Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Nevem Senki:
Ez most valamiért büszkeséggel tölt el. 2020 óta vagyok a trollja Pistikének. Neki a Thug Life Hungary ellen vívott harca volt az igazi aranykora. Azóta csak levezetés látható tőle, szerény véleményem szerint. Persze 2023 óta is szop, de ennek már teljesen más íve van.
Valamikor 2017-18 környékén, mikor volt az a ChatAltrenative trend (Fapuska, Katona, Tremmel, HunterMad debil stb.) tolták a trash élőket akkor ajánlotta be a yt Pistike egyik videóját ahol a 20dkg parizert meg a Coop kólát mutogatta nagy büszkén.
Több se kellett, egyből be is követtem
Emlékszem mikor megmutattam az akkori barátnőmnek az egyik fridzsider tour videóját a malacnak, ahol túrórudikkal meg a Polos farhát pörköltjével stb. flexelt - nem akarta elhinni hogy ilyen létezik
hát pedig akkor már VKÁ vlog is egész mainstream trash volt és ugyanezt csinálta
@Nevem Senki:
Ez most valamiért büszkeséggel tölt el. 2020 óta vagyok a trollja Pistikének. Neki a Thug Life Hungary ellen vívott harca volt az igazi aranykora. Azóta csak levezetés látható tőle, szerény véleményem szerint. Persze 2023 óta is szop, de ennek már teljesen más íve van.
Valamikor 2017-18 környékén, mikor volt az a ChatAltrenative trend (Fapuska, Katona, Tremmel, HunterMad debil stb.) tolták a trash élőket akkor ajánlotta be a yt Pistike egyik videóját ahol a 20dkg parizert meg a Coop kólát mutogatta nagy büszkén.
Több se kellett, egyből be is követtem
Emlékszem mikor megmutattam az akkori barátnőmnek az egyik fridzsider tour videóját a malacnak, ahol túrórudikkal meg a Polos farhát pörköltjével stb. flexelt - nem akarta elhinni hogy ilyen létezik
@kistáska:
Én még emlékszem, mikor a malac hűtőmutogatós yt videóin 300-400 megtekintései voltak. A hradcore trollokon kívül a kutya nem foglalkozott vele.
Ez most valamiért büszkeséggel tölt el. 2020 óta vagyok a trollja Pistikének. Neki a Thug Life Hungary ellen vívott harca volt az igazi aranykora. Azóta csak levezetés látható tőle, szerény véleményem szerint. Persze 2023 óta is szop, de ennek már teljesen más íve van.
@Hugyosdoor Alex:
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az oldalra nem lehetne ilyen szavazásokat kitenni? Pl.: ki a legundorítóbb trash stb.
Van ilyenre külső oldal, pl. a strawpoll.com, vagy a Google Forms.
Hogy mennyire lehet ilyeneket ide linkelgetni, azt nem tudom. Majd a vezetőség nyilatkozik, ha akar.
Az oldalon nincs szavazó modul, de nyugodtan belinkelhetnek külső szavazásokat fórumra. Ha nem csalnak az emlékeim akkor a városlakók korábban a StrawPoll-t már használták erre a célra. A külső linkek jelenleg nem kattinthatóak biztonsági okokból, de szóba került egy lista alapján engedélyezett megoldás. Szívesen fogadjuk a visszajelzéseket azzal kapcsolatban, hogy milyen külső oldalra linkelnének gyakran
nekem pl 2023 elején dobta be a youtube, amikor kéregetni ekzdett a külföldi "útra" még a dancsó videók előtt jóval azóta követem az ámokfutását, de látszik mennyire felvitte az egóját a tiktokon kapott milliók, mostmár nem elég neki az utcán csövelés, ÁPÁRTMÁN kell a segge alá minden nap, havi 800-1 misi megy el lakhatásra ezzel az élettel, 2 év alatt összerakta volna egy ház árát ez a barom ha ügyesen csinálja, de hát elmebeteg
@Hugyosdoor Alex:
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az oldalra nem lehetne ilyen szavazásokat kitenni? Pl.: ki a legundorítóbb trash stb.
Van ilyenre külső oldal, pl. a strawpoll.com, vagy a Google Forms.
Hogy mennyire lehet ilyeneket ide linkelgetni, azt nem tudom. Majd a vezetőség nyilatkozik, ha akar.
@Hugyosdoor Alex:
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az oldalra nem lehetne ilyen szavazásokat kitenni? Pl.: ki a legundorítóbb trash stb.
Van ilyenre külső oldal, pl. a strawpoll.com, vagy a Google Forms.
Hogy mennyire lehet ilyeneket ide linkelgetni, azt nem tudom. Majd a vezetőség nyilatkozik, ha akar.
Sodrony 20+ év alatt jutott el arra a szintre ahol jelenleg tart, meg neki teljesen más utálói vannak. Ő abban a korszakban futott be, mikor a trash mint "szórakozás" csak egy nagyon szűk underground rétegnek volt elérhető.
Pisitike 3 éve van a köztudatban, mióta a Dancsó geci felfuttatta. Pont abban az időszakban, mikor a trash már bárki számára bármikor elérhető, köszönhetően a tucatnyi videómegosztóknak és közösségi felületeknek, na meg az okostelefonoknak.
Én még emlékszem, mikor a malac hűtőmutogatós yt videóin 300-400 megtekintései voltak. A hradcore trollokon kívül a kutya nem foglalkozott vele. És ez pont így volt jól.
Mostanra meg már trashcelebbé avanzsálták, főleg azok akik rájöttek hogy baromi sok pénzt lehet kifarmolni az ilyen Pistike félékből.
Aztán persze egyik se rakja bele a short videókba, vagy a nagy "elemzésekbe" mikor gyerekek végbelét akarja spermával megtölteni, Hitlerrel írtani a cigányokat, vagy nők és gyerekek fejét széttaposni az utcán.
Mind nagyon jól tudjuk, hogy miért.
Azért van az, hogy a köztudatban jelenleg Pistike egy vicces kopaszodó dagi figura, akin jókat lehet rötyögni mikor őrjöng ha nem neki dobják a koint. Mert ezt a szűrt tartalmat látják róla az emberek.
TC-n egy Hitlerezős feltöltésen van 1500 megtekintés, fingtokon egy "jó dobozos geci" short videón meg 500.000.
Mindenki aki nézettséget csinál a saját hasznára a disznóból, és direkt csak "szalonképes" videókat tölt fel, azok pont ugyanolyan hibásak mint akik évek óta etetik.
Btw lassan megint itt a 10-e környéke, ilyenkor szoktak megjelenni a 0-ás fiókok amikről pár száz ezerrel majd megtömik a Röfit. Figyeljétek meg, hétvége felé újra folyni fog a pénzcsap
A malactartás tényleg gáz. Az a vicc hogy Airbnb hokizás nélkül is lenne kontent, sőt, talán még szórakoztatóbb is mint ami most megy. 2023 zseniális volt
Mondjuk ezek után remélem egy neonárdó videó sem fog kikerülni ide az oldalra. Képes volt 200 eurót utalni a disznónak a gyökér a kép után... Ekkora egy verebet
A Röfi aggódik, hogy a Soditól kölcsönkapott fingtok fiókról nem tudja kivenni a lóvét, mert a PayPal fiókját nem tudja hozzáadni a profilhoz
Felszólította az inasokat, hogy hívják fel éjjel 11-kor a gyagyást, hogy azonnal adja át a fiók adatokat
Nagyon remélem, hogy a gyagyás Sodi reggel kiveszi azt az eddig összekoldult 43 dollárt
@kistáska:
Pistike ugye 3-4 napja újra "kibékült" az Emesével. A Röfi azt remélte szülinapja alkalmából kap majd pinás videót. Mivel nem kapott semmit, ezért ma hajnal óta folyamatosan öngyilkossággal fenyegeti Emesét, és képeket küld neki:
Ketchuppal követett el érvágást a kezén https://ibb.co/SD8LSQf3
Vajazókéssel akarta hasba szúrni magát https://ibb.co/hFR2PT7X
Most fél órája meg elbúcsúzott élőben, pár savlekötővel vagy szőlőcukrral amit kihajolva a kamerából ki is köpött - követett el öngyilkossági kísérletet
Pistike ugye 3-4 napja újra "kibékült" az Emesével. A Röfi azt remélte szülinapja alkalmából kap majd pinás videót. Mivel nem kapott semmit, ezért ma hajnal óta folyamatosan öngyilkossággal fenyegeti Emesét, és képeket küld neki:
Ketchuppal követett el érvágást a kezén https://ibb.co/SD8LSQf3
Vajazókéssel akarta hasba szúrni magát https://ibb.co/hFR2PT7X
Most fél órája meg elbúcsúzott élőben, pár savlekötővel vagy szőlőcukrral amit kihajolva a kamerából ki is köpött - követett el öngyilkossági kísérletet
Hozzászólások
4472 hozzászólás
lehet nekik írni trollégák és felkérdezni, hogy tudják-e, hogy kivel reklámoznak
hát pedig akkor már VKÁ vlog is egész mainstream trash volt és ugyanezt csinálta
Valamikor 2017-18 környékén, mikor volt az a ChatAltrenative trend (Fapuska, Katona, Tremmel, HunterMad debil stb.) tolták a trash élőket akkor ajánlotta be a yt Pistike egyik videóját ahol a 20dkg parizert meg a Coop kólát mutogatta nagy büszkén.
Több se kellett, egyből be is követtem
Emlékszem mikor megmutattam az akkori barátnőmnek az egyik fridzsider tour videóját a malacnak, ahol túrórudikkal meg a Polos farhát pörköltjével stb. flexelt - nem akarta elhinni hogy ilyen létezik
Ez most valamiért büszkeséggel tölt el. 2020 óta vagyok a trollja Pistikének. Neki a Thug Life Hungary ellen vívott harca volt az igazi aranykora. Azóta csak levezetés látható tőle, szerény véleményem szerint. Persze 2023 óta is szop, de ennek már teljesen más íve van.
Trashcity
Youtube
Tiktok
Gofile
MEGA
Imgbb
Imgur
Ez a vers gyönyörű
Az oldalon nincs szavazó modul, de nyugodtan belinkelhetnek külső szavazásokat fórumra. Ha nem csalnak az emlékeim akkor a városlakók korábban a StrawPoll-t már használták erre a célra. A külső linkek jelenleg nem kattinthatóak biztonsági okokból, de szóba került egy lista alapján engedélyezett megoldás. Szívesen fogadjuk a visszajelzéseket azzal kapcsolatban, hogy milyen külső oldalra linkelnének gyakran
nekem pl 2023 elején dobta be a youtube, amikor kéregetni ekzdett a külföldi "útra" még a dancsó videók előtt jóval azóta követem az ámokfutását, de látszik mennyire felvitte az egóját a tiktokon kapott milliók, mostmár nem elég neki az utcán csövelés, ÁPÁRTMÁN kell a segge alá minden nap, havi 800-1 misi megy el lakhatásra ezzel az élettel, 2 év alatt összerakta volna egy ház árát ez a barom ha ügyesen csinálja, de hát elmebeteg
Ja csak úgy gondoltam a kezdőoldalon díszelegne
Van ilyenre külső oldal, pl. a strawpoll.com, vagy a Google Forms.
Hogy mennyire lehet ilyeneket ide linkelgetni, azt nem tudom. Majd a vezetőség nyilatkozik, ha akar.
Olyan kérdésem lenne, hogy az oldalra nem lehetne ilyen szavazásokat kitenni? Pl.: ki a legundorítóbb trash stb.
Pisitike 3 éve van a köztudatban, mióta a Dancsó geci felfuttatta. Pont abban az időszakban, mikor a trash már bárki számára bármikor elérhető, köszönhetően a tucatnyi videómegosztóknak és közösségi felületeknek, na meg az okostelefonoknak.
Én még emlékszem, mikor a malac hűtőmutogatós yt videóin 300-400 megtekintései voltak. A hradcore trollokon kívül a kutya nem foglalkozott vele. És ez pont így volt jól.
Mostanra meg már trashcelebbé avanzsálták, főleg azok akik rájöttek hogy baromi sok pénzt lehet kifarmolni az ilyen Pistike félékből.
Aztán persze egyik se rakja bele a short videókba, vagy a nagy "elemzésekbe" mikor gyerekek végbelét akarja spermával megtölteni, Hitlerrel írtani a cigányokat, vagy nők és gyerekek fejét széttaposni az utcán.
Mind nagyon jól tudjuk, hogy miért.
Azért van az, hogy a köztudatban jelenleg Pistike egy vicces kopaszodó dagi figura, akin jókat lehet rötyögni mikor őrjöng ha nem neki dobják a koint. Mert ezt a szűrt tartalmat látják róla az emberek.
TC-n egy Hitlerezős feltöltésen van 1500 megtekintés, fingtokon egy "jó dobozos geci" short videón meg 500.000.
Mindenki aki nézettséget csinál a saját hasznára a disznóból, és direkt csak "szalonképes" videókat tölt fel, azok pont ugyanolyan hibásak mint akik évek óta etetik.
Btw lassan megint itt a 10-e környéke, ilyenkor szoktak megjelenni a 0-ás fiókok amikről pár száz ezerrel majd megtömik a Röfit. Figyeljétek meg, hétvége felé újra folyni fog a pénzcsap
Mondjuk ezek után remélem egy neonárdó videó sem fog kikerülni ide az oldalra. Képes volt 200 eurót utalni a disznónak a gyökér a kép után... Ekkora egy verebet
18 ezret reggel átutalt a debil, és a röfi meg se köszönte neki
Felszólította az inasokat, hogy hívják fel éjjel 11-kor a gyagyást, hogy azonnal adja át a fiók adatokat
Nagyon remélem, hogy a gyagyás Sodi reggel kiveszi azt az eddig összekoldult 43 dollárt
A kibeszélő live-ban az is kiderült, hogy az az egy adagos benzinkutas ketchup volt benzinkutas szalvétával felitatva
Azt hittem Cucu ereiben Pepsi csörgedezik, de mint kiderült valójában ketchupot pumpál a szíve
isten király csávó vagy
Még most is veszem
https://mega.nz/file/M3QBibbR#pwUFtAeNPymI6fVVRoxkATltyKvCbWqGiaHcJJ0ZPxM
https://mega.nz/file/AyxiGLDL#2rlvqXk_8mqIN0RqwL6WuXJIZ4DrWS4JAmwzroe66XA
nem elérhetőek a képek
Ketchuppal követett el érvágást a kezén https://ibb.co/SD8LSQf3
Vajazókéssel akarta hasba szúrni magát https://ibb.co/hFR2PT7X
Most fél órája meg elbúcsúzott élőben, pár savlekötővel vagy szőlőcukrral amit kihajolva a kamerából ki is köpött - követett el öngyilkossági kísérletet
A telegram fiókját nem találom.
Cím: 9023, Győr Tihanyi Árpád út 57/B 11 emelet 42.-es ajtó
Telefon: +36202498485
Telegram: ernotman
Kellemes szórakozást mindenkinek!