Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Na hát csak bejött az elmélet, hogy a cucu szerelmi bánatos egy hete
A szemöldökét azért nyírta ma meg, mert imponálni akart a ne tilts tesónak, aki ugye kamuba hetek óta "udvarol" a disznónak
Szó szerint madzagon irányítják Pipikét, beadagolták neki hogy a ne tilts tesó tényleg akar tőle valamit, és ettől szerelembe esett a röfi
Konkrétan összekötözésről meg gyerekcsinálásról is témáztak privátban
Most a pedo Sztívnél panaszkodik és feljelentéssel fenyegetőzik a disznó, hogy micsoda átverés áldozata lett amiért ma végül elutasította a közeledését a nő
Hihetetlen, hogy mennyire palira lehet venni ezt a gyernőtt malacot random pinás képekkel meg mézes mázas dumákkal
*gyagyás
A gyogyós Sodi hergelte hogy mi ez a szemöldök, ki is lépett a malac 10 percre dühöngeni
Hogy néz már ki a kopasz mangalica
https://ibb.co/GfQrFR4c
A Röfi megnyírta a szemöldökét
@Boros Dani:
Én arra tippelnék, hogy sok hitele van. Személyi kölcsönök vagy részletfizetések.
Ott a Macbook Pro 14 az iPhone fullos verziója, bicikli.

Hamar lenulláza magát.

Elérte a konzumidióta végzet. A havi törlesztő ketyeg tovább.
@Boros Dani:
Vká kuncsorog.
Bajban van a csatorna? Sehol egy nagy felvágás, hogy 2 literes szörpkólát vett?

Szörpkóla A macska menta után az a kedvencem
Én arra tippelnék, hogy sok hitele van. Személyi kölcsönök vagy részletfizetések.
Ott a Macbook Pro 14 az iPhone fullos verziója, bicikli.

Hamar lenulláza magát.
@Boros Dani:
Vká kuncsorog.
Bajban van a csatorna? Sehol egy nagy felvágás, hogy 2 literes szörpkólát vett?

2 havi fizetést nem kapott és így már nincs semennyi pénze. Pedig nem azt mondta pár hónapja, hogy fogorvosra már félre lett téve vagy 1 millió?
Vká kuncsorog.
Bajban van a csatorna? Sehol egy nagy felvágás, hogy 2 literes szörpkólát vett?
@SuperDave:
Ehhez már tényleg tolmács kell

Dolbádzs? Arra od vad Diki
@Bariadd:
Dziadzog ez id a Bariadd labjai ézs bozsd Gródonprájdot bfogung dzsinálni

Ehhez már tényleg tolmács kell
Egyébként ugye Bariadd volt a rendőrismerősnél párszor, és kíváncsi vagyok, hogy hogyan tehetett feljelentést a darázs derekú dunyha. Feljelentést szeretnék tenni, mert Bariaddnak hívnak az interneten.
Dziadzog ez id a Bariadd labjai ézs bozsd Gródonprájdot bfogung dzsinálni
Itt a teljes, kurvajó https://gofile.io/d/m3CdCD
A tróger Sab-ot most vitték el a rendőrök bilincsbe verve a lakásból
Akart neki adni a sodrony, aztán hogy adott e vagy sem fene tudja.

Közben ez az agyhalott cigány jól megetette a malacot https://ibb.co/FqdZ3c0Y
Bedobott neki 70 ezret https://ibb.co/7dmGh157
Most majd mehetnek a legnagyobb spriccelések a 3 szobás putrikban a Lakatos Kaki zamatos picsájára
Alaposan felhergeltem a makkomat erre a hírre Egyébként nem akart Sodi is adni neki egy fiókot?
Pityuka felszopói kölcsönfiókja sikeresen kilőve
@SuperDave:
Cucuka már kezd hangulatba jönni, és a csapatszívek miatt panaszkodik


Szépen hergelődig a röfi. Reméljük szájzáras őrjöngés lesz a vége, és ez a felszopói kölcsönfiók is megy a levesbe
Cucuka már kezd hangulatba jönni, és a csapatszívek miatt panaszkodik
amikor rossz kedvem van akkor eszembe juit hogy a pedofil állatkínzó alkoholista nagypofájú a saját fingájának a szagán röhögő impotens párkapcsolati erőszakos dely péter máj cirozist kapott és egyből jobb kedvem lesz
@kistáska:
Újra eindul a Huffi körforgás?

Az sose áll le, kivéve ha elfogy a pia Majd úgyis eltakarítják, aztán új fiókokat regisztrál, megint eltakarítják...
@kistáska:
Újra eindul a Huffi körforgás?

szombat este van végül is
Újra eindul a Huffi körforgás?
Fasz tudja.
Szerintem unják már a Sztívet, és új házibohóc kellett nekik. Kb. mint a Sodi fórumosok, csak ezek a Sztívet gyűlölik évek óta, de létezni sem tudnak nélküle.
Felnőtt 40 körüli emberekről beszélünk, akik nagyon sok milliókat kúrtak el fingtokon arra, hogy pl. azzal idegesítsék a herefejűt, hogy állandóan ledobálják kointtal.
A röfikét meg úgy en bloc az összes debil fingtok koldust ezzel lehet felbaszni a legjobban. Úgy látszik nekik megéri pénzt elbaszni az ilyen bohócokra, hogy közben egy discord szobában kuncogjanak a vergődésén.
Anno a Sztívvel is hasonlóképpen indult a sztori, eleinte jópofizás volt, szépen behálózták, dobálták a koint, aztán valami miatt megromlott ez az "online kapcsolat" és a felszopókból trollok lettek.
Most, hogy pénzzel sikerült a malacot visszacsábítani, ismét a madzagon rángatás fázisnál tart a sztori. Cucuka végtelenül egyszerű jelenség, így nem nehéz behülyíteni privátban mindenféle kamu dumákkal, hogy aztán azon röhögjenek, hogy élő közben visszaböfögi azokat a baromságokat amiket korábban beadagoltak neki.
Múlt héten azt is elérték nála, hogy bizalmi státuszba kerüljön és "online érzelmeket" tápláljon egy nem létező karakter iránt. Azért ehhez kell idő meg energia, hogy felépítsenek egy ilyen sztorit, főleg a paranoiás röffencsnél.
Lehet nekik ez jelenti a szórakozást, hogy ilyen debilekkel báboznak a fingtokon időt és pénzt nem sajnálva. Szerintem.

Aztán ott van az a lehetőség is, hogy állítólag nem kevés pénzt csinálnak a malacból azzal, hogy az őrjöngéseit meg a gyogyós beszólásait tiktok shortba kirakják.
Elvileg "megéri" nekik életben tartani, mert profitálnak belőle. Tény, hogy a pipi shortok nagyokat mennek. Itt a TC-n is a fingtokos short feltöltések a legnépszerűbbek.
Én vágom ezt a tiktok videók utáni bevételt, nagyon nem is találtam konkrét infókat milyen megtekintések után milyen pénzek járnak, szóval a fene tudja mennyire hihető ez a része a malactartásnak.
Én is inkább arra szavazok, hogy ők pénzelik, de vajon mi a céljuk a malactartással?
A Röfike felett újra átvették az irányítást a dugóék.
Ugye Pityuka minden fiókja vagy kilőve vagy felfüggesztve, nem tudott 2 napig koldulni. Most felkarolták adtak neki egy full troll fiókot hogy tudjon élőzni, amin kb. az összes Sztív troll fent van mint moderátor, és mindenkit banolnak aki beszól a cucunak.
Plusz utaltak is neki 100-150 ezret putrira.
Bár a malac azt mondja az anyjától kért kölcsön pénzt, hogy tudjon hokizni a 4K hádé tv-s lakásban, de szerintem ezek a debilek utaltak neki
@bororea:
lehet valahogy egy adott felhasználó kommentjeire szűrni/keresni?

Jelenleg nincs ilyen funkció az oldalon. Van egy hozzászólás kereső, de ez csak a városvezetés számára elérhető mert nincs az oldalba integrálva. Felírtam a listámra a jövőbeli fejlesztésekhez, hogy előterjeszthessem a sóhivatalban
lehet valahogy egy adott felhasználó kommentjeire szűrni/keresni?