Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Ládikám:
KORDOKUMENTUM!
Érdemes meghallgatni, hogy MC Serés valaha hogyan vélekedett Kancsiról. Gyakorlatilag olyan dolgok miatt kárhoztatta a kancsal csöves cigányt, amely dolgok manapság Pipi esetében is teljes mértékben megfigyelhetőek: https://archive.org/details/vellemenyem-kancsi-rol
Gyakorlatilag saját magát írta le, leszámítva hogy még prostikat se kúrt meg
kedves sodiforum én vagy az az "egyik legagyhalottabb betelefonáló"
lehet ide írni nekem, mert nem küldtem el Endrét a jó kurva anyjába, ha már a gecis fórumotokta nem engedtek be
ja, meg trashlégy is vagyok
KORDOKUMENTUM!
Érdemes meghallgatni, hogy MC Serés valaha hogyan vélekedett Kancsiról. Gyakorlatilag olyan dolgok miatt kárhoztatta a kancsal csöves cigányt, amely dolgok manapság Pipi esetében is teljes mértékben megfigyelhetőek: https://archive.org/details/vellemenyem-kancsi-rol
Nemrég néztem az egyik felkapott koint koldus magyar picsát a fingtokon.
A csajnak a felszopótábora ilyen 40-50-es szintű emberekből áll. 40-es szint felett már millió kointokak kell eldobálni a szintlépéshez, az 50-es szinthez meg 95-100 millió koint kell.
1 millió koint ~4.000.000Ft
Egyszer egy ilyen milliomos debil, aki száz millió forintokat kúr el a fingtokon - belekezdene a malacetetésbe....
Ugyanazt csinálja mint Kiss Endre Balfasz, akinek véletlenül vagy szándékosan de mindig sikerül kilékelnie a támogatóit Kíváncsi lennék hogy mateó a szülei tudják-e mire költi a zsebpénzét
Ez a mateó felszopó kisgyerek nagyon rá van kattanva a Röfire. Tegnap bedobott 105 ezret a disznónak, közben ráírtak a trollszok instán hogy meg lesz találva, meg doxolták az apja fészbúkját
Ma már nem is merte vállalni magát, privátban dobál a malacnak, hogy a listában ne látszódjon a neve.
Végig be volt remegve a nyomorék, hogy Pistike ne mondja a nevét ha dob, a mangalica meg le se szarta, ugyanúgy kőőszőőnőőm mateó testvérem
https://ibb.co/39ghfjyw
@bororea:
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?
Az Anyagos szafari idején tiltották le a regisztrációt. Ment a balhé a Bajusz miatt, azóta nem lehet regisztrálni.
hát fasza azt akkor így nem is lehet segíteni a munkájukat
@SuperDave:
Most kell háromszögelni, indulhat a malacvadászat
Töröltem a hsz-t mert fake infó volt, még csak most indul a reptérre. Jelenleg görögben van Falvi
Remélem nem csak kamu rettegtetés, és tényleg átrepül megkeresni a malacot
Mondjuk jól nyomja, tegnap sodronynál ma meg már görögben
@bororea:
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?
Az Anyagos szafari idején tiltották le a regisztrációt. Ment a balhé a Bajusz miatt, azóta nem lehet regisztrálni.
@bororea:
mér nem lehet sodi forumra regisztrálni? már egy éve nézem és mindig azt írja hogy most nem lehet? kellesz csinálni valami rejtett dolgot vagy mi?
Pár éve éve volt egy nagy retard rajzás utána lezárták a regisztrációt és azóta így van.
@kistáska:
Falvi kiment olaszba a Pityukát megkeresni
Nem volt semmi a mai púpszászi szafari falvival, még Emese is bement kibeszélni a malacot. Elmondta hogy miután visszajelölte instagramon Cucu privátban rögtön a pornóról kezdett beszélni vele, ami szerinte gusztustalan (ja persze), és néger picsákról küldött képeket neki Ez hasonló mint amikor Selim a nővérével meglátogatta Svájcban és Pityuka hangüzenetben azzal büszkélkedett neki, hogy már török pornóra recskázik
Ha jól sejtem a 24310-es ID-jű videóra gondolnak amit Miskolci Torrente úr töltött fel. Nem mi töröltük, legalábbis szándékosan biztosan nem. Tudják már eléggé a végén járok ennek az üveg macskamenta likőrnek, szóval bármi megtörténhet Javaslom kérdezzék meg Torrente urat a dologról, hátha ő többet tud mondani önöknek.
@szarevő:
Túri Tamást utolérte a liszteszsákfejű redditen. A szerző ezután letiltotta a komment historyt.
https://www.reddit.com/r/szopjatokle/comments/1u0ue95/screamsonicot_utolérte_a_végzete_pedig_csak_a/
Turha Michelin csillag Tamas, a sok moslek tutorial ellenere a riszt se tudja lefozni mint kiderult, az okoskodas megy, ahogy majd a gyerektartas is a kovetkezo par honap utan.
Hájas új videója:
A videóban a készítő egy ESP32 alapú, fejlesztés alatt álló szenzor-rendszert mutat be, miközben kendőzetlen őszinteséggel beszél a magánéleti kihívásairól, legfőképp a közelgő érettségi szóbelikre való felkészülésről.
A videó főbb témái és részletei:
Az ESP32 projekt ("Deszka-modell"): A készítő bemutatja az asztalon lévő, saját bevallása szerint is rendkívül kezdetleges, „alfa” fázisban lévő rendszert. A szerkezet két darab DHT hőmérséklet- és páratartalom-szenzorból, egy ESP32 mikrokontrollerből, egy kijelzőből és egy egyedi akupakkból áll. Beépítésre került egy menürendszer és egy hibajelző debug LED is, a pontos időt pedig NTP-szerverről szinkronizálja a rendszer.
A dobozolás fontossága: Bemutat egy korábban tönkrement mikrokontrollert („garázs ESP”), amely a zárt védődoboz hiánya miatt a kinti pára és nedvesség hatására korrodálódott és használhatatlanná vált. Hangsúlyozza, hogy a mostani projekthez is úton van már egy műanyag doboz, mert a stabil és tartós működéshez ez elengedhetetlen.
Csalódás a ponthegesztő akkuban: Megmutat egy korábbi akkumulátoros eszközt, amelyben a polimer akkumulátor teljesen felpúposodott és tönkrement, ami miatt csalódottságának ad hangot, jelezve, hogy ezek az olcsóbb megoldások nem túl tartósak.
Érettségi felkészülés és fáradtság: A készítő többször is elnézést kér az esetleges kapkodásért vagy összeszedetlenségért, mert ezerrel készül a szóbelikre. A videó végén még a tételeit is elkezdi hangosan felmondani (Ady Endre élete, Lédával való kapcsolata, Párizs és a Nyugat folyóirat).
CicMic és a jövőbeli tervek: Feltűnik a videóban a készítő macskája, CicMic is. A fejlesztő elmondja, hogy a rendszer végleges formáját majd egy másik helyszínen, egy komolyabb napelemes rendszer és szerverszoba vezérlésére (hűtés/fűtés figyelésére) szeretné használni.
A videó legvégén arra kéri a csatornatagokat és a nézőket, hogy ha tehetik, támogassák a munkáját, ő pedig siet vissza tanulni Kosztolányiból és Adyból
Túri Tamást utolérte a liszteszsákfejű redditen. A szerző ezután letiltotta a komment historyt.
https://www.reddit.com/r/szopjatokle/comments/1u0ue95/screamsonicot_utolérte_a_végzete_pedig_csak_a/
Fake Bence nullás fiókról újabb ~23.000Ft-al etette meg valaki ma este a disznót. https://ibb.co/4D8RFj6
Az elmúlt 1 hétben ezzel a frissen regisztrált Bence fiókról eddig ~215.000Ft értékben vettek koint és dobálták be a malacnak. Ebből a Röfi ~40%-ot tudott kivenni magának.
Ez mellett még másik 2 nullásról is folyamatosan megy a malacetetés múlthét hétvége óta.
Illetve nemrég becsatlakozott egy újabb friss nullás fiók is amiről (eddig) ~13.500Ft-os etetés történt https://ibb.co/hxCVKc4C
A szakmunkás bajuszos cigány Hermin Viktor is megjelent, 10 perc alatt 31.000Ft-ot dobott a mangalicának https://ibb.co/Mkw8LD8R (korábbi etetései az elmúlt 2 hétben ~85.000Ft volt)
Pistike mai keresete 372$ - 114.000Ft https://ibb.co/mrCSrcy8
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Gyakorlatilag saját magát írta le, leszámítva hogy még prostikat se kúrt meg
Üdvözlöm! Nagy valószínűséggel a feltöltő törölte, de ha holnap hallok valamit a sóhivatalban akkor tájékoztatni fogom róla
lehet ide írni nekem, mert nem küldtem el Endrét a jó kurva anyjába, ha már a gecis fórumotokta nem engedtek be
ja, meg trashlégy is vagyok
Érdemes meghallgatni, hogy MC Serés valaha hogyan vélekedett Kancsiról. Gyakorlatilag olyan dolgok miatt kárhoztatta a kancsal csöves cigányt, amely dolgok manapság Pipi esetében is teljes mértékben megfigyelhetőek: https://archive.org/details/vellemenyem-kancsi-rol
A csajnak a felszopótábora ilyen 40-50-es szintű emberekből áll. 40-es szint felett már millió kointokak kell eldobálni a szintlépéshez, az 50-es szinthez meg 95-100 millió koint kell.
1 millió koint ~4.000.000Ft
Egyszer egy ilyen milliomos debil, aki száz millió forintokat kúr el a fingtokon - belekezdene a malacetetésbe....
Ma már nem is merte vállalni magát, privátban dobál a malacnak, hogy a listában ne látszódjon a neve.
Végig be volt remegve a nyomorék, hogy Pistike ne mondja a nevét ha dob, a mangalica meg le se szarta, ugyanúgy kőőszőőnőőm mateó testvérem
https://ibb.co/39ghfjyw
hát fasza azt akkor így nem is lehet segíteni a munkájukat
Töröltem a hsz-t mert fake infó volt, még csak most indul a reptérre. Jelenleg görögben van Falvi
Remélem nem csak kamu rettegtetés, és tényleg átrepül megkeresni a malacot
Mondjuk jól nyomja, tegnap sodronynál ma meg már görögben
Az Anyagos szafari idején tiltották le a regisztrációt. Ment a balhé a Bajusz miatt, azóta nem lehet regisztrálni.
Pár éve éve volt egy nagy retard rajzás utána lezárták a regisztrációt és azóta így van.
Most kell háromszögelni, indulhat a malacvadászat
Turha Michelin csillag Tamas, a sok moslek tutorial ellenere a riszt se tudja lefozni mint kiderult, az okoskodas megy, ahogy majd a gyerektartas is a kovetkezo par honap utan.
Tippre az egyik a Galambos cigány lehet. Heti 6000-8000 dollárokat dobálnak neki már 1 éve.
https://www.tiktok.com/@mateoo_m0
16 éves kisgyerek
A videóban a készítő egy ESP32 alapú, fejlesztés alatt álló szenzor-rendszert mutat be, miközben kendőzetlen őszinteséggel beszél a magánéleti kihívásairól, legfőképp a közelgő érettségi szóbelikre való felkészülésről.
A videó főbb témái és részletei:
Az ESP32 projekt ("Deszka-modell"): A készítő bemutatja az asztalon lévő, saját bevallása szerint is rendkívül kezdetleges, „alfa” fázisban lévő rendszert. A szerkezet két darab DHT hőmérséklet- és páratartalom-szenzorból, egy ESP32 mikrokontrollerből, egy kijelzőből és egy egyedi akupakkból áll. Beépítésre került egy menürendszer és egy hibajelző debug LED is, a pontos időt pedig NTP-szerverről szinkronizálja a rendszer.
A dobozolás fontossága: Bemutat egy korábban tönkrement mikrokontrollert („garázs ESP”), amely a zárt védődoboz hiánya miatt a kinti pára és nedvesség hatására korrodálódott és használhatatlanná vált. Hangsúlyozza, hogy a mostani projekthez is úton van már egy műanyag doboz, mert a stabil és tartós működéshez ez elengedhetetlen.
Csalódás a ponthegesztő akkuban: Megmutat egy korábbi akkumulátoros eszközt, amelyben a polimer akkumulátor teljesen felpúposodott és tönkrement, ami miatt csalódottságának ad hangot, jelezve, hogy ezek az olcsóbb megoldások nem túl tartósak.
Érettségi felkészülés és fáradtság: A készítő többször is elnézést kér az esetleges kapkodásért vagy összeszedetlenségért, mert ezerrel készül a szóbelikre. A videó végén még a tételeit is elkezdi hangosan felmondani (Ady Endre élete, Lédával való kapcsolata, Párizs és a Nyugat folyóirat).
CicMic és a jövőbeli tervek: Feltűnik a videóban a készítő macskája, CicMic is. A fejlesztő elmondja, hogy a rendszer végleges formáját majd egy másik helyszínen, egy komolyabb napelemes rendszer és szerverszoba vezérlésére (hűtés/fűtés figyelésére) szeretné használni.
A videó legvégén arra kéri a csatornatagokat és a nézőket, hogy ha tehetik, támogassák a munkáját, ő pedig siet vissza tanulni Kosztolányiból és Adyból
https://www.reddit.com/r/szopjatokle/comments/1u0ue95/screamsonicot_utolérte_a_végzete_pedig_csak_a/
Vajon ki lehet ez a 2 személy?
Az elmúlt 1 hétben ezzel a frissen regisztrált Bence fiókról eddig ~215.000Ft értékben vettek koint és dobálták be a malacnak. Ebből a Röfi ~40%-ot tudott kivenni magának.
Ez mellett még másik 2 nullásról is folyamatosan megy a malacetetés múlthét hétvége óta.
Illetve nemrég becsatlakozott egy újabb friss nullás fiók is amiről (eddig) ~13.500Ft-os etetés történt https://ibb.co/hxCVKc4C
A szakmunkás bajuszos cigány Hermin Viktor is megjelent, 10 perc alatt 31.000Ft-ot dobott a mangalicának https://ibb.co/Mkw8LD8R (korábbi etetései az elmúlt 2 hétben ~85.000Ft volt)
Pistike mai keresete 372$ - 114.000Ft https://ibb.co/mrCSrcy8
Tegnapi ablakos kibeszélőben azt mondta Emese, hogy több leak nem lesz már
Finom szájzáras rage quit volt, nem bírnak Emesével a Röfi nullás fiókról felszopói