Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Érdemes megnézni mc pipi 2023mas nyári skizo livejait, és összehasonlítani az elmbe és idegállapotát a mostanival burtális leépülés, üldözési mánia az egekben, az idegrendszere teljesen gatya random felkapja a vizet a semmin, kikészitették az embert a trollok
A Zohár kutya még mindig tudja tovább fokozni a világi alantas cselédségét
Ugye azonnal letiltotta, és tiltja most is folyamatosan az összes dobóját akire Pistike rámutat, nemrég az egyetlen nőt aki egyben a moderátora is volt, és párszáz koint néha bedobott - azt is kitiltotta mert kimerte mondani az igazságot, a Röfi gyerekező nőgyűlölő stb. viselkedéséről
A disznó miatt nézi 100 ember (egyébként 0 vagy 2 az átlagnézőszáma ) de még a lájkokat se nyomják neki, akkor legalább lenne körönként 200-300 pontja. Helyette ott ül a munkásszálló lépcsőházában 10-15 pontokkal körönként, miközben a túloldalon folyik a malacetetés, és mind ehhez vigyorog, bólogat meg felnyal tövig a Cucunak
@CsemegePista:
Kiállok Nigger mellett !

Te vagy az Huffnágel?
@tcfan:
@szotyo:
Azt csodálom a nigger account még mindig él.

azt én is. Már -1000+-os hülyegyerek. Lehet hogy kéne egy idióta fokozat is

tekintve hogy megint elkezdett hitlerezgetni a saját profilján, el lesz intézve a picsába
Kiállok Nigger mellett !
@szotyo:
Azt csodálom a nigger account még mindig él.

azt én is. Már -1000+-os hülyegyerek. Lehet hogy kéne egy idióta fokozat is
Azt csodálom a nigger account még mindig él.
@kistáska:
Ezt a nigger debilt pár nap pihire kellene szerintem küldeni. Kezd előtörni belőle a Huffi démon. Bár sztm. ő is egy Huffi személyiség lesz, most éppen a flakonos kannásboros változat.

Ja
sziasztok az elobb liveolt a merga a zsofival, valaki kivideozta?
Ezt a nigger debilt pár nap pihire kellene szerintem küldeni. Kezd előtörni belőle a Huffi démon. Bár sztm. ő is egy Huffi személyiség lesz, most éppen a flakonos kannásboros változat.
@R4t3sz:
Valaki igazítson útba
Mindent mondjatok el Pötrikó Csabirúl amit tudtok
Röviden
Csak hogy képben legyek


ölvilög ő dugványozott a zöbinával ödömsz mellett. nagy eséllyel egy középkorú pali lehet és mivel nincs gyakori neve, könnyen megtalálható.
@kistáska:
@bororea:
valaki vette a dugó liveot ma?


~8,5 órát most renderelek

ja mán ki is raktad nice
@bororea:
valaki vette a dugó liveot ma?


~8,5 órát most renderelek
Nah jöhet egy kis extra kòrhàz footage mc malaccal, Delekig?
valaki vette a dugó liveot ma?
@tosay50519:
Túri már azt állítja hogy lehet nem is övé a gyerek https://ibb.co/XrtVVHyM

Persze, hat probald kiterni a gyerektartas alol valahogy.
Túri már azt állítja hogy lehet nem is övé a gyerek https://ibb.co/XrtVVHyM
Valaki igazítson útba
Mindent mondjatok el Pötrikó Csabirúl amit tudtok
Röviden
Csak hogy képben legyek
ernyőke! Erre legyél büszke: https://i.ibb.co/nsFdGJBS/6c085f8d64e3.png
@CsemegePista:
Ha undorító,,minek posztolod te szerencsétlen,,

Miért is ne szabadna? Tény hogy undorító, de azért az ezt elkészítő videókon szoktam röhögni, mivel tökéletesen megmutatja hogy ernyőke elszólása szerint mit is evett a gyerek karácsony szentestéjén. De az undorítósága miatt sosem készíteném/enném meg.
@kistáska:
@McSkizofrén újra támad:
brendon báttya végre kint van zsamo zsasé megyünk vasé, igazi zsivany nem úgy mint az mc pista meg ezek a nagy gengszterek rugos brekeke meg a lakatos ali nyomjad cigány


Ja kurva nagy zsivány... Egy féreg késelős oláhcigány aki az (illegális) méh telep meg a drogbizniszből a pereputtyával 100 milliókat kaszált a 2010-es években.
Nagyon remélem, hogy ez a patkány aljadék korcs nem fog itt a szemétvárosban teret kapni

legyél szerencsés
@McSkizofrén újra támad:
brendon báttya végre kint van zsamo zsasé megyünk vasé, igazi zsivany nem úgy mint az mc pista meg ezek a nagy gengszterek rugos brekeke meg a lakatos ali nyomjad cigány


Ja kurva nagy zsivány... Egy féreg késelős oláhcigány aki az (illegális) méh telep meg a drogbizniszből a pereputtyával 100 milliókat kaszált a 2010-es években.
Nagyon remélem, hogy ez a patkány aljadék korcs nem fog itt a szemétvárosban teret kapni
brendon báttya végre kint van zsamo zsasé megyünk vasé, igazi zsivany nem úgy mint az mc pista meg ezek a nagy gengszterek rugos brekeke meg a lakatos ali nyomjad cigány
@Bariadd:
Szeretném kérvényezni hogy Zabina arcvagasai közül, kifejezetten a sírós feje, lehetne itt emoji


támogatom az ötletet
Ha undorító,,minek posztolod te szerencsétlen,,
Imádom mai napig: https://www.youtube.com/watch?v=qrn228SwRmY
Annyira undorító amúgy a vegetás kifli....
Sodi véglegesen el van tiltva a jogosítván, megszerzésétől? Hány forgalmi vizsgája volt eddig?
@Törölt Felhasználó (46):
csá am tök lasu kéne vmit kezdeni vele mert ez így álalhatatlan hisz lassú csok mnak stot akk gyors lessz
Falvi keményen bebaszatta Sztívet, háromnegyed üveg whiskyt megitatott a herefejűvel 50 perc alatt.
Nemrég összeokádta magát a mester az út szélén most meg sír a liveban hogy miért hagyta magát berúgatni Hatalmas a műsor
Szeretném kérvényezni hogy Zabina arcvagasai közül, kifejezetten a sírós feje, lehetne itt emoji