Ez igen! Megint nagy voltál, te kibaszott seggfej, az egész osztag nevetett! Ja, nem, mégsem...
Esküszöm begombázott ez a baromállat a penészes kenyértől... Vagy most az a taktika, hogy szándékosan ilyen idézőjelesen kiborító tartalmat tölt fel a RittyRottyra, hogy legyen nagyobb nézettség lehetőleg minél rövidebb idő alatt?
10 hozzászólás
Amit ki szoktam szarni sokkal jobban néz ki
Esküszöm begombázott ez a baromállat a penészes kenyértől... Vagy most az a taktika, hogy szándékosan ilyen idézőjelesen kiborító tartalmat tölt fel a RittyRottyra, hogy legyen nagyobb nézettség lehetőleg minél rövidebb idő alatt?