A kurva anyádat, te súlyosan elhízott dagadt geci, hogy folyamatosan a mikrofonba szívod a taknyod, nyeldekelsz, szuszogsz, szlopálod a vizet. Levegőt alig kapsz már, mert olyan hájas szar vagy, te triplatokájú, csöcsös balfasz.
Ha jol emlekszem ez a lajv hajnali 4 oraig tartott, es csak a legkomolyabb trollok tudtak vegigulni. Erno mindent bevetett, hogy eluldozze a nezoket. Volt itt onsajnaltatas ezerrel, okoskodas programozassal kapcsolatban, magyarazkodas, hogy a foskom miert nem szar. A vegen Erno raadaskent meg bedobott nehany sor Visual Basic kodot is a youtoube komment szekcioba. A lajv egy laza gyulolkodessel zarult, ahol egy kedves troll kollega halalat kivanta.
Koszonet teflontroll a kitarto munkaert, es hogy kodumentaljatok ezt az utokornak.
A "kurva nem baszott" szöveget elég gyakran elsütöd, gyere mesélj Ernő az itteni haveroknak mi történt? Elmentél egy prostihoz, de meglátott és azt mondta, hogy nem vállal be? A stricije azért elvette a pénzt? Hogy volt?
Fú, apám... Majd' nyolc óra? Na ezt garantáltan nem fogom végighallgatni (már csak azért sem, mert feltételezem semmi érdekes nem történik benne).
Még mindig táppénzen van egyébként, hogy ennyi szabadideje van? Vagy most egy kicsit háttérbe szorult a tiszta rendszer tákolása a legkomolyabb magyar ügyfeleknek?
24 hozzászólás
(MODERÁLT KOMMENT)
Koszonet teflontroll a kitarto munkaert, es hogy kodumentaljatok ezt az utokornak.
Még mindig táppénzen van egyébként, hogy ennyi szabadideje van? Vagy most egy kicsit háttérbe szorult a tiszta rendszer tákolása a legkomolyabb magyar ügyfeleknek?