Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Ami különösen feltűnő, hogy mintha nagyon gyorsan tudna kötődni vagy idealizálni embereket. Az internetes nő esete is ilyennek hangzik: kapott figyelmet, kedves szavakat, ebből gyors érzelmi befektetés lett, majd amikor megszakadt a kapcsolat, az nem egyszerű csalódásként jelent meg nála, hanem haragként és megszállottságként. Az idealizálásból így könnyen lesz leértékelés: először különleges a másik, aztán „vénasszony”, „hazug”, „rossz nő”.
A legsúlyosabb rész viszont nem ez, hanem az, hogy ez már nem csak gondolati szinten jelenik meg. A zaklatás, a célpont keresése, a konkrét fenyegetések, a nyilvános „meg fogom találni” kijelentések és a korábbi erőszakos megjegyzések már inkább kockázati jelek. Ezért nálam a központi szavak nem a pszichózis vagy az őrültség lennének, hanem inkább: súlyos magány, jogosultságérzés, fixáció, idealizálás–leértékelés, szennyeződés körüli gondolkodás, elutasításra adott szélsőséges reakciók és megszállott mintázatok.
Összességében nekem úgy tűnik, mintha egy nagyon magányos, kapcsolatilag hiányos emberről lenne szó, aki idővel egyre inkább haragból és frusztrációból kezdte felépíteni a nőkről alkotott világképét.
Elkészült MC isti diagnózisa:
Az alapján, amit leírsz róla, nekem ez kevésbé tűnik pszichózisnak, és inkább egy nagyon összetett, évek vagy évtizedek alatt felépült pszichológiai mintázatnak. Olyan ember képét festi, aki valószínűleg hosszú ideje súlyos magányban, kapcsolati hiányban és frusztrációban él, és idővel kialakított egy saját magyarázó rendszert arra, miért nincs kapcsolata vagy szexuális élete.
Az egyik legerősebb elem nála szerintem az, hogy nem igazán látszik kialakultnak egy reális kapcsolati modell. Sok ember fokozatosan tanulja meg az ismerkedést, az érzelmi közeledést, a flörtöt, a kötődést és az intimitást, nála viszont mintha ez részben kimaradt volna. Emiatt úgy tűnik, mintha a nőket sokszor inkább a szex vagy a hiány oldaláról látná, nem pedig teljes emberként, akikkel fokozatos kapcsolat épül.
A „másoknak van, nekem miért nincs” gondolkodás nagyon erősen látszik nála. Ez azért fontos, mert ez már nem csak magány, hanem igazságtalanságérzés is. Innen könnyen kialakulhat az a gondolat, hogy „nekem is járna”, és amikor valaki ezt sokáig éli meg, gyakran elkezd bűnbakot keresni. Nála úgy tűnik, ez sokszor a nők vagy a párok lettek. Emiatt zavarják mások kapcsolatai, emiatt lehet benne erős irigység és harag.
A nőkkel kapcsolatos furcsa „szar, szag, menstruáció, tisztátalanság” témák szerintem nem önmagukban érdekesek, hanem abban a rendszerben, amiben használja őket. Mivel főleg dühösen jönnek elő, nekem ez kevésbé tűnik fetisizmusnak, és inkább egy leértékelő mechanizmusnak. Ha valaki nagyon vágyik valamire, de úgy érzi, sosem kapja meg, akkor pszichológiailag működhet úgy a dolog, hogy elkezdi azt „undorítóvá” tenni a fejében. Olyasmi logika lehet mögötte, hogy: „vágyom rájuk → nem kapom meg őket → ez fáj → akkor legyenek undorítóak, romlottak vagy szennyesek”. A „beleivódik a nőbe”, „szűz kell”, „romlott nő” jellegű kijelentések is ebbe az irányba mutatnak.
Ezért szerintem még mindig elég jól illik rá az a fajta Madonna–kurva felosztás is, ahol a nőket két szélsőségbe rakja. Vannak a „jó”, „tiszta”, idealizált nők — például hírességek vagy elérhetetlen nők — és vannak a „rossz”, „romlott”, hétköznapi vagy elutasító nők. Ez egyszerűsíti a világot, de közben torzítja is.
@SuperDave:
Nem a levegőbe beszélsz, hanem név és arc nélküli emberekkel keménykedsz az interneten Igyál még egyet az egészségünkre, hátha akkor nem érsz majd rá ilyesmire 🍻
Vicces, hogy ez a foshalmaz hulladék valami sikernek éli meg, hogy életében egyszer a totális véletlennek és a szerencsének köszönhetően tudott némi kellemetlenséget okozni valakinek az oldalon
Mondjuk ezért a Hitlerezésért utána fegyverrel fenyegetésért, korábban meg a Takács Emese torok elvágása, utcán késelése, agyonverése stb. itthon már vinnék a dühöngőbe.
Ez az egy szerencséje van a disznónak, hogy nincs az országban.
Közben szerintem megártott Pipinek a sok Hitleres tiktok és insta reel, teljesen el van borulva már az agya a sok ideológiától ami sokként éri azt az óvodás szintű agyát.
Pipi befenyítette a követőit. Támogatni kell őt ugyanis, hogy holnap meg tudjon venni egy telefont, különben nem lesz lájv! Micsoda veszteség lenne ez a közösség számára
Nem a levegőbe beszélsz, hanem név és arc nélküli emberekkel keménykedsz az interneten Igyál még egyet az egészségünkre, hátha akkor nem érsz majd rá ilyesmire 🍻
Megjött a nagy trollvadász aki mindenkit faszra húz, csak előtte még lehúz egy flakon Dínom-Dánom félédest Ami a Sodifórumnak az anyagos az nekünk Huffnágel. A leszokás nincs benne az 5 éves tervben?
@Egy felhasználó:
Ti nektek nem sűl le a pofátok, hogy engedély nélkül kiragosgatjátok másoknak a videóit, képeiket ti fasszopók?
nem, révén hogy mi semmi anyagi hasznot nem élvezünk ebből(eltekintve a Snecológiai ösztöndíjtól és az év végén a díjazottak között kiosztott ananász kosaraktól)
@McSkizofrén újra támad:
győztünk pénzcsap elvágva
Több mint 100.000Ft-ot dobáltak be neki szombaton meg ma
Nincs a malac az utcán.
Mikor fogyóban van a lóvé, vagy a hétvége, vagy pl. a mai ünnepnap miatt nem tudja kivenni a fingtok alamizsnát, akkor szállót bérel 20-25 eurókért.
Ilyenkor azért mászkál a szabadban azt a látszatot keltve, hogy nincs hol aludnia mert erre általában szoktak koint dobni a debilek. Ahogy most nemrég is teledobálták az agyhalottak 50+ ezerrel.
Plusz ugye a szállón vagy szobában nem tud hangoskodni mert kibasznák a gecibe, ezért (is) van kint az utcán mert ott tud őrjöngeni.
Mikor kellőképpen fel van hergelve, és előtör belőle a sértődött hisztis kisóvodás személyisége, olyankor mindig beismeri, hogy kamu ez az egész utcán alvás
Tudunk valamit Nagy Laci-ról üdv mindenki. Utolsó infó valami random videoban volt amiben láttam. Levolt fogyva és valami aluljároban volt de azóta semmi. Valaki valami infó róla esetleg ? Kezdem hiányolni Laci papát
@Bariadd:
A Cukorgólem és a Chupacabra ereje fogytán. Ezek a Bódi ézs Eriga részek progresszíven egyre rövidebbek. Első rész még 11 perc volt a legutóbbi meg alig 4
Nincs ideje Bariaddnak, hiszen egész nap a Dzsabi által keresett pénzt kell elköltse.
A Cukorgólem és a Chupacabra ereje fogytán. Ezek a Bódi ézs Eriga részek progresszíven egyre rövidebbek. Első rész még 11 perc volt a legutóbbi meg alig 4
Pistike azzal nyugtataja magát, hogy Takács Emese lehet egy ronda vénasszony szar cigány nő, akinek szaros csúnya pinája van
A malac szerint egy ilyen nőért már nem éri meg a szerelembe esni.
Termesztésen megint a trollok intézték ezt, báboztak vele ma is egy kicsit kamu infókkal/képekkel
@kistáska:
Jelenleg a mentális összeomlás szélén van a szerelmi bánata miatt a röfi.
Amit mi 14-16 évesen átéltünk érzést "első szakításkor" azzal a röfi most, 42 éves incel szűzként szembesült először. Fogalma sincs hogyan kellene egy ilyen szitut feldolgozni.
Ráadásul mindezt úgy, hogy több mint 1,5 hónapon keresztül egyszer sem látta az arcát a ne tilts tesónak, csak hang vagy szöveges üzit küldött neki. Gyakorlatilag szerelmes lett egy random női inkognitóba
Közben folyamatosan szopatják a trollok a kamu infókkal, kedvükre báboznak vele.
Mivel nincs egyetlen egy "barátja" sem akinek kisírhatná a bánatát, egyedül csak a chatGPT-vel beszélget a fájdalmairól.
Azért is loopolja azt, hogy bűncselekménynek számít ha egy nő kedves szavakkal elcsábítja online, majd ez miatt szerelembe esik, és ha szó nélkül lelép a nő - akkor azért börtön jár, mert ez férfiak érzelmi kihasználása, szándékos érzelmi manipulálás, amiért a férfi önsértést vagy öngyilkosságot követhet el, mert a chat bot ezt írta neki
Ma pontosan azt a klasszikus nárcisztikus kártyát használta mentőövként, hogy ha kárt okoz magában a szerelmi bánat miatt mert pl. mérgében: rácsap az asztalra és eltörik a keze, megharapja a nyelvét (), vagy öngyilkos lesz akkor ezért a Takács Emese a hibás, mert ő kényszerítette ebbe bele
"rég ki kéne tiltani a büdös picsába európából is meg US-ből is ezt a nyomorult szar tikfost. az egy dolog, hogy van egy platform moderáció nélkül, de azok nem egyszerűen elérhetőek mert az összes host meg security cég kivonul mellőlük. nem tom mér engedjük ezt a nyugaton, hogy kínában a GYEREKEINKET agymossák meg extrémizálják"
Idén januárban vásárolták fel egy nagyobb részesedést USA befektetők a tiktokból, még az is lehet, hogy ezzel többségi tulajdonrészt szereztek. Szóval kurva élet, hogy az EU-ból nem tűnik el még nagyon sokáig.
Jelenleg az egyik legnépszerűbb platform napi 1-1,5 milliárd felhasználóval, geci sok pénzt termel és tökéletes szócső a különféle politikai propagandák terjesztésére
jó de ez szaros USA nem Európa
nekünk se kína, se amerika nem áll érdekünkben
vagyishát merem remélni
kéne csinálni egy eu kiálltványt erre tbh
@SuperDave:
Takács Emesének új telefont kell vennie amibe nem látnak bele a trollok
Zseniális ahogyan báboznak a trólok a Röfivel
Pipike a szakítás elején még azzal hitegette magát, hogy biztos hozzáfértek T. Emese fiókjaihoz a bizalmasai, és onnan tudták meg és leakelték ki hogy babfőzelékről privátoltak
Az email cunamiból amivel napi szinten bombázzák, a szelektív 1 bites agya csak azokat az (fake) infókat tartja érdeminek amit már beképzelt magának, hogy az az igazság.
Ezek után nem volt nehéz email-ben elhitetni a malaccal azt, hogy diplomatáék, golyó meg a többi ősi ellensége az irányításuk alatt tartják Emesét, és hozzáférnek a telefonjához, onnan tudják a privát infókat
Elképesztő mennyire ostoba egy véglény Pistike
És a legszebb az egészben, hogy a remény halvány lángját nem hagyják kialudni az okosan adagolt kamu baromságokkal.
Sikerült elérni, hogy még mindig optimista maradjon a disznó, halványan de reménykedik abban, hogy egyszer Takács Emese Kitti Vandácska karjaiban fogja inni a dobozos kokát meg szívni a finom cigiket
valaki vágja már összea bocsánatkérést meg hogy "én nőt nem báéntanék soha" a halálos fenyegetésekkel emg hogy kiássa az apját a sírból azt lehugyozza meg ilyenek
Szürreális hogy Paranoia Pityu micsoda balekká változik egy kedves női hang hatására, lassan olyan valóságtagadásban van mint Sodi a lamantinnal kapcsolatban
Pityuka becsicskult Most kér élőben bocsánatot a Takács Emesétől
Még mindig madzagon rángatják a trollok
Egyértelműen a halálos fenyegetések miatt vállalta ezt be, mert befenyítették hogy a trólok a torok elvágás és halált okozó testi sértések ígérete miatt fel lesz jelentve
Hozzászólások
4472 hozzászólás
A legsúlyosabb rész viszont nem ez, hanem az, hogy ez már nem csak gondolati szinten jelenik meg. A zaklatás, a célpont keresése, a konkrét fenyegetések, a nyilvános „meg fogom találni” kijelentések és a korábbi erőszakos megjegyzések már inkább kockázati jelek. Ezért nálam a központi szavak nem a pszichózis vagy az őrültség lennének, hanem inkább: súlyos magány, jogosultságérzés, fixáció, idealizálás–leértékelés, szennyeződés körüli gondolkodás, elutasításra adott szélsőséges reakciók és megszállott mintázatok.
Összességében nekem úgy tűnik, mintha egy nagyon magányos, kapcsolatilag hiányos emberről lenne szó, aki idővel egyre inkább haragból és frusztrációból kezdte felépíteni a nőkről alkotott világképét.
Az alapján, amit leírsz róla, nekem ez kevésbé tűnik pszichózisnak, és inkább egy nagyon összetett, évek vagy évtizedek alatt felépült pszichológiai mintázatnak. Olyan ember képét festi, aki valószínűleg hosszú ideje súlyos magányban, kapcsolati hiányban és frusztrációban él, és idővel kialakított egy saját magyarázó rendszert arra, miért nincs kapcsolata vagy szexuális élete.
Az egyik legerősebb elem nála szerintem az, hogy nem igazán látszik kialakultnak egy reális kapcsolati modell. Sok ember fokozatosan tanulja meg az ismerkedést, az érzelmi közeledést, a flörtöt, a kötődést és az intimitást, nála viszont mintha ez részben kimaradt volna. Emiatt úgy tűnik, mintha a nőket sokszor inkább a szex vagy a hiány oldaláról látná, nem pedig teljes emberként, akikkel fokozatos kapcsolat épül.
A „másoknak van, nekem miért nincs” gondolkodás nagyon erősen látszik nála. Ez azért fontos, mert ez már nem csak magány, hanem igazságtalanságérzés is. Innen könnyen kialakulhat az a gondolat, hogy „nekem is járna”, és amikor valaki ezt sokáig éli meg, gyakran elkezd bűnbakot keresni. Nála úgy tűnik, ez sokszor a nők vagy a párok lettek. Emiatt zavarják mások kapcsolatai, emiatt lehet benne erős irigység és harag.
A nőkkel kapcsolatos furcsa „szar, szag, menstruáció, tisztátalanság” témák szerintem nem önmagukban érdekesek, hanem abban a rendszerben, amiben használja őket. Mivel főleg dühösen jönnek elő, nekem ez kevésbé tűnik fetisizmusnak, és inkább egy leértékelő mechanizmusnak. Ha valaki nagyon vágyik valamire, de úgy érzi, sosem kapja meg, akkor pszichológiailag működhet úgy a dolog, hogy elkezdi azt „undorítóvá” tenni a fejében. Olyasmi logika lehet mögötte, hogy: „vágyom rájuk → nem kapom meg őket → ez fáj → akkor legyenek undorítóak, romlottak vagy szennyesek”. A „beleivódik a nőbe”, „szűz kell”, „romlott nő” jellegű kijelentések is ebbe az irányba mutatnak.
Ezért szerintem még mindig elég jól illik rá az a fajta Madonna–kurva felosztás is, ahol a nőket két szélsőségbe rakja. Vannak a „jó”, „tiszta”, idealizált nők — például hírességek vagy elérhetetlen nők — és vannak a „rossz”, „romlott”, hétköznapi vagy elutasító nők. Ez egyszerűsíti a világot, de közben torzítja is.
Vicces, hogy ez a foshalmaz hulladék valami sikernek éli meg, hogy életében egyszer a totális véletlennek és a szerencsének köszönhetően tudott némi kellemetlenséget okozni valakinek az oldalon
Ez az egy szerencséje van a disznónak, hogy nincs az országban.
nem, révén hogy mi semmi anyagi hasznot nem élvezünk ebből(eltekintve a Snecológiai ösztöndíjtól és az év végén a díjazottak között kiosztott ananász kosaraktól)
Te melyik trash vagy
IP látó Irén mit mond? Ez a külföldön bujkáló beles Pista lenne?
Nem. . .
Több mint 100.000Ft-ot dobáltak be neki szombaton meg ma
Nincs a malac az utcán.
Mikor fogyóban van a lóvé, vagy a hétvége, vagy pl. a mai ünnepnap miatt nem tudja kivenni a fingtok alamizsnát, akkor szállót bérel 20-25 eurókért.
Ilyenkor azért mászkál a szabadban azt a látszatot keltve, hogy nincs hol aludnia mert erre általában szoktak koint dobni a debilek. Ahogy most nemrég is teledobálták az agyhalottak 50+ ezerrel.
Plusz ugye a szállón vagy szobában nem tud hangoskodni mert kibasznák a gecibe, ezért (is) van kint az utcán mert ott tud őrjöngeni.
Mikor kellőképpen fel van hergelve, és előtör belőle a sértődött hisztis kisóvodás személyisége, olyankor mindig beismeri, hogy kamu ez az egész utcán alvás
https://ibb.co/4nwD0g4t
A röfi bemérve olaszban?
Lehet ezért nem volt ma koldulás este?
(sodrány fórumos leak képek)
Adnám ha ez miatt ma elmenekült másik városba/országba
Nincs ideje Bariaddnak, hiszen egész nap a Dzsabi által keresett pénzt kell elköltse.
A malac szerint egy ilyen nőért már nem éri meg a szerelembe esni.
Termesztésen megint a trollok intézték ezt, báboztak vele ma is egy kicsit kamu infókkal/képekkel
jó de ez szaros USA nem Európa
nekünk se kína, se amerika nem áll érdekünkben
vagyishát merem remélni
kéne csinálni egy eu kiálltványt erre tbh
https://discord.gg/EGcdRYJmk6
Zseniális ahogyan báboznak a trólok a Röfivel
Pipike a szakítás elején még azzal hitegette magát, hogy biztos hozzáfértek T. Emese fiókjaihoz a bizalmasai, és onnan tudták meg és leakelték ki hogy babfőzelékről privátoltak
Az email cunamiból amivel napi szinten bombázzák, a szelektív 1 bites agya csak azokat az (fake) infókat tartja érdeminek amit már beképzelt magának, hogy az az igazság.
Ezek után nem volt nehéz email-ben elhitetni a malaccal azt, hogy diplomatáék, golyó meg a többi ősi ellensége az irányításuk alatt tartják Emesét, és hozzáférnek a telefonjához, onnan tudják a privát infókat
Elképesztő mennyire ostoba egy véglény Pistike
És a legszebb az egészben, hogy a remény halvány lángját nem hagyják kialudni az okosan adagolt kamu baromságokkal.
Sikerült elérni, hogy még mindig optimista maradjon a disznó, halványan de reménykedik abban, hogy egyszer Takács Emese Kitti Vandácska karjaiban fogja inni a dobozos kokát meg szívni a finom cigiket
Még mindig madzagon rángatják a trollok
Egyértelműen a halálos fenyegetések miatt vállalta ezt be, mert befenyítették hogy a trólok a torok elvágás és halált okozó testi sértések ígérete miatt fel lesz jelentve