Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
A rodás Alexa hétvégére ígérte a tiktokról eltakarodó könnyes búcsú liveot. Már nem bírja tovább elviselni a sötét oldal (TC) negatív energiáit Ki lett készítve a sok kommenttel, azt mondja
Új életet kezd, vereseket fog posztolni, meg elindítja az adómentes prosti karrierjét a Rosszlányokon.
Kíváncsi vagyok mennyire tartja magát majd ehhez a végleg eltakarodok a szósől felületekről fogadalmához. Egy ilyen kiégett exhibicionista figyelemkurva nőnek nagy érvágás lesz, ha nem produkálhatja magát tovább idegen emberek előtt a neten
@McSkizofrén újra támad:
de édes

gyerekek teljes a téboly így a hét végére, mc pista olaszban kórházba került majd elmenekült fizetés nélkül, sodi macskája haldoklik és a neki gyűjtött pénzt sodi követeli, hsp faszerdő meg 40 évesen imádkozik hogy sikerüljön a nyelvtan érettségi neki és főiskolára akar menni, nem tudom mi jöhet még
@kistáska:
@SuperDave:
Sajnos rossz állapotban van Bagolyka, még nem lehet tudni hogy a hétvégét túléli-e.


Mikor a sodrák mutatta meg mondta a tüneteket Bagolykáról, egyből a macska AIDS ugrott be nekem.
5 éve az egyik cicám hasonló tüneteket produkált, először durván elkezdett fogyni hiába zabálta a fullos kajákat, később folyamatosan váladékozott az orra, majd begyulladt az ínye, torka, tüdője és ez miatt a végén alig tudott már enni meg inni.
Akkor kiokosított az állatorvos, hogy ez a betegség a cica immunrendszerét támadja, idővel teljesen leáll a védekezése a kórokozók ellen, daganatos is lehet, és csak késleltetni lehet a halálát. Meg elmondta azt is, hogy javarészt a kóbor macskák terjesztik ezt a betegséget. (csodálkoztam is, hogy a faszba kaphatta el mikor bár kinti-benti cica, de szinte mindig bent volt és minden este a házban aludt)
Amúgy a Golda rendszeresen együtt etette a 4-5 kóbor macskával a Bagolykát, simán megfertőzhették akkor az egyik etetés-verekedés közben harapással vagy karmolással.
Annyiból korrekt volt az állatorvos velem, hogy mondta fizethetek a horror összeget a kezelésekért amivel max 1-2 hónapig még életben tarthatom a macsekot, de az elkerülhetetlen úgyis be fog következni.
Tehát hoztam egy döntést..

No de ha már cicázás van, akkor ne csak a rossz hírek legyenek!
Hétvégén nálunk egy új kiskedvenccel bővült a család https://ibb.co/nsCCvnnS

de édes
Kicsit arra emlékeztet mikor púpszászon megdagasztották a veknit, Sodi meg rögtön fellőtte a live-ot hüppögni hátha megsajnálja Mejszi amiért olyan nehezen gyógyul
Most az élőben lazán kivette a kezét a vállrögzítőből, nincs a disznónak semmi baja, csak egy kis ficam.
Kanült kivették neki, csak fosik hogy elvérzik vénából ha leveszi a kötést a karjáról
Csak kiderült mi történt Cucucal, tegnap este kificamította a vállát miközben este ment volna be a lakásba. Ennyit arról, hogy arra a napra nem volt szállása A kórházból nagyon sietősen távozhatott, mert úgy láttam még benne volt a kanül a karjában. A vonaton is idegesen kapkodta a malacfejét, hogy mikor indul már, szóval nagyon menekült Albából. Lehet célba értek a sodifórum tényfeltárásai a kórháznál
@NeroVonSchwartz:
Jelentem ezek az oldalak linkelhetők.


Köszönjük Schwartz Úr!
@SuperDave:
Nagyon aranyos a "kis szaros"


Köszi

Mikor hazahoztam, az előszobában már oda volt készítve az alom, a kaja meg az innivaló. Bíztam benne, hogy tudja mi a dolga.
Hát nem, mert az első dolga az volt mikor nem figyeltem rá, hogy a nappaliban az asztal közepén lévő gyümölcsöstálba beleszart egy jó nagyot
Azóta hívom kis szarosnak
@kistáska:
No de ha már cicázás van, akkor ne csak a rossz hírek legyenek!
Hétvégén nálunk egy új kiskedvenccel bővült a család https://ibb.co/nsCCvnnS

Nagyon aranyos a "kis szaros"
@A Miskolci Torrente:
MC Isti kòrházban van Delekig!

mi a fazsom ez a korházas live geci erre kelni, cím: mc isti eltörte a kezét kukázás közben
MC Isti kòrházban van Delekig!
@kistáska:
@McSkizofrén újra támad:
Szívesen fogadjuk a visszajelzéseket azzal kapcsolatban, hogy milyen külső oldalra linkelnének gyakran


Trashcity
Youtube
Tiktok
Gofile
MEGA
Imgbb
Imgur


Jelentem ezek az oldalak linkelhetők.
https://shorturl.at/oe8Pe
@kistáska:
584 dollárral azaz 178.000Ft-al zárta a mai napot a disznó Szépen megetették a prolik az éhbérből
Plusz Emesével újra privától a Röfi, úgyhogy öröm és bódótá van most

kurva isten bassza meg geci
584 dollárral azaz 178.000Ft-al zárta a mai napot a disznó Szépen megetették a prolik az éhbérből
Plusz Emesével újra privától a Röfi, úgyhogy öröm és bódótá van most
@SuperDave:
Sajnos rossz állapotban van Bagolyka, még nem lehet tudni hogy a hétvégét túléli-e.


Mikor a sodrák mutatta meg mondta a tüneteket Bagolykáról, egyből a macska AIDS ugrott be nekem.
5 éve az egyik cicám hasonló tüneteket produkált, először durván elkezdett fogyni hiába zabálta a fullos kajákat, később folyamatosan váladékozott az orra, majd begyulladt az ínye, torka, tüdője és ez miatt a végén alig tudott már enni meg inni.
Akkor kiokosított az állatorvos, hogy ez a betegség a cica immunrendszerét támadja, idővel teljesen leáll a védekezése a kórokozók ellen, daganatos is lehet, és csak késleltetni lehet a halálát. Meg elmondta azt is, hogy javarészt a kóbor macskák terjesztik ezt a betegséget. (csodálkoztam is, hogy a faszba kaphatta el mikor bár kinti-benti cica, de szinte mindig bent volt és minden este a házban aludt)
Amúgy a Golda rendszeresen együtt etette a 4-5 kóbor macskával a Bagolykát, simán megfertőzhették akkor az egyik etetés-verekedés közben harapással vagy karmolással.
Annyiból korrekt volt az állatorvos velem, hogy mondta fizethetek a horror összeget a kezelésekért amivel max 1-2 hónapig még életben tarthatom a macsekot, de az elkerülhetetlen úgyis be fog következni.
Tehát hoztam egy döntést..

No de ha már cicázás van, akkor ne csak a rossz hírek legyenek!
Hétvégén nálunk egy új kiskedvenccel bővült a család https://ibb.co/nsCCvnnS
ennyi. örök életre el lesznek látva a trashek mert műsor. aki nem akar dolgozni az menjen tiktok párbajozni. meg lehet nézni a világgazdaságot ezután majd.
na ennyi. meg lettem mondva mc isti cityn hogy én mit okoskodok hogy én nem a műsort akarom hanem eltávolítani a pityukát és mindenki belém állt hogy hülye geci vagyok. ennyi. itt tartunk gyerekek. küldd random barom trashnek 250 eurót az nem nagy cucc hanem műsor és te vagy a hülye ha kritizálod.
Újra indult a Busák évad Ennyit ért a nagy Léghajós szava, hogy soha többet nem fog koldulni a disznóval
Black Cat azt mondta nemrég live-ban hogy nagyon sok pénz jött be, ezért ne küldjenek többet. Sajnos rossz állapotban van Bagolyka, még nem lehet tudni hogy a hétvégét túléli-e. Arra én is kíváncsi leszek mihez kezd a pénzzel, ha Bagolykára nem fogja tudni elkölteni.
@McSkizofrén újra támad:
@kistáska:
@McSkizofrén újra támad:
hónap eleje van jött a fizetés


133.000Ft-ot dobtak ma a malacnak, és még nincs vége a mai koldulásnak https://ibb.co/FbHFbGtc
Sok hülye majd 2 hét múlva meg számolgatja a lóvét hogy hóvégére maradjon cigire

bagolyka megsegítésére (sodi haldokló macskája) 250 k dobtak össze fél nap alatt, rohadjon meg ananász meg az állatkínzó sodi is, meg az is aki ezt a barmot pénzeli


blekket jól helyezkedett most 😊 pár hónapra meglesz a téma az Endi élete percről percre kibeszélő élőkben. ha nem kell mind a 250 ezer a cicára akkor a plusz donést vajon felzabálja vagy mi lesz a sorsa? 🧐
@kistáska:
@McSkizofrén újra támad:
hónap eleje van jött a fizetés


133.000Ft-ot dobtak ma a malacnak, és még nincs vége a mai koldulásnak https://ibb.co/FbHFbGtc
Sok hülye majd 2 hét múlva meg számolgatja a lóvét hogy hóvégére maradjon cigire

bagolyka megsegítésére (sodi haldokló macskája) 250 k dobtak össze fél nap alatt, rohadjon meg ananász meg az állatkínzó sodi is, meg az is aki ezt a barmot pénzeli
@McSkizofrén újra támad:
hónap eleje van jött a fizetés


133.000Ft-ot dobtak ma a malacnak, és még nincs vége a mai koldulásnak https://ibb.co/FbHFbGtc
Sok hülye majd 2 hét múlva meg számolgatja a lóvét hogy hóvégére maradjon cigire
coop prix. és hallod ez mit jelent ami a zacskón van. anyukád vette a zacskót svédbe. Tudtam
@kistáska:
@bororea:
újabb cancellelni való brand, a coop is beszált a gyerekező hitlerezővel való reklámozásba https://www.instagram.com/reels/DZA9XJMidMr/

lehet nekik írni trollégák és felkérdezni, hogy tudják-e, hogy kivel reklámoznak


Szerintem törölték a posztot mert random insta oldalakra irányít a link.

törölték hál Istennek, remélem kaptak jó pár, kedves üzenetet
Aki az utóbbi hónapokban nézte Sodit az valószínű tudja, hogy Bagolyka egyre rosszabb állapotban került, amit Kiss Endre Balfasz (továbbiakban ÁLLATKÍNZÓ) ignorált. Nemrég intervenció történt hogy megmentsék az életét, és a macska Black Cathez került. Itt lehet követni milyen vizsgálatok voltak eddig, illetve a leírásban van egy link amin lehet donételni Bagolyka további kezeléseire:
https://www.tiktok.com/@bagolyka.rajongi
Remélem a vezetőség származását tekintve elnéző lesz ezzel a közvetett "hirdetéssel" kapcsolatban
@kistáska:
Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan jön az újabb Zohár évad.
Közben ma is jól megetették a disznót 1 óra alatt https://ibb.co/Zzc3DxqF

hónap eleje van jött a fizetés
Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan jön az újabb Zohár évad.
Közben ma is jól megetették a disznót 1 óra alatt https://ibb.co/Zzc3DxqF
@bororea:
újabb cancellelni való brand, a coop is beszált a gyerekező hitlerezővel való reklámozásba https://www.instagram.com/reels/DZA9XJMidMr/

lehet nekik írni trollégák és felkérdezni, hogy tudják-e, hogy kivel reklámoznak


Szerintem törölték a posztot mert random insta oldalakra irányít a link.