Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Rugós Breki meg eurókat áztat a poshadt kacsa itatójában https://ibb.co/nMCGTM90 a Brendon kutya szabadulásának örömére

Szerintem nem lesz hosszúéletű ez a retkes fogatlan cigány a fingtokon. Fél óra alatt 4x lőtte le az élőt a tiktok bullying miatt.
Valami szlovák cigány kölcsönfiókjáról liveolt, amit aztán le is korlátoztak teljesen
Győri Hájaspé Kibeszélő zártkörű 7FA Discord szerver: https://discord.gg/CtjJD4GuRx
@kistáska:
Elfogadás után, általában másnap kerülnek fel a videók ha éppen Zéró Úr nem vitte túlzásba a macskamentalikőr fogyasztást

Köszönöm!
Hát ez tényleg nem túl üdvözlendő hír
Az aktualitására való tekintettel soron kívül kiengedtem az erről szóló közvetítést, a Legújabb videók között megtalálják a kezdőlapon.
Brendon kiszabadult https://gofile.io/d/kZlyfE
@SuperDave:
Musszád csinálja jól, ő már leszarja és hergeli Pimpit.

Hatalmas troll a vén kamagrás folyamatosan hergeli és gúnyolja a malacot, komoly szintekre emelte már ezt a képességét, hogy még a koca se mindig jön rá egyből mi történik vele épp
Zohár csicska elkezdhetne botoxolni, hogy még mosolyogni se tudjon. Mondjuk azzal se menne sokra, mert zohárral nem dobnak a malacetetők Musszád csinálja jól, ő már leszarja és hergeli Pimpit. Úgyis 0 impulzuskontrollja van, szóval bármin másodpercek alatt felhergeli magát
Pistike délután a lábtörlő Zohárral megdumálta, hogy ma este kómój tétek, meg piálások lesznek. Fel is jött a Röfi este, az alattvaló Zohár is, elindult a koldulás de a feszült malac 10 perc után kiragelt, mert az inas buzi nevetni mert valamin pár másodpercig (utána a disznó elhordta minden fogyatékos debilnek a csicskát)
Azóta, kb. ~40 perce Zohár megitta a söröket meg a rövidet, és bebaszva nulla azaz 0 nézőnek osztja az észt élőben, hogy Pistike amúgy egy nagyon jó ember csak a trólok kikészítették https://ibb.co/CFBdHkV
Kibaszott szürreális jelenség ez a Zohár cseléd

Közben Emesével továbbra is megy a privátolás instán, folytatódik a madzagon bábozás
Cucu nem tudja elengedni az első roblox szerelmét.
Annyira felhergelte magát Pistike, hogy élőben tervezi késsel éjjel, a lakásában Emese kivégzését, mert nem adott online picsát a némber és nem kért bocsánatot tőle amiért lelki sérülést okozott neki
Elfogadás után, általában másnap kerülnek fel a videók ha éppen Zéró Úr nem vitte túlzásba a macskamentalikőr fogyasztást
Üdv ! Töltöttem fel 2 vidit ,mikor lesznek el fogadva? Van e menete ennek? Nagyon új vagyok én még itt ,szóval bocsi h hülyének nézek ki
Ropja a táncot a koca ahogy a trólszok fütyülnek
Falvi ugye végül nem ment a Röfit felkutatni olaszba, helyette tovább repült Thaiföldre.
Hamarosan meglátogatja a herefejű Sztívet (elvileg ott fog aludni nála) aztán mennek a közös liveok. Mondta mindezt nemrég az inas Zohárnak a herefejű.
1-2 napja Cucunak már beadagolták a trollok, hogy Falvit felbérelték és egy komolyabb összeget kapott azért, hogy elutazzon thaiba és a Sztívet basztassa
Úgy látszik sikerült a terv, mert a malac már ott írogat a buzi Zohárnál https://ibb.co/NgQ1fJ3W
Hihetetlen még mindig, hogy mennyire könnyű bábozni a Röfivel
Mi a fasz van Vönomsza?
Tegnap óta ríszög life megy YT-on nála
Feszült a Röfi, az alattvaló Zohár kutya meg őrjöng, mert nem dobnak az inasok 5-10 forintokat keres körönként a talpnyaló buzi
A malacot délután egyedül csak a dzsordzsi felszopója etette, rajta kívül csak kisgyerekek dobáltak némi alamizsnát.
Kezd rájönni a Pistike, hogy nem lesz jó ez a kollab, már ki akarja dobni a Zohár férget és inkább egyedül koldulna
csá am tök lasu kéne vmit kezdeni vele mert ez így álalhatatlan hisz lassú csok mnak stot akk gyors lessz
üdv nektek
@Yabo te Gyász:
Trollégák! Markó Geri most tényleg meghalt?

Szerintem még tylumkodik valahol.
@SuperDave:
Egyelőre szerintem nem nagyon akar elmenni a Svájci határ közeléből, mert azt reméli hogy valakitől megkapja Takács Emese pontos tartózkodási helyét

az a takács emese egy büdösseggű öregasszony lehet, a kappan hangjával együtt, bassz a meg a jóisten
Egyelőre szerintem nem nagyon akar elmenni a Svájci határ közeléből, mert azt reméli hogy valakitől megkapja Takács Emese pontos tartózkodási helyét
@Ládikám:
Három variáció MC Hasított Patájú sorsára.
1.) A szűkülő pénzügyi erőforrásai és a fogán lévő kezeletlen, elfertőződő tályog okán tragikus hirtelenséggel elhalálozik Taljánország szívében. Földi maradványait Predappióban egy jelöletlen sírba temetik, a Duce emlékhelye mellé.
2.) Egészségügyileg és anyagilag megerősödik, és az egykori abszolutista Olaszország felé veszi az irányt: Velence, Bolzano, Trieszt. . . Ebben az esetben vagy visszatér távoli gyökereihez és Ausztria felé veszi az irányt, ahol a Sith mestere Blacsenkó annak idején kiképezte mindenre, majd őt elárulva feljelentette, vagy pedig közeli gyökereihez tér vissza és Szlovéniába való belépésével visszatér a Balkánra. Ebben az esetben Pipi kán sertéjárásásra Magyarországon Letenye vagy Hegyeshalom irányából lehet számítani.
3.) Szintén erőre kap, de az egykori felvilágosult Olaszország felé veszi az irányt: Torinó, Genova, Alessandria. . . Így óhatatlanul előbb vagy utóbb kiköt Nizzában, (menne Monacóba is, de oda nem lesz pénze), és Franciaországból előbb vagy utóbb megint lekóvályog a pálmafás Hispániába, ahol meg a szezon beindulásával megint minden olyan drága lesz neki, hogy megint repjegyre fog koldulni, hogy Athénba repülhessen. Pedig az ostoba disznó Galliából a másik nagy kelta föld, Írország irányába is vehetné az irányt, ahol egy csomó hozzá hasonló él, akiket az ottani népnyelv a "pikey" szóval illet.

Ahogy azt három hónapja megjósoltam, a harmadik variáció jött be, hiszen ha minden igaz, akkor Torinóban van. Továbbra is érdekesnek tartanám, ha onnan amikor előreláthatólag továbbmegy Franciaországba, nem Katalónia irányába bitangolna délnek, hanem fel északra, Írországba.
@BulldogAgent:
@tcfan:
Figyelem mit találtam: https://youtu.be/31fpYRgZUos?t=661
Ment is a mentés.
Erről nem is beszélve: https://ibb.co/B2MpCPQ9 Ez kurvagáz ernő

ha kicsit utánanéznél annak hogy ki a profil rájönnél hogy ez nem ernő vicc

Tudok róla hogy nem ernő, hanem egy felszopó
@tcfan:
Figyelem mit találtam: https://youtu.be/31fpYRgZUos?t=661
Ment is a mentés.
Erről nem is beszélve: https://ibb.co/B2MpCPQ9 Ez kurvagáz ernő

ha kicsit utánanéznél annak hogy ki a profil rájönnél hogy ez nem ernő vicc
Újabb a Röfin felkapaszkodó debil:
https://www.tiktok.com/@richrdszkely/video/7651448735909580034
Kíváncsi leszek, hogy a maradék 3 részben lesz-e szó a gyerekbaszásról, a nők torkának átvágásáról, halott magyarokról meg a cigányok kiirtásáról
Vagy marad ez a "szalonképes" meghitt csevegés
Figyelem mit találtam: https://youtu.be/31fpYRgZUos?t=661
Ment is a mentés.
Erről nem is beszélve: https://ibb.co/B2MpCPQ9 Ez kurvagáz ernő
@Dr Zéró:
@Kiss Endre Farkal:
Sziasztok! Van valakinek infoja, hogy miért került le az oldalról az Outdoor Topalex Himnusz?

Üdvözlöm! Nagy valószínűséggel a feltöltő törölte, de ha holnap hallok valamit a sóhivatalban akkor tájékoztatni fogom róla

Nagyon szépen köszönöm szépen!
@kistáska:
Ha nincs fent ez a felvétel, akkor érdemes lenne feltölteni ide. Kiváló háttéranyag

Anno volt eszemben feltölteni ide, itt a link: https://trashcity.net/video/13811/mc-isti-v%C3%A9lem%C3%A9nye-kancsir%C3%B3l
@almafarok:
@Yabo te Gyász:
Trollégák! Markó Geri most tényleg meghalt?

Minden második hónapban meghal...

Igen, most az a pletyka terjeng hogy ezt ládikám jelentette be, ugye akiről meg pár hete volt a halálhír
@Yabo te Gyász:
Trollégák! Markó Geri most tényleg meghalt?

Minden második hónapban meghal...
@Ládikám:
Érdemes meghallgatni, hogy MC Serés valaha hogyan vélekedett Kancsiról.


Ha nincs fent ez a felvétel, akkor érdemes lenne feltölteni ide. Kiváló háttéranyag