Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Ládikám:
KORDOKUMENTUM!
Érdemes meghallgatni, hogy MC Serés valaha hogyan vélekedett Kancsiról. Gyakorlatilag olyan dolgok miatt kárhoztatta a kancsal csöves cigányt, amely dolgok manapság Pipi esetében is teljes mértékben megfigyelhetőek: https://archive.org/details/vellemenyem-kancsi-rol

Gyakorlatilag saját magát írta le, leszámítva hogy még prostikat se kúrt meg
@Kiss Endre Farkal:
Sziasztok! Van valakinek infoja, hogy miért került le az oldalról az Outdoor Topalex Himnusz?

Üdvözlöm! Nagy valószínűséggel a feltöltő törölte, de ha holnap hallok valamit a sóhivatalban akkor tájékoztatni fogom róla
kedves sodiforum én vagy az az "egyik legagyhalottabb betelefonáló"
lehet ide írni nekem, mert nem küldtem el Endrét a jó kurva anyjába, ha már a gecis fórumotokta nem engedtek be
ja, meg trashlégy is vagyok
Trollégák! Markó Geri most tényleg meghalt?
Sziasztok! Van valakinek infoja, hogy miért került le az oldalról az Outdoor Topalex Himnusz?
KORDOKUMENTUM!
Érdemes meghallgatni, hogy MC Serés valaha hogyan vélekedett Kancsiról. Gyakorlatilag olyan dolgok miatt kárhoztatta a kancsal csöves cigányt, amely dolgok manapság Pipi esetében is teljes mértékben megfigyelhetőek: https://archive.org/details/vellemenyem-kancsi-rol
Nemrég néztem az egyik felkapott koint koldus magyar picsát a fingtokon.
A csajnak a felszopótábora ilyen 40-50-es szintű emberekből áll. 40-es szint felett már millió kointokak kell eldobálni a szintlépéshez, az 50-es szinthez meg 95-100 millió koint kell.
1 millió koint ~4.000.000Ft
Egyszer egy ilyen milliomos debil, aki száz millió forintokat kúr el a fingtokon - belekezdene a malacetetésbe....
Ugyanazt csinálja mint Kiss Endre Balfasz, akinek véletlenül vagy szándékosan de mindig sikerül kilékelnie a támogatóit Kíváncsi lennék hogy mateó a szülei tudják-e mire költi a zsebpénzét
Ez a mateó felszopó kisgyerek nagyon rá van kattanva a Röfire. Tegnap bedobott 105 ezret a disznónak, közben ráírtak a trollszok instán hogy meg lesz találva, meg doxolták az apja fészbúkját
Ma már nem is merte vállalni magát, privátban dobál a malacnak, hogy a listában ne látszódjon a neve.
Végig be volt remegve a nyomorék, hogy Pistike ne mondja a nevét ha dob, a mangalica meg le se szarta, ugyanúgy kőőszőőnőőm mateó testvérem
https://ibb.co/39ghfjyw
@kistáska:
@bororea:
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?


Az Anyagos szafari idején tiltották le a regisztrációt. Ment a balhé a Bajusz miatt, azóta nem lehet regisztrálni.

hát fasza azt akkor így nem is lehet segíteni a munkájukat
@SuperDave:
Most kell háromszögelni, indulhat a malacvadászat


Töröltem a hsz-t mert fake infó volt, még csak most indul a reptérre. Jelenleg görögben van Falvi
Remélem nem csak kamu rettegtetés, és tényleg átrepül megkeresni a malacot
Mondjuk jól nyomja, tegnap sodronynál ma meg már görögben
@bororea:
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?


Az Anyagos szafari idején tiltották le a regisztrációt. Ment a balhé a Bajusz miatt, azóta nem lehet regisztrálni.
@bororea:
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?

Pár éve éve volt egy nagy retard rajzás utána lezárták a regisztrációt és azóta így van.
@kistáska:
Falvi kiment olaszba a Pityukát megkeresni

Most kell háromszögelni, indulhat a malacvadászat
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?
Végén a Golda Falvinak mikor nyitotta a kaput: "nem szívesen látnám viszont"
Nem volt semmi a mai púpszászi szafari falvival, még Emese is bement kibeszélni a malacot. Elmondta hogy miután visszajelölte instagramon Cucu privátban rögtön a pornóról kezdett beszélni vele, ami szerinte gusztustalan (ja persze), és néger picsákról küldött képeket neki Ez hasonló mint amikor Selim a nővérével meglátogatta Svájcban és Pityuka hangüzenetben azzal büszkélkedett neki, hogy már török pornóra recskázik
Ha jól sejtem a 24310-es ID-jű videóra gondolnak amit Miskolci Torrente úr töltött fel. Nem mi töröltük, legalábbis szándékosan biztosan nem. Tudják már eléggé a végén járok ennek az üveg macskamenta likőrnek, szóval bármi megtörténhet Javaslom kérdezzék meg Torrente urat a dologról, hátha ő többet tud mondani önöknek.
Hogyhogy lekerült az új hangfelvèteles videó az oldalról? Ahol Cucu Takács Emesének vonyit?
@szarevő:
Túri Tamást utolérte a liszteszsákfejű redditen. A szerző ezután letiltotta a komment historyt.
https://www.reddit.com/r/szopjatokle/comments/1u0ue95/screamsonicot_utolérte_a_végzete_pedig_csak_a/


Turha Michelin csillag Tamas, a sok moslek tutorial ellenere a riszt se tudja lefozni mint kiderult, az okoskodas megy, ahogy majd a gyerektartas is a kovetkezo par honap utan.
Mondjuk nem tudom mit érezhet ez a kisgyerek, hogy 100 ezerrel megetette a disznót
@tosay50519:
https://telex.hu/gazdasag/2026/06/12/tiktok-nav-bevetel-adofizetes

Vajon ki lehet ez a 2 személy?


Tippre az egyik a Galambos cigány lehet. Heti 6000-8000 dollárokat dobálnak neki már 1 éve.
@Bezárulakörmalac:
Ki ez a matteo nevű retard Istinél?


https://www.tiktok.com/@mateoo_m0

16 éves kisgyerek
Ki ez a matteo nevű retard Istinél?
Miért lett törölve Pityuka sírása, ami kísértetiesen hasonlított sodi sírására, amit Krizsai Andreának nyomott?
Hájas új videója:
A videóban a készítő egy ESP32 alapú, fejlesztés alatt álló szenzor-rendszert mutat be, miközben kendőzetlen őszinteséggel beszél a magánéleti kihívásairól, legfőképp a közelgő érettségi szóbelikre való felkészülésről.

A videó főbb témái és részletei:

Az ESP32 projekt ("Deszka-modell"): A készítő bemutatja az asztalon lévő, saját bevallása szerint is rendkívül kezdetleges, „alfa” fázisban lévő rendszert. A szerkezet két darab DHT hőmérséklet- és páratartalom-szenzorból, egy ESP32 mikrokontrollerből, egy kijelzőből és egy egyedi akupakkból áll. Beépítésre került egy menürendszer és egy hibajelző debug LED is, a pontos időt pedig NTP-szerverről szinkronizálja a rendszer.

A dobozolás fontossága: Bemutat egy korábban tönkrement mikrokontrollert („garázs ESP”), amely a zárt védődoboz hiánya miatt a kinti pára és nedvesség hatására korrodálódott és használhatatlanná vált. Hangsúlyozza, hogy a mostani projekthez is úton van már egy műanyag doboz, mert a stabil és tartós működéshez ez elengedhetetlen.

Csalódás a ponthegesztő akkuban: Megmutat egy korábbi akkumulátoros eszközt, amelyben a polimer akkumulátor teljesen felpúposodott és tönkrement, ami miatt csalódottságának ad hangot, jelezve, hogy ezek az olcsóbb megoldások nem túl tartósak.

Érettségi felkészülés és fáradtság: A készítő többször is elnézést kér az esetleges kapkodásért vagy összeszedetlenségért, mert ezerrel készül a szóbelikre. A videó végén még a tételeit is elkezdi hangosan felmondani (Ady Endre élete, Lédával való kapcsolata, Párizs és a Nyugat folyóirat).

CicMic és a jövőbeli tervek: Feltűnik a videóban a készítő macskája, CicMic is. A fejlesztő elmondja, hogy a rendszer végleges formáját majd egy másik helyszínen, egy komolyabb napelemes rendszer és szerverszoba vezérlésére (hűtés/fűtés figyelésére) szeretné használni.

A videó legvégén arra kéri a csatornatagokat és a nézőket, hogy ha tehetik, támogassák a munkáját, ő pedig siet vissza tanulni Kosztolányiból és Adyból
Túri Tamást utolérte a liszteszsákfejű redditen. A szerző ezután letiltotta a komment historyt.
https://www.reddit.com/r/szopjatokle/comments/1u0ue95/screamsonicot_utolérte_a_végzete_pedig_csak_a/
https://telex.hu/gazdasag/2026/06/12/tiktok-nav-bevetel-adofizetes

Vajon ki lehet ez a 2 személy?
Fake Bence nullás fiókról újabb ~23.000Ft-al etette meg valaki ma este a disznót. https://ibb.co/4D8RFj6
Az elmúlt 1 hétben ezzel a frissen regisztrált Bence fiókról eddig ~215.000Ft értékben vettek koint és dobálták be a malacnak. Ebből a Röfi ~40%-ot tudott kivenni magának.
Ez mellett még másik 2 nullásról is folyamatosan megy a malacetetés múlthét hétvége óta.
Illetve nemrég becsatlakozott egy újabb friss nullás fiók is amiről (eddig) ~13.500Ft-os etetés történt https://ibb.co/hxCVKc4C
A szakmunkás bajuszos cigány Hermin Viktor is megjelent, 10 perc alatt 31.000Ft-ot dobott a mangalicának https://ibb.co/Mkw8LD8R (korábbi etetései az elmúlt 2 hétben ~85.000Ft volt)
Pistike mai keresete 372$ - 114.000Ft https://ibb.co/mrCSrcy8
@Ichterid:
Vajon mikor jön az újabb malac leak emesével?


Tegnapi ablakos kibeszélőben azt mondta Emese, hogy több leak nem lesz már
https://ibb.co/ZzmMzv51
Finom szájzáras rage quit volt, nem bírnak Emesével a Röfi nullás fiókról felszopói