Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Vajon mikor jön az újabb malac leak emesével? Felhergelt makkal várom a következő kis videót vagy hangfelvételt
@SuperDave:
Ha valakit érdekel miről is szólt Sodi tegnapi tárgyalása a szlovák jégkorongozó/műkörmös itt elmagyarázza:
https://www.bitchute.com/video/vXgHtE1Ot6EC

nyugi vajmelka michal
Nem véletlen talált ki a Röfi ilyen impossible ultimátumot Fosik az a Falvitól, szerintem soha többet nem kollaborálna már vele IRL.
Az a rész tetszett, mikor a Falvi felkérdezte Endrét, hogy miért baszott egy férfival (Tibci) és hogy ki volt a férfi és ki volt a nő a kapcsolatban
Retardfalvi próbálja visszaszopni magát Cucuka kegyei közé, a malac meg kitalálta hogy keresse meg neki Emesét Svájcban és akkor ő majd odamegy. Biztos lesz olyan hülye a nő, hogy felfedje a személyazonosságát, hogy utána ráakaszkodjon az elmebeteg zaklatója aki el akarta vágni a torkát
Ha valakit érdekel miről is szólt Sodi tegnapi tárgyalása a szlovák jégkorongozó/műkörmös itt elmagyarázza:
https://www.bitchute.com/video/vXgHtE1Ot6EC
@bororea:
Endrét nem fogják nagyon megkúrni azért amit a videóban elmondott amit egy követő sodi tról csinált? Állandóan azt mondta, hogy el fog menekülni külföldre. Oké, hogy óra van rajta, de szerintem ha a bíróság meg tudja, hogy szökésre készül már holnap megy érte a tek megint nem?

Ez az expedíciója tuti annyira lesz sikeres mint az eddigiek egész életében
Endi nagyon abban a flashben van, hogy ha emigrál Tenerifére akkor ott majd kolbászból lesz minden. Fingtokon látta, hogy a Brigittahót a Tákit meg a többi online koldust eltartják, azt hiszi majd neki is folyni foga pénzcsap.
Endrét nem fogják nagyon megkúrni azért amit a videóban elmondott amit egy követő sodi tról csinált? Állandóan azt mondta, hogy el fog menekülni külföldre. Oké, hogy óra van rajta, de szerintem ha a bíróság meg tudja, hogy szökésre készül már holnap megy érte a tek megint nem?
Endrének most nagyon rá kell menni a Röfivel való koldulásra, ha az 580 ezres büntit be kellesz neki fizetni
Régen pár trollnak sikerült farmolni Pityukánál miután bedobáltak neki egy valag koint, de azóta sokkal paranoiásabb lett. Gyakorlatilag csak a Moszad, Sodi, néha Busák hármas között mozog, még a korábbi felszopói se nagyon tudnak bejutni hozzá. Annyira már nem is éri meg, mert sokan már nem is ellene dobnak, hanem nullás fiókokkal etetik a malacot
Hülye malac. Amúgy gondolkoztam rajta hogy bemenni hozzá és akkor direkt ellene dobnának. Csak a műveletben össze trashezném magam. Másfelől képtelen vagyok elfogadni hogy ez a dagadt fos ennyit keres
@Toguro:
De ki a tököm lehet az aki így tápolja a malacot?


Ez csak feltételezés, de vlsz. azok etetik akik hasznot húznak abból, hogy életben tartják a tiktokon. Hogy ez anyagi haszon vagy csak saját szórakoztatás a cél, nem tudni.
A tiktok creator rewards programban lehet pénzt keresni a feltöltött videókból, 1000 megtekintésért 30-40Ft jár. Kevésnek tűnik de a Röfi videókon nem ritka a 100-200K megtekintés, úgy már azért nem olyan rossz az a 30Ft.
@SuperDave:
Busák röhögése a végén feltette a koronát

Engem a háttérben az aranyérmen a "recska mester 1. helyezett" kinyírt gecc
@kistáska:
https://www.tiktok.com/@a.detektv/video/7649434394528075030

Busák röhögése a végén feltette a koronát
@kistáska:
Újabb friss nullás malacetető fiók, újabb 30 ezer forint https://ibb.co/d08PFCLQ
Eddigi koldulás a mai nap 250$ (77.000Ft) aminek a 90%-át a három 0-ás fiókról dobálták be.

Közben a disznó már levette a vállrögzítőt, lazán cigizget a szétroncsolt és kettétört kezével. Ennyi volt az 1 hónapig hordanom kellesz történet.

Vicces volt látni, hogy rendesen be volt szarva ma délután a pályaudvaron, folyamatosan némítgatta az élőt mikor a hangosbemondón nyomatták a forgalmi infókat, nehogy kiderüljön melyik városba menekül miután leakelték hogy melyik Arbnb putriban döglött az éjjel

De ki a tököm lehet az aki így tápolja a malacot?
@Ichterid:
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649404476935114006

Újabb videó került fel fingtokra a malacról. Látom pompásan telt a gyerekek halálát röfögő gömbhalnak a szülinapja! Nem is tudom ha lehetne ennél szebbet kívánni.

erre óriásit élveztem
@Ichterid:
Látom pompásan telt a gyerekek halálát röfögő gömbhalnak a szülinapja!

A téli ünnepek alatt a fogfájás gyötörte, most a szülinapján a mentális összeomlás szélén.. Pompás makkhergelő pillanatok ezek
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649404476935114006

Újabb videó került fel fingtokra a malacról. Látom pompásan telt a gyerekek halálát röfögő gömbhalnak a szülinapja! Nem is tudom ha lehetne ennél szebbet kívánni.
tájfel corp patreon üzeneteket ha valamelyik admin tudja nézze meg mi hamarabb pls
Szivarkázik meg olcsó sörre rivó. Ez bizony melócsá lesz
@tosay50519:
9 napig bírta, már TikTokon liveozik bemindenezve


És már a lánya érdekében sörre koldul
@tosay50519:
Turbó törölte a TikTok csatornákat megint, és azt írja hogy örök életre befejezte a liveozást

https://youtube.com/post/UgkxkJG8chI1dF2TRKJMHPOKhsm645jBkzb4

Magyaránt a bebaszós liveok a youtubeon várhatóak

9 napig bírta, már TikTokon liveozik bemindenezve
Miért csak 50 hozzászólás jelenik meg egy videó alatt? Illetve miért szűr furcsán a "legjobb" szűrőre? Konkrétan nem látom a nekem intézett választ, mert egyszerűen nem tölti be a kommentek egy részét! Kapom az értesítést, de semmit sem tudok vele kezdeni :/
@kistáska:
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649075238340332823
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649070407101730070

Úgy néz ki véget ér az Emese évad. Pakolják ki a leak videókat Állítólag a teljes, 2 hónapnyi szöveges beszélgetés is leakelve lesz

Felhergelt makkal várom a leakeket Jól indul a nyár, amíg mi a szeretteinkkel nyaralunk és élvezzük a napsütéses időt, addig a malac óvodásként őrjön a lakásokban és parkokban mert nem kapott egy női hangtól "mocskos szaros hugyos" puncit
@kistáska:
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649075238340332823
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649070407101730070

Úgy néz ki véget ér az Emese évad. Pakolják ki a leak videókat Állítólag a teljes, 2 hónapnyi szöveges beszélgetés is leakelve lesz

ez nagyon beteg, NYUGTASS MEG ÉS MUTASD MEG A PINÁD ás állítólag nem szűz
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649075238340332823
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649070407101730070

Úgy néz ki véget ér az Emese évad. Pakolják ki a leak videókat Állítólag a teljes, 2 hónapnyi szöveges beszélgetés is leakelve lesz
@SuperDave:
Zseniális Hol olvasod ezeket?


https://www.airbnb.hu/users/show/560829619
Zseniális Hol olvasod ezeket?
"Brunella
Mondovì, Olaszország
2 hete

A házigazdával folytatott kommunikáció a szálláshelyen eltöltött idő alatt mindig egyértelmű és gyors volt. A fizetéskor azonban úgy találtam, hogy a rám bízott helyiségeket nem gondozzák megfelelően: a szemetest nem ürítették ki, egy nagy bőröndöt el kellett vinni, a konyha nagyon piszkos és zsíros volt, és a szálláshelyen erős, tartós sült étel szag uralkodott.
Ezért, bár nagyra értékelem a megfelelő kommunikációt, nem szívesen ajánlanám ezt a vendéget más házigazdáknak."

"egy nagy bőröndöt el kellett vinni" a büdös disznó annyira menekült, hogy otthagyta a bőröndjét is miután szétbaszta a konyhát a szétégetett kodonblúval