Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
na most ezt a sodiforumra hiába írom be ott kiminuszolnak a picsába mert szentségtörést követek el amiért nem követem 16 éve ezt a majomságot amít művelnek ott, nade ide beírom hátha itt tud valaki értelems magyarázatot adni. https://www.youtube.com/watch?v=tyP3SKptjE4&list=PLz7AHnQUIUElXGPi4b2rr_VM-x6tYAA&index=5 ebbe na videóban tomcat 1:56nál megemlít egy "vajmelka michal" nevű embert aki elvileg sodit pereli illetve ügyvéd budapesten, a sodiforumon szlovák jégkorongozó meg falfestő meg egyéb baromságokként hivatkoznak rá. kérdés mi a fasz köze van itt tomcathez meg sodihoz? köszi előre is
@McSkizofrén újra támad:
nincs neki ennyi esze, ezt többször is bebizonyította hogy még ennyit sem tud csinálni mert segghülye még hazudni is, annyira nyilvánvaló mindig az állapota mert egy 10 éves értelmi szintjén van + skizofrén idegbeteg


Nem a faszt nem. Rafinált a cucuka.
Ahogy Dave is írta, ha kellően felhergelik akkor egyből előtör belőle a nárcisztikus, egoista, óvodás dacoló énje, és kitálal a hazugságairól.
Tegnap annyi elég volt, hogy valaki "hajléktalanná tettünk malac" (vagy valami ilyesmi) fiókkal spamelte a megosztást, a röfi egyből be is kapta csalit, és már röfögte is, hogy a legutóbbi utcán aknában alvós live is kamu volt, csak a trólokat akarta hülyíteni (meg nyilván pénzt farmolni).
Nem szabad alábecsülni disznót ilyen szempontból, tudja ő nagyon jól, hogy ezekkel a kamu színészkedésekkel a friss random felszopókat, akik nem vágják a teljes lore-t - 1-2 napig le tudja rántani kointtal vagy Wise utalásokkal.
@JockeyEwing:
Kaptam ma egy kommentet a legfrissebb Nagy Laci videó alá. A videó https://trashcity.net/video/21446 "Sziasztok. Kb egy hónapja láttam Falábat a keletiben. Le van fogyva, egyértelműen, szemmel láhatóan csöves lett, az a típus, aki negyven pulcsit vesz fel egyszerre, és 10 db szatyor van egyszerre a kezében, jelem esetben kukászacskók. Le van fogyva és egy vékony, junkei egyfogú nővel konzultált a buszmegállóban, oda volt bevackolódva. Lehet h az élettása volt. Na hát ennyit tudok. Szerintem kibaszták az utcára."


Azt hittem, a netről való eltűnése után összekapta magát, de ezek szerint csak tovább züllött.
Halihó! (c)rackhost recskasess közben támadt egy zseni-endenció ötletem. Megvan valakinek a 2hájbré 3D modell?
Dehogy nincs, Cucuka folyamatosan hazudozik, de mivel olyan mint egy 5 éves ha eleget hergelik akkor elkotyogja az igazságot. Amikor parkokból nyomja a bokorlive-ot akkor csak szobát sikerült kivennie és nincs egy teljes lakása live-ozni.
@kistáska:
Közben meg fixen van neki helye, szoba vagy szálló, pont ezért liveol utcáról.

nincs neki ennyi esze, ezt többször is bebizonyította hogy még ennyit sem tud csinálni mert segghülye még hazudni is, annyira nyilvánvaló mindig az állapota mert egy 10 éves értelmi szintjén van + skizofrén idegbeteg
Szinte mindig volt szállása mikor azt állította, hogy nincs pénze és az utcán kell éjszakáznia. Olaszországban gyorsan fogy a pénze, és rájött hogy így többet tud lehúzni a hasznos hülyékről
Valami mélygaràzsba csövezik a mangalica, a kukàkat túrja, panaszkodik, hogy hajléktalan lett.
@BulldogAgent:
szerintem semennyi mert van pénze telidobták és akkor nincs semmi baja csak játsza az eszét ilyenkor


Most is a hattyúk halálát játssza a disznó, hogy játszótéren csúszda alatt fog aludni
Közben meg fixen van neki helye, szoba vagy szálló, pont ezért liveol utcáról.
Még azt mondja, "gondoljunk rá hogy mi lesz vele éjjel, mert kint fog az esőben aludni"
És az a szomorú, hogy a sok agyhalott tini hülyegyerek be is szopja, mert dobálja be a zsebpénzét ennek a fületlen mangalicának..
@McSkizofrén újra támad:
szerintetek mc pistának mennyi a vérnyomása?

szerintem semennyi mert van pénze telidobták és akkor nincs semmi baja csak játsza az eszét ilyenkor
szerintetek mc pistának mennyi a vérnyomása?
@Snecimanó:
Mi az a PUA?

Pick up artist
@piritott_napraforgomag:
Van itt aki ismeri Oswáth Gergő PUA trainert? Van egy csatornája ahol arrol beszél hogyan kell utcán csajokat felszedni, meg fiatal sràcokat coachol a témában. Szerintetek beleillene a Trashek közé?



Linkeled ezt a gergot?
@piritott_napraforgomag:
Van itt aki ismeri Oswáth Gergő PUA trainert? Van egy csatornája ahol arrol beszél hogyan kell utcán csajokat felszedni, meg fiatal sràcokat coachol a témában. Szerintetek beleillene a Trashek közé?



Jujj...na ennek most utananezek.

Ami szerintem ide feltoltheto is lenne az Pua Jimmy, régebbi puás. Amikor deákon van terepgyakorlat (nem annyira megrendezve...)


Ugyan akkor volt valami Balázs, akinek volt egy "Barátnőidomítás" c. Videoja a kurzusábol, azt a videot isszonyatosan keresem.
Van itt aki ismeri Oswáth Gergő PUA trainert? Van egy csatornája ahol arrol beszél hogyan kell utcán csajokat felszedni, meg fiatal sràcokat coachol a témában. Szerintetek beleillene a Trashek közé?
@JockeyEwing:
Kaptam ma egy kommentet a legfrissebb Nagy Laci videó alá. A videó https://trashcity.net/video/21446 "Sziasztok. Kb egy hónapja láttam Falábat a keletiben. Le van fogyva, egyértelműen, szemmel láhatóan csöves lett, az a típus, aki negyven pulcsit vesz fel egyszerre, és 10 db szatyor van egyszerre a kezében, jelem esetben kukászacskók. Le van fogyva és egy vékony, junkei egyfogú nővel konzultált a buszmegállóban, oda volt bevackolódva. Lehet h az élettása volt. Na hát ennyit tudok. Szerintem kibaszták az utcára."



Tehat valszinuleg szpottingolni lehet ott...
Gyogyós Pityuka azt mondja vlsz. tegnap kristályt tettek a kepábjába azért őrjöngött liveban
Asztali gépen crtl+shift+r. Sajnos a cache valamiért sokáig tartja a profilképeket. Erre kifundálok majd valamit.
@kistáska:
@Bariadd:
Valaki emlékeztessen, hogy amikor új profilképet rakok fel, akkor mit kell csinálni, hogy láthassam böngészőben?


kuki törlés (elég csak TC-n, nem kell az egész böngészőben)


Nem működött.
@SuperDave:
Hihetetlen ahogy folyamatosan gátolni próbálták az adását a fejszívekkel


Nagyon befeszült most a röfi a csapatszívlelésre, ennyire még soha nem hergelte fel magát

A tegnapi őrjöngéséhez azon túl, hogy a Léghajós beugatott neki amiért bankszámlára koldult - az is hozzájárulhatott, hogy végre realizálódott a malacban, hogy a dugóék, akik pénzelték a múlt hónapban, tényleg csak amolyan házibohócnak tartották Pityukát a másik házbohócuk, a Sztív mellett.
Most már teljes paranoiában van a cucu, senkiben nem mer megbízni
Amit kapott, az állítólagos pinás videókat meg képeket hokizásra a pempi ex "nőjétől" azok is nyilván mind kamuk voltak
A Nadin picsa beszélt valami random házipornó videó alá, a röffencs meg elhitte, hogy vele ilyen tényleg megtörténhet
@Bariadd:
Valaki emlékeztessen, hogy amikor új profilképet rakok fel, akkor mit kell csinálni, hogy láthassam böngészőben?


kuki törlés (elég csak TC-n, nem kell az egész böngészőben)
@Felfújhatós Guminigger:
@McSkizofrén újra támad:
közben nigger nevű felhasználó visszatért, pont amitn huffnágel bannolva lett


én el se mentem nigger


Nem is rólad volt szó hanem ő róla:

https://trashcity.net/user/Nigger
Valaki emlékeztessen, hogy amikor új profilképet rakok fel, akkor mit kell csinálni, hogy láthassam böngészőben?
az megvan valakinek amikor bement a lakatos kakihoz óbégatni?
@kistáska:
Idén még nem volt ilyen mentális összeomlása a malacnak, nagyon komoly őrjöngések és prémium szájzárak vannak mert a Lakatos Kaki szerelme azt mondta rá hogy koldus amiért bankszámlára kunyerált

Hihetetlen ahogy folyamatosan gátolni próbálták az adását a fejszívekkel
Kaptam ma egy kommentet a legfrissebb Nagy Laci videó alá. A videó https://trashcity.net/video/21446 "Sziasztok. Kb egy hónapja láttam Falábat a keletiben. Le van fogyva, egyértelműen, szemmel láhatóan csöves lett, az a típus, aki negyven pulcsit vesz fel egyszerre, és 10 db szatyor van egyszerre a kezében, jelem esetben kukászacskók. Le van fogyva és egy vékony, junkei egyfogú nővel konzultált a buszmegállóban, oda volt bevackolódva. Lehet h az élettása volt. Na hát ennyit tudok. Szerintem kibaszták az utcára."
Idén még nem volt ilyen mentális összeomlása a malacnak, nagyon komoly őrjöngések és prémium szájzárak vannak mert a Lakatos Kaki szerelme azt mondta rá hogy koldus amiért bankszámlára kunyerált
Szájzáras live van Cucuka tiszta ideg, mindenkit tilt aki csapatszívet küld a fejére
és előre is bocsánat a spamért.. még annyit hozzátennék ehhez a gusztustalan tények riporthoz, hogy a gyászoló édesapa után buzeráns psitát bevágni bohóc zenével alatta.. és még mi vagyunk az emberkínzó oldal
@kistáska:
Pedo Piskóta a Tényekben https://tenyek.hu/video/veluk-vagy-rajtuk-nevetunk

ez már tényleg mindennek az alja.. 2026 magyarország