Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Érdemes megnézni mc pipi 2023mas nyári skizo livejait, és összehasonlítani az elmbe és idegállapotát a mostanival burtális leépülés, üldözési mánia az egekben, az idegrendszere teljesen gatya random felkapja a vizet a semmin, kikészitették az embert a trollok
A Zohár kutya még mindig tudja tovább fokozni a világi alantas cselédségét
Ugye azonnal letiltotta, és tiltja most is folyamatosan az összes dobóját akire Pistike rámutat, nemrég az egyetlen nőt aki egyben a moderátora is volt, és párszáz koint néha bedobott - azt is kitiltotta mert kimerte mondani az igazságot, a Röfi gyerekező nőgyűlölő stb. viselkedéséről
A disznó miatt nézi 100 ember (egyébként 0 vagy 2 az átlagnézőszáma ) de még a lájkokat se nyomják neki, akkor legalább lenne körönként 200-300 pontja. Helyette ott ül a munkásszálló lépcsőházában 10-15 pontokkal körönként, miközben a túloldalon folyik a malacetetés, és mind ehhez vigyorog, bólogat meg felnyal tövig a Cucunak
@kistáska:
Ezt a nigger debilt pár nap pihire kellene szerintem küldeni. Kezd előtörni belőle a Huffi démon. Bár sztm. ő is egy Huffi személyiség lesz, most éppen a flakonos kannásboros változat.
Ezt a nigger debilt pár nap pihire kellene szerintem küldeni. Kezd előtörni belőle a Huffi démon. Bár sztm. ő is egy Huffi személyiség lesz, most éppen a flakonos kannásboros változat.
@CsemegePista:
Ha undorító,,minek posztolod te szerencsétlen,,
Miért is ne szabadna? Tény hogy undorító, de azért az ezt elkészítő videókon szoktam röhögni, mivel tökéletesen megmutatja hogy ernyőke elszólása szerint mit is evett a gyerek karácsony szentestéjén. De az undorítósága miatt sosem készíteném/enném meg.
@McSkizofrén újra támad:
brendon báttya végre kint van zsamo zsasé megyünk vasé, igazi zsivany nem úgy mint az mc pista meg ezek a nagy gengszterek rugos brekeke meg a lakatos ali nyomjad cigány
Ja kurva nagy zsivány... Egy féreg késelős oláhcigány aki az (illegális) méh telep meg a drogbizniszből a pereputtyával 100 milliókat kaszált a 2010-es években.
Nagyon remélem, hogy ez a patkány aljadék korcs nem fog itt a szemétvárosban teret kapni
@McSkizofrén újra támad:
brendon báttya végre kint van zsamo zsasé megyünk vasé, igazi zsivany nem úgy mint az mc pista meg ezek a nagy gengszterek rugos brekeke meg a lakatos ali nyomjad cigány
Ja kurva nagy zsivány... Egy féreg késelős oláhcigány aki az (illegális) méh telep meg a drogbizniszből a pereputtyával 100 milliókat kaszált a 2010-es években.
Nagyon remélem, hogy ez a patkány aljadék korcs nem fog itt a szemétvárosban teret kapni
brendon báttya végre kint van zsamo zsasé megyünk vasé, igazi zsivany nem úgy mint az mc pista meg ezek a nagy gengszterek rugos brekeke meg a lakatos ali nyomjad cigány
Falvi keményen bebaszatta Sztívet, háromnegyed üveg whiskyt megitatott a herefejűvel 50 perc alatt.
Nemrég összeokádta magát a mester az út szélén most meg sír a liveban hogy miért hagyta magát berúgatni Hatalmas a műsor
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Ugye azonnal letiltotta, és tiltja most is folyamatosan az összes dobóját akire Pistike rámutat, nemrég az egyetlen nőt aki egyben a moderátora is volt, és párszáz koint néha bedobott - azt is kitiltotta mert kimerte mondani az igazságot, a Röfi gyerekező nőgyűlölő stb. viselkedéséről
A disznó miatt nézi 100 ember (egyébként 0 vagy 2 az átlagnézőszáma
Te vagy az Huffnágel?
tekintve hogy megint elkezdett hitlerezgetni a saját profilján, el lesz intézve a picsába
azt én is. Már -1000+-os hülyegyerek. Lehet hogy kéne egy idióta fokozat is
Ja
ölvilög ő dugványozott a zöbinával ödömsz mellett. nagy eséllyel egy középkorú pali lehet és mivel nincs gyakori neve, könnyen megtalálható.
https://postimg.cc/PpNGLF66
ja mán ki is raktad nice
~8,5 órát most renderelek
Persze, hat probald kiterni a gyerektartas alol valahogy.
Mindent mondjatok el Pötrikó Csabirúl amit tudtok
Röviden
Csak hogy képben legyek
Miért is ne szabadna? Tény hogy undorító, de azért az ezt elkészítő videókon szoktam röhögni, mivel tökéletesen megmutatja hogy ernyőke elszólása szerint mit is evett a gyerek karácsony szentestéjén. De az undorítósága miatt sosem készíteném/enném meg.
legyél szerencsés
Ja kurva nagy zsivány... Egy féreg késelős oláhcigány aki az (illegális) méh telep meg a drogbizniszből a pereputtyával 100 milliókat kaszált a 2010-es években.
Nagyon remélem, hogy ez a patkány aljadék korcs nem fog itt a szemétvárosban teret kapni
támogatom az ötletet
Annyira undorító amúgy a vegetás kifli....
Nemrég összeokádta magát a mester az út szélén most meg sír a liveban hogy miért hagyta magát berúgatni