelőtt
Rendszergazda
68 Feliratkozó
2067   1 évvel ezelőtt
Mi nem használunk GIT et! Nem is fogunk! Hogy miért (úgye most már sikerül megérteni) [EL4ukcIOkas]

62 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Kis elemzés:
Ez a halvány lila fingja nincs róla és persze az szar... hiába lenne hatékonyabb a "munka"
9:09 Ez tipikus semmibe haladás, ez a 2-an néznek egy képet ez kegyetlen... ha nincs az egyik barom akkor áll minden hiába van egy jó ötlete nem tudja megvalósítani mert kell a 3 fős "szinkron"
11:51 igen és ezért olyan kókány az egész
12:14 mondjuk EGYÜTT!!! xD
12:49 igen mert egy tárhelyszolgáltatónak ez a fő feladata hogy programot fejlesszen
14:20 és még rá is kontráz a hozzá nem értéséhez
14:38 ahha valamilyen next->next->finish unencryted VNC-vel okoskodik
16:44 errefel bemutatja a foxnak a "fejlesztési" solution fájt meg configurációs fájt mint panel (itt dobta le az ékszíjjat az agyam)
17:05 az a mappák meg a struktúrára gondolt
17:17 így kurva sokat lehet belőle tanulni ha magát a basic programnyelvet se ismered legalább egy hangyafasznyit hogy csak nézi és nem érti xD
17:36 a linker kiírja hogy hol basztad el, csak elkéne olvasni, meg nem egy visual basic 6.0-ával kellene indokalatlanul nagy önbizalommal verni a billentyűt ahhol nincs spellchecker hogy legalább a sintaxis jó-e
20:47 ez az egyedi fájlkiterjesztés mert a txt az buzis
22:45- 22:58 igen mert ez a cséndzslog nem az?
23:35 igen mert a self-hosted gitről írtóztasson
25:10 igen és 1 ember üti a billenytűt a másik 2... nézi ez ám a munkamegosztás
26:18 hát persze hogy felesleges hogyha csak nézed és nincs beleszólásod
30:18 ezért is
33:01 ez jó ez tetszik
33:48 de már az almappa nem lényeg
34:22 de elképzelhető csak egy idő után az ember belefárad ebbe a cickánykodásba
34:22 nettó bullshit főleg hogy a leklónozott mappába ott van minden jah hogy a project struktúra függő meg parancsikon függő hát bocs
37:27 mint aki szarni készül hogy EGYÜTTT!!!4!!
38:03 dehogy ismered el azért szarozod le
39:03 mert ha nem nézel utánna hogy mire is lenne jó akkor persze
41:20 Notepad++ + bloat igen
44:06 a saját hülyesége hátráltatja önmagát
44:26 nem vagy rákényszerítve csak egy lehetőség amit alkalmazni lehet
46:06 az még adja alá az okot hogy miért IGEN
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Ernőke, egy üzenetem van, főleg ha olvasod! Faszulás lesz EGYÜTTTTT!!
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
ez aztán a hatékony fejlesztés, csináljunk saját kiterjesztést nem jó a markdown, még ha valami UI-t akarsz neki csinálni is van 100 lib. De nem, nekünk kell egy hájespéj nótsz fájltípus DD és azt hogy szinkronizáljátok egyébként? mindig be kell lépni a távoli gépre? ez az egész "fejlesztés" kb egy san andreas szerver 13 éves "fejlesztő"brigádjának a munkájával vetekszik. Foglalkoznál értelmes dolgokkal, meg a tudásod bővítésével, talán többen megvennék ezt a szart, nem kéne 10 percenként elmondani hogy megfáztál, és UTALJATOK MAGYAROK!!! Mert ha hobbiként tekintesz erre az egészre, tőlem oké, hogy csináltok ilyen fiszem faszom fun projekteket is a programba a napköziscsoporttal kedves ügyvezető úr, de úgy, hogy folyamatosan az a bajod, hogy a köcsögök nem veszik meg a programot - hát akkor valami értelmesre kéne szánni az időt.
Másik ez a gitelés. Látszik hogy lófaszt nem tudsz róla, engem személy szerint kurvára nem zavarna, hogy ti négyen hokiztok közösen és úgy írjátok a kódot, na de az nevetséges hogy előbb csinálsz egy 50 perces videót amibe minden szarnak elhordod a gitet ahelyett, hogy megnéznél 3 kb 10 perces videót a működéséről és már a 70%-át értenéd. Meg persze, nyilván a fos meta is biztos gitet használ, nem együtt kódolnak a 10 fős csapatok a nemtomhányezer dolgozóval bíró cégnél. Hát úgy aztán kurvára megéri programozókat alkalmazni, hogy 10 ember végez olyan munkát, amit 2 fő pair programmingban képes lenne végrehajtani. Látszik, hogy még egy feladatot sem tudsz lebontani párhuzamosítható egységekre, mert el se tudod képzelni azt, hogy ne együtt dolgozzatok. Amúgy megvan a helye meg az ideje a közös kódolásnak, de kinek éri az meg hogy mindig pair programming van? Meg ki a fasznak van kedve hozzá?
Látszik hogy SOHA AZ ÉLETBEN nem volt közöd normális nagyvállali struktúrált fejlesztéshez, csak akkor ne lennél olyan kurva nagyra magaddal, meg ne koldulnál a pénzért mert nem bírjátok a versenyszférával fenntartani az iramot. Ha olyan kurva jó lenne a kettőháj endenszió hacsigeci akkor tökmindegy hány troll irogatna ide trashcityre, szarrákeresnétek magatokat. De nem az. Mert egy szar, redundáns szoftver, amit max 12 és 75 évesek kajálnak be, akik minden lófaszt ész nélkül telepítgetnek a gépükre.
thumb_up_alt4 thumb_down_alt
vajon a fiával is így kiabál kamerán kívül?
thumb_up_alt2 thumb_down_alt
EgYüTtHhhhh !
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Harmadszorra nézem meg. Ennyire ostoba, hogy lehet valaki?
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
pedig olyan jó lenne számára a git, amikor commitenként csak azt látná az ember hogy újabb Button_XY névvel rendelkező gombot rakott bele a pelenkás róka programba, majd egy hónap után se ernő, de se az isten se tudná hogy az mi a faszt csinál

nem tudom felfogni azokat az embereket akik ezzel a hájaspókkal akarnak leállni fejleszteni, ez olyan szar-szarral kenés, de nem baj, marad az őskori módszer, ernő feltolja valahová a forráskódot, bréléga pedig matat vele egyet vagy kettőt, visszaadja ernőnek, A-tól Z-ig el sorolja hogy mit és hogyan módosított, aztán ernő majd CTRL+C CTRL+V-vel letudja a dolgot

én valahogy nem értem, ernő direkt saját magát szopatja hogy minden a legnehezebben menjen, a csúnya trollok pedig csak basztatás céljából fikázzák a túrórókát
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Ernőke egy kicsit az OceanGate egykori vezetőjére Stockton Rush-ra emlékeztet. Ő neki is volt egy víziója ami túl szép volt hogy igaz legyen, mindent és mindenkit eltávolított maga mellől aki meg merte kérdőjelezni az elképzeléseit. Minden hozzáértő és a az iparban jelentős név szólt neki, hogy ne csinálja mert párszor lehet működik az őrült ötlete, de csak 1x kell hibázni és annak katasztrofális vége lesz. Valahogy ugyanezt látom hájasnál is, mindenki hülye és csak az a jó és úgy a jó ahogy ő csinálta. Ernő és Rush is képes volt feláldozni a biztonságot annak érdekében hogy a grandiózusnak gondolt szarja elérje a kívánt célt. Tudjuk, hogy hogyan végződött a Titán sorsa, a RedFőnix már halott, a FoxCum és a HacsiZacsi is hasonlóan fogja végezni, mert Ernő képtelen tanulni a hibáiból.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Pont az a jó a gitgatban, hogy csinálsz (vagy nem) egy branchet, és anélkül lehet partizánkodni, hogy valamit elfelejtenél visszaállítani. De nem baj az, ha ez ernyőnek nem válik előnyére.

Azért van így, mert ernyő annyira fosik, hogy valamelyik nyomtatós robika jelleggel hátbabassza, hogy nem engedheti azt meg, hogy az ő gépén kívül más is rendelkezzen a forrással.

És ha lesznek 8-an? Akkor 8-an nézik egyszerre?

Tehát develóper A és B úgy fejleszt, hogy a forráskód nincs is meg nekik? Hanem "abba control klikkel már bele létszi" (bár ennyire azért nem bonyolult). Aztán kompájl és ernyő áthúzogatja nekik az egzéket?
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Ájti auditor kizárólag szolnoki lehet, efelől semmi kétség.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...