Eddig "informatikai cégnél ügyvezető igazgató-t" RP-ztél hájas, most irodalom tanárt szeretnél? Ilyen gyakran óvodában nem váltottam kasztot... Ha a videó célja az oktatás, ami alapjáraton valóban fontos téma akkor miért nem vágsz be képeket, forrásokat? Megint csak magadat szeretnéd mutogatni, illetve előre menekülve, ha megbuknál (vagy már megbuktál) mosdatni magad, mint a legtöbb ember 14 évesen egy szarul sikerült dolgozat után, "dehát nézd mennyit készültem"... szánalmas
Ezek a videók csak a nézettséghajhászás miatt készülnek. Tudja, hogy ez most felkapott téma a fiatalok körében, és azt is, hogy ennek semmi keresnivalója egy “tech” csatornán, de ez utóbbit nyíltan leszarja. Pedig ott van a 2-es csatorna az ilyen tartalmaknak, de régóta nem használja, mert a bevételszerzés minimumát sem éri el.
2 hozzászólás