HájasBré Live - Az érzelmi hullámvasút

HájasBré Live - Az érzelmi hullámvasút

00:00
0:00
/
7:46:34
thumb_up_alt 4 thumb_down_alt 0
1820   2 évvel ezelőtt
teflontroll
21 Feliratkozó
1820   2 évvel ezelőtt
Eredeti cím: Kendergereben és megfázás elleni NeoCickány esete és: Kiss lakás? Cserélje nagyra (Live!) 2024 03.09
https://ernoke.org
https://forum.ernoke.org

24 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
A kurva anyádat, te súlyosan elhízott dagadt geci, hogy folyamatosan a mikrofonba szívod a taknyod, nyeldekelsz, szuszogsz, szlopálod a vizet. Levegőt alig kapsz már, mert olyan hájas szar vagy, te triplatokájú, csöcsös balfasz.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
A fiad meg ott alszik magányosan valamelyik sarokban, de te csak trollozzál napi szinten 10órákat. Érik az a gyámhivatal csá.

(MODERÁLT KOMMENT)
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Ha jol emlekszem ez a lajv hajnali 4 oraig tartott, es csak a legkomolyabb trollok tudtak vegigulni. Erno mindent bevetett, hogy eluldozze a nezoket. Volt itt onsajnaltatas ezerrel, okoskodas programozassal kapcsolatban, magyarazkodas, hogy a foskom miert nem szar. A vegen Erno raadaskent meg bedobott nehany sor Visual Basic kodot is a youtoube komment szekcioba. A lajv egy laza gyulolkodessel zarult, ahol egy kedves troll kollega halalat kivanta.

Koszonet teflontroll a kitarto munkaert, es hogy kodumentaljatok ezt az utokornak.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
A "kurva nem baszott" szöveget elég gyakran elsütöd, gyere mesélj Ernő az itteni haveroknak mi történt? Elmentél egy prostihoz, de meglátott és azt mondta, hogy nem vállal be? A stricije azért elvette a pénzt? Hogy volt?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Fú, apám... Majd' nyolc óra? Na ezt garantáltan nem fogom végighallgatni (már csak azért sem, mert feltételezem semmi érdekes nem történik benne).

Még mindig táppénzen van egyébként, hogy ennyi szabadideje van? Vagy most egy kicsit háttérbe szorult a tiszta rendszer tákolása a legkomolyabb magyar ügyfeleknek?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
De sok szabadideje van ennek az informatikai endzsinírnek 8 órás lájvszokra mikor ő maga 24 órából 48-at tölt el a foscum fejlesztésével.
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Most komolyan lenyomott egy teljes munkanapos live-ot? Vagy neki most már ez a munkája akkor?
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
7:45:55 "Majd akkor számolódnak tovább az órák" Úgy sem számít mert megint letörlöd a csatornádat te pancser
thumb_up_alt0 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...