Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Az egyetlen hátrány az volt, hogy nem tartották be a távozási időt, és a konyhát nem takarították ki, mert „sietős volt” a lakás elhagyása.
Minden más rendben van."
Szakadok ezen a Pistike arbnb értékelésen Sietős volt a lakás elhagyása...
Újabb friss nullás malacetető fiók, újabb 30 ezer forint https://ibb.co/d08PFCLQ
Eddigi koldulás a mai nap 250$ (77.000Ft) aminek a 90%-át a három 0-ás fiókról dobálták be.
Közben a disznó már levette a vállrögzítőt, lazán cigizget a szétroncsolt és kettétört kezével. Ennyi volt az 1 hónapig hordanom kellesz történet.
Vicces volt látni, hogy rendesen be volt szarva ma délután a pályaudvaron, folyamatosan némítgatta az élőt mikor a hangosbemondón nyomatták a forgalmi infókat, nehogy kiderüljön melyik városba menekül miután leakelték hogy melyik Arbnb putriban döglött az éjjel
@SuperDave:
Sajnos rossz állapotban van Bagolyka, még nem lehet tudni hogy a hétvégét túléli-e.
Mikor a sodrák mutatta meg mondta a tüneteket Bagolykáról, egyből a macska AIDS ugrott be nekem.
5 éve az egyik cicám hasonló tüneteket produkált, először durván elkezdett fogyni hiába zabálta a fullos kajákat, később folyamatosan váladékozott az orra, majd begyulladt az ínye, torka, tüdője és ez miatt a végén alig tudott már enni meg inni.
Akkor kiokosított az állatorvos, hogy ez a betegség a cica immunrendszerét támadja, idővel teljesen leáll a védekezése a kórokozók ellen, daganatos is lehet, és csak késleltetni lehet a halálát. Meg elmondta azt is, hogy javarészt a kóbor macskák terjesztik ezt a betegséget. (csodálkoztam is, hogy a faszba kaphatta el mikor bár kinti-benti cica, de szinte mindig bent volt és minden este a házban aludt)
Amúgy a Golda rendszeresen együtt etette a 4-5 kóbor macskával a Bagolykát, simán megfertőzhették akkor az egyik etetés-verekedés közben harapással vagy karmolással.
Annyiból korrekt volt az állatorvos velem, hogy mondta fizethetek a horror összeget a kezelésekért amivel max 1-2 hónapig még életben tarthatom a macsekot, de az elkerülhetetlen úgyis be fog következni.
Tehát hoztam egy döntést..
No de ha már cicázás van, akkor ne csak a rossz hírek legyenek!
Hétvégén nálunk egy új kiskedvenccel bővült a család https://ibb.co/nsCCvnnS
@ Cefréshányás : Kis érdekesség: az állítkínzás benne van az ún. MacDonald hármasban: állatkínzás, gyújtogatás és kései ágybavizelés. Ezeket már gyerekkorban nézik. Vagyis ha egy gyereknél csak egy jelen van és nem húzzák fel a határokat elég határozottan, annak nem lesz jó vége, amire sztálin is tökéletes példa. Benne is volt azért pdf-ségből egy kis vonó, nem mellesleg... Nem tudom, mennyire megalapozott a sodipedia, de ott is voltak érdekes dolgok endi gyerekkoráról, aminek ha csak a fele igaz, golda kurva nagy emberi mulasztást végzett... Bár tyodi legalább nem szaporodik, ezt az egy jót el tudom róla mondani és emiatt rühellem 1-2 fokkal kevésbé, mint hájasbrét...
@Bumbus:
Hájas Black cat "véletlen" Jenes számlájára küldte az összegyűlt pénz maradékát. Megy a magyarázkodós live, Jenes felcopás mennyire összeszedett ember. Nagyon védik ezt a szarfétises majmot
jó helyre ment a pénz gratulálunk, ezért nem küldtem mert ilyen blacket meg jenes félékben megbízni...
Mostmár hirtelen lett pénze Jenesnek és elküldte a menhelyre, mert Jenes jó ember van félretett pénze és persze a trollok a hülyék mert mi nem tudjuk megugrani valaki dolgozik és van pénze.
@Bumbus:
Hájas Black cat "véletlen" Jenes számlájára küldte az összegyűlt pénz maradékát. Megy a magyarázkodós live, Jenes felcopás mennyire összeszedett ember. Nagyon védik ezt a szarfétises majmot
jó helyre ment a pénz gratulálunk, ezért nem küldtem mert ilyen blacket meg jenes félékben megbízni...
@Owen:
NA CSUMA Kérdés a város lakoihoz! Ez a pont rendszer itt hogy müködik ? Azt értem hogy kapok pontot ha töltök fel videót és megnézik de ha csak videókat nézek akkor is ? Mert ezen matekozok már egy jó néhány napja hogy mi után jár pont és mennyi xD
A kommentjeidre vagy a feltöltéseidre kaphatsz lájkot. Egy lájk = egy pont, egy diszlájk = mínusz egy pont.
Önmagában az anyagok feltötésének tényéért nem tudom, hogy jár-e valami, mert én eddig csak kommenteltem.
Hájas Black cat "véletlen" Jenes számlájára küldte az összegyűlt pénz maradékát. Megy a magyarázkodós live, Jenes felcopás mennyire összeszedett ember. Nagyon védik ezt a szarfétises majmot
NA CSUMA Kérdés a város lakoihoz! Ez a pont rendszer itt hogy müködik ? Azt értem hogy kapok pontot ha töltök fel videót és megnézik de ha csak videókat nézek akkor is ? Mert ezen matekozok már egy jó néhány napja hogy mi után jár pont és mennyi xD
@Bariadd:
Fel vagyok iratkozva Bariaddra, hogy tudjam követni meg részben nektek is szolgáltatni a Cukorgólem megmozdulásait. Most arról posztolt, hogy 4 hete csinálja ezt a sétafikálást, és hogy muszáj kitartani meg ilyenek, és ismerve őt, már látom, hogy hamarosan ez is abbamarad.
Ezek a sétálások nála reméljük nem napi 2000lépést jelent a Nádudvari buszpályaudvarig
Mondjuk az tényleg undorító dolog volt, hogy egy döglődő majd elpusztult cicából fingtok szenzációt csináltak néhányan a kattintásokért, meg a lájkokért.
Eközben ahogy azt már minden hónapban 10-e körül megszokhattuk, megjelentek a malacetető 0-ás fiókok
https://ibb.co/B2nGP9Rp 30 ezret dobtak be erről a két fiókról 1 óra alatt. Nem rossz
Fel vagyok iratkozva Bariaddra, hogy tudjam követni meg részben nektek is szolgáltatni a Cukorgólem megmozdulásait. Most arról posztolt, hogy 4 hete csinálja ezt a sétafikálást, és hogy muszáj kitartani meg ilyenek, és ismerve őt, már látom, hogy hamarosan ez is abbamarad.
@Cefréshányás:
Valahogy állatkínzási hajlam és pedofília mindig együtt járnak
mesélj már milyen állatkínzás történt? 🤣 több hónapja látszott hogy göthös a macska, fura módon akkor senkit nem érdekelt annyira hogy kimentse a toldalékból 🤣
csak akkor lett felkapott az egész mikor a fogyatékos Endre élőben mutatta hogy gond van a macskával. utána egyből mindenki állatmentővé szentelte magát.
azóta tele az okádás tiktok a "A nyugodjon békében Bagolyka Sodi ezért +2 év letöltendő" meg a faszom tudja milyen hatásvadász címekkel gyártott videókkal.
lájk meg követő farmolást csináltak a treshlégy férgek egy macska halálából. ez belefér?
ha valaki tényleg az állat érdekeit nézi, akkor nem ezen a moslék tiktokon fog ebből nézettséget generálni hanem a háttérben megteszi amit csak lehet! ha meg elpusztul az állat akkor nem fog clickbait videókat csinálni a népszerűségért. nincs igazam?
a másik meg hogy egy ilyen rivós alkoholista aljadék senkiházi jenesre bízni egy beteg macskát számomra felfoghatatlan..
@SuperDave:
Bagolyka tegnap jobb létre szenderült: https://www.tiktok.com/@bagolyka.rajongi/video/7648006086544330006
Sajnos a 24-edik órában mentették ki az állatkínzó pedofiltól, így lehetett sejteni hogy nincs sok neki hátra. Endre aki havi 100 ezret basz el sörre, AI előfizetésekre és még ki tudja mire, soha egy fillért nem költött rá, és hagyta hogy szenvedjen és szép lassan kimúljon miközben TikTokon koldult vele. Csak 1 kg volt mikor Black Cathez került. Azt mondta a pénz ami megmaradt egy macska hospice alapítványhoz fog menni.
Ebben eddig lehetett eljutni.
Valahogy állatkínzási hajlam és pedofília mindig együtt járnak, most nyílván mai világban széplelkek tagadják de aki pdf annak valami agyi rész elváltozása az oka ami tucat ilyesmi aberrált személyiségjeggyel együtt jár, orvosilag én hiszem hogy ez együtt jár empátiahiánnyal is
Amúgy meg stoki most már szexista, pff, nőverő, alkesz cimke után állatkínzó is vagy
a kurva anyád kiss endre farkas, halálra kínoztál egy szegény kis állatot aki szörnyű kínban hunyt el, én ezért jobban utállak mint hogy jutkát fellökted, faszt érdekli az a nyomorult alkoholista öregasszony az magának kereste a bajt, de a szegény kis cica miről tehetett?
Bagolyka tegnap jobb létre szenderült: https://www.tiktok.com/@bagolyka.rajongi/video/7648006086544330006
Sajnos a 24-edik órában mentették ki az állatkínzó pedofiltól, így lehetett sejteni hogy nincs sok neki hátra. Endre aki havi 100 ezret basz el sörre, AI előfizetésekre és még ki tudja mire, soha egy fillért nem költött rá, és hagyta hogy szenvedjen és szép lassan kimúljon miközben TikTokon koldult vele. Csak 1 kg volt mikor Black Cathez került. Azt mondta a pénz ami megmaradt egy macska hospice alapítványhoz fog menni.
Ebben eddig lehetett eljutni.
Fasz tudja valami régi versei a kocsmai rúdtáncos időszakából. Nyilván a faszokról, a legkómójabb baszásokról meg a büdös farkú puncsos magyarokról fognak szólni
Múlt héten mikor bebaszva indította az élőt a szórakozóhelyről és elhordta minden férgeknek a TC-t meg a városlakókat, utána kapott pár privit meg itteni kommentet, hogy okosan mert ha kint lesz a Rosszlányokon akkor be lesz háromszögelve.
Azóta rendesen be van csokizva, hogy ha elkezdi a hivatásos kurvulást akkor majd tuti betalálják a TC-s trollszok és bántani fogják a putriban
Állítólag már értesítette a környezetét, hogy ha bármi baja lesz miközben pénzért kúrják akkor azért a TC lesz a hibás, és a városlakók
Plusz én vagyok a fő felbujtó, amiért ide feltöltöttem a faszságait, és én fogom elvinni a balhét ha bármi baja lesz a rodásnak
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Alba, Olaszország
2026. április
Az egyetlen hátrány az volt, hogy nem tartották be a távozási időt, és a konyhát nem takarították ki, mert „sietős volt” a lakás elhagyása.
Minden más rendben van."
Szakadok ezen a Pistike arbnb értékelésen
Eddigi koldulás a mai nap 250$ (77.000Ft) aminek a 90%-át a három 0-ás fiókról dobálták be.
Közben a disznó már levette a vállrögzítőt, lazán cigizget a szétroncsolt és kettétört kezével. Ennyi volt az 1 hónapig hordanom kellesz történet.
Vicces volt látni, hogy rendesen be volt szarva ma délután a pályaudvaron, folyamatosan némítgatta az élőt mikor a hangosbemondón nyomatták a forgalmi infókat, nehogy kiderüljön melyik városba menekül miután leakelték hogy melyik Arbnb putriban döglött az éjjel
Köszi
Tündéri a "kis szaros"
Mostmár hirtelen lett pénze Jenesnek és elküldte a menhelyre, mert Jenes jó ember van félretett pénze
jó helyre ment a pénz gratulálunk, ezért nem küldtem mert ilyen blacket meg jenes félékben megbízni...
A kommentjeidre vagy a feltöltéseidre kaphatsz lájkot. Egy lájk = egy pont, egy diszlájk = mínusz egy pont.
Önmagában az anyagok feltötésének tényéért nem tudom, hogy jár-e valami, mert én eddig csak kommenteltem.
Ezek a sétálások nála reméljük nem napi 2000lépést jelent a Nádudvari buszpályaudvarig
Eközben ahogy azt már minden hónapban 10-e körül megszokhattuk, megjelentek a malacetető 0-ás fiókok
https://ibb.co/B2nGP9Rp 30 ezret dobtak be erről a két fiókról 1 óra alatt. Nem rossz
https://files.catbox.moe/1alrf2.gif
R.I.P. pedofil pofozó bagolyka.
mesélj már milyen állatkínzás történt? 🤣 több hónapja látszott hogy göthös a macska, fura módon akkor senkit nem érdekelt annyira hogy kimentse a toldalékból 🤣
csak akkor lett felkapott az egész mikor a fogyatékos Endre élőben mutatta hogy gond van a macskával. utána egyből mindenki állatmentővé szentelte magát.
azóta tele az okádás tiktok a "A nyugodjon békében Bagolyka Sodi ezért +2 év letöltendő" meg a faszom tudja milyen hatásvadász címekkel gyártott videókkal.
lájk meg követő farmolást csináltak a treshlégy férgek egy macska halálából. ez belefér?
ha valaki tényleg az állat érdekeit nézi, akkor nem ezen a moslék tiktokon fog ebből nézettséget generálni hanem a háttérben megteszi amit csak lehet! ha meg elpusztul az állat akkor nem fog clickbait videókat csinálni a népszerűségért. nincs igazam?
a másik meg hogy egy ilyen rivós alkoholista aljadék senkiházi jenesre bízni egy beteg macskát számomra felfoghatatlan..
Valahogy állatkínzási hajlam és pedofília mindig együtt járnak, most nyílván mai világban széplelkek tagadják de aki pdf annak valami agyi rész elváltozása az oka ami tucat ilyesmi aberrált személyiségjeggyel együtt jár, orvosilag én hiszem hogy ez együtt jár empátiahiánnyal is
Amúgy meg stoki most már szexista, pff, nőverő, alkesz cimke után állatkínzó is vagy
a kurva anyád kiss endre farkas, halálra kínoztál egy szegény kis állatot aki szörnyű kínban hunyt el, én ezért jobban utállak mint hogy jutkát fellökted, faszt érdekli az a nyomorult alkoholista öregasszony az magának kereste a bajt, de a szegény kis cica miről tehetett?
Sajnos a 24-edik órában mentették ki az állatkínzó pedofiltól, így lehetett sejteni hogy nincs sok neki hátra. Endre aki havi 100 ezret basz el sörre, AI előfizetésekre és még ki tudja mire, soha egy fillért nem költött rá, és hagyta hogy szenvedjen és szép lassan kimúljon miközben TikTokon koldult vele. Csak 1 kg volt mikor Black Cathez került. Azt mondta a pénz ami megmaradt egy macska hospice alapítványhoz fog menni.
Ebben eddig lehetett eljutni.
Múlt héten mikor bebaszva indította az élőt a szórakozóhelyről és elhordta minden férgeknek a TC-t meg a városlakókat, utána kapott pár privit meg itteni kommentet, hogy okosan mert ha kint lesz a Rosszlányokon akkor be lesz háromszögelve.
Azóta rendesen be van csokizva, hogy ha elkezdi a hivatásos kurvulást akkor majd tuti betalálják a TC-s trollszok és bántani fogják a putriban
Állítólag már értesítette a környezetét, hogy ha bármi baja lesz miközben pénzért kúrják akkor azért a TC lesz a hibás, és a városlakók
Plusz én vagyok a fő felbujtó, amiért ide feltöltöttem a faszságait, és én fogom elvinni a balhét ha bármi baja lesz a rodásnak