Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@SuperDave:
Ha valakit érdekel miről is szólt Sodi tegnapi tárgyalása a szlovák jégkorongozó/műkörmös itt elmagyarázza:
https://www.bitchute.com/video/vXgHtE1Ot6EC
Nem véletlen talált ki a Röfi ilyen impossible ultimátumot Fosik az a Falvitól, szerintem soha többet nem kollaborálna már vele IRL.
Az a rész tetszett, mikor a Falvi felkérdezte Endrét, hogy miért baszott egy férfival (Tibci) és hogy ki volt a férfi és ki volt a nő a kapcsolatban
Retardfalvi próbálja visszaszopni magát Cucuka kegyei közé, a malac meg kitalálta hogy keresse meg neki Emesét Svájcban és akkor ő majd odamegy. Biztos lesz olyan hülye a nő, hogy felfedje a személyazonosságát, hogy utána ráakaszkodjon az elmebeteg zaklatója aki el akarta vágni a torkát
Ha valakit érdekel miről is szólt Sodi tegnapi tárgyalása a szlovák jégkorongozó/műkörmös itt elmagyarázza:
https://www.bitchute.com/video/vXgHtE1Ot6EC
@bororea:
Endrét nem fogják nagyon megkúrni azért amit a videóban elmondott amit egy követő sodi tról csinált? Állandóan azt mondta, hogy el fog menekülni külföldre. Oké, hogy óra van rajta, de szerintem ha a bíróság meg tudja, hogy szökésre készül már holnap megy érte a tek megint nem?
Ez az expedíciója tuti annyira lesz sikeres mint az eddigiek egész életében
Endi nagyon abban a flashben van, hogy ha emigrál Tenerifére akkor ott majd kolbászból lesz minden. Fingtokon látta, hogy a Brigittahót a Tákit meg a többi online koldust eltartják, azt hiszi majd neki is folyni foga pénzcsap.
Endrét nem fogják nagyon megkúrni azért amit a videóban elmondott amit egy követő sodi tról csinált? Állandóan azt mondta, hogy el fog menekülni külföldre. Oké, hogy óra van rajta, de szerintem ha a bíróság meg tudja, hogy szökésre készül már holnap megy érte a tek megint nem?
Régen pár trollnak sikerült farmolni Pityukánál miután bedobáltak neki egy valag koint, de azóta sokkal paranoiásabb lett. Gyakorlatilag csak a Moszad, Sodi, néha Busák hármas között mozog, még a korábbi felszopói se nagyon tudnak bejutni hozzá. Annyira már nem is éri meg, mert sokan már nem is ellene dobnak, hanem nullás fiókokkal etetik a malacot
Hülye malac. Amúgy gondolkoztam rajta hogy bemenni hozzá és akkor direkt ellene dobnának. Csak a műveletben össze trashezném magam. Másfelől képtelen vagyok elfogadni hogy ez a dagadt fos ennyit keres
@Toguro:
De ki a tököm lehet az aki így tápolja a malacot?
Ez csak feltételezés, de vlsz. azok etetik akik hasznot húznak abból, hogy életben tartják a tiktokon. Hogy ez anyagi haszon vagy csak saját szórakoztatás a cél, nem tudni.
A tiktok creator rewards programban lehet pénzt keresni a feltöltött videókból, 1000 megtekintésért 30-40Ft jár. Kevésnek tűnik de a Röfi videókon nem ritka a 100-200K megtekintés, úgy már azért nem olyan rossz az a 30Ft.
@kistáska:
Újabb friss nullás malacetető fiók, újabb 30 ezer forint https://ibb.co/d08PFCLQ
Eddigi koldulás a mai nap 250$ (77.000Ft) aminek a 90%-át a három 0-ás fiókról dobálták be.
Közben a disznó már levette a vállrögzítőt, lazán cigizget a szétroncsolt és kettétört kezével. Ennyi volt az 1 hónapig hordanom kellesz történet.
Vicces volt látni, hogy rendesen be volt szarva ma délután a pályaudvaron, folyamatosan némítgatta az élőt mikor a hangosbemondón nyomatták a forgalmi infókat, nehogy kiderüljön melyik városba menekül miután leakelték hogy melyik Arbnb putriban döglött az éjjel
Újabb videó került fel fingtokra a malacról. Látom pompásan telt a gyerekek halálát röfögő gömbhalnak a szülinapja! Nem is tudom ha lehetne ennél szebbet kívánni.
Újabb videó került fel fingtokra a malacról. Látom pompásan telt a gyerekek halálát röfögő gömbhalnak a szülinapja! Nem is tudom ha lehetne ennél szebbet kívánni.
Miért csak 50 hozzászólás jelenik meg egy videó alatt? Illetve miért szűr furcsán a "legjobb" szűrőre? Konkrétan nem látom a nekem intézett választ, mert egyszerűen nem tölti be a kommentek egy részét! Kapom az értesítést, de semmit sem tudok vele kezdeni :/
Úgy néz ki véget ér az Emese évad. Pakolják ki a leak videókat Állítólag a teljes, 2 hónapnyi szöveges beszélgetés is leakelve lesz
Felhergelt makkal várom a leakeket Jól indul a nyár, amíg mi a szeretteinkkel nyaralunk és élvezzük a napsütéses időt, addig a malac óvodásként őrjön a lakásokban és parkokban mert nem kapott egy női hangtól "mocskos szaros hugyos" puncit
A házigazdával folytatott kommunikáció a szálláshelyen eltöltött idő alatt mindig egyértelmű és gyors volt. A fizetéskor azonban úgy találtam, hogy a rám bízott helyiségeket nem gondozzák megfelelően: a szemetest nem ürítették ki, egy nagy bőröndöt el kellett vinni, a konyha nagyon piszkos és zsíros volt, és a szálláshelyen erős, tartós sült étel szag uralkodott.
Ezért, bár nagyra értékelem a megfelelő kommunikációt, nem szívesen ajánlanám ezt a vendéget más házigazdáknak."
"egy nagy bőröndöt el kellett vinni" a büdös disznó annyira menekült, hogy otthagyta a bőröndjét is miután szétbaszta a konyhát a szétégetett kodonblúval
Hozzászólások
4472 hozzászólás
nyugi vajmelka michal
Az a rész tetszett, mikor a Falvi felkérdezte Endrét, hogy miért baszott egy férfival (Tibci) és hogy ki volt a férfi és ki volt a nő a kapcsolatban
https://www.bitchute.com/video/vXgHtE1Ot6EC
Ez az expedíciója tuti annyira lesz sikeres mint az eddigiek egész életében
Ez csak feltételezés, de vlsz. azok etetik akik hasznot húznak abból, hogy életben tartják a tiktokon. Hogy ez anyagi haszon vagy csak saját szórakoztatás a cél, nem tudni.
A tiktok creator rewards programban lehet pénzt keresni a feltöltött videókból, 1000 megtekintésért 30-40Ft jár. Kevésnek tűnik de a Röfi videókon nem ritka a 100-200K megtekintés, úgy már azért nem olyan rossz az a 30Ft.
Engem a háttérben az aranyérmen a "recska mester 1. helyezett" kinyírt gecc
Busák röhögése a végén feltette a koronát
De ki a tököm lehet az aki így tápolja a malacot?
erre óriásit élveztem
A téli ünnepek alatt a fogfájás gyötörte, most a szülinapján a mentális összeomlás szélén.. Pompás makkhergelő pillanatok ezek
Újabb videó került fel fingtokra a malacról. Látom pompásan telt a gyerekek halálát röfögő gömbhalnak a szülinapja!
És már a lánya érdekében sörre koldul
9 napig bírta, már TikTokon liveozik bemindenezve
Felhergelt makkal várom a leakeket
ez nagyon beteg, NYUGTASS MEG ÉS MUTASD MEG A PINÁD
https://www.tiktok.com/@demotivl6/video/7649070407101730070
Úgy néz ki véget ér az Emese évad. Pakolják ki a leak videókat
https://www.airbnb.hu/users/show/560829619
Mondovì, Olaszország
2 hete
A házigazdával folytatott kommunikáció a szálláshelyen eltöltött idő alatt mindig egyértelmű és gyors volt. A fizetéskor azonban úgy találtam, hogy a rám bízott helyiségeket nem gondozzák megfelelően: a szemetest nem ürítették ki, egy nagy bőröndöt el kellett vinni, a konyha nagyon piszkos és zsíros volt, és a szálláshelyen erős, tartós sült étel szag uralkodott.
Ezért, bár nagyra értékelem a megfelelő kommunikációt, nem szívesen ajánlanám ezt a vendéget más házigazdáknak."
"egy nagy bőröndöt el kellett vinni" a büdös disznó annyira menekült, hogy otthagyta a bőröndjét is miután szétbaszta a konyhát a szétégetett kodonblúval