Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Mielőtt mindenki kanásztáncot járna örömében, hogy juj de jó végleg ki lett tiltva Huffnágel, valószínű még vannak aktív fiókjai, vagy ha nem majd regisztrál párat hogy további ismerőseit doxolhassa. Az incidens tanulsága, hogy érdemes kicsit jobban figyelni az opsecre, mivel az oldalon minden hozzászólás nyilvános.
vissza a a babát
@Knuckles:
Eszméletlen nagy kár Nemjepülababáért imádtam vele társalogni és sok szempontból egy véleményen is voltunk mindig


Én is jókat dumálgattam vele minden féléről, leginkább a Sab-os videók alatt.
Számomra egy, a kommentjei alapján rokonszenves, mezei trash fogyasztó volt, akit itt sokan kedveltek. Sajnálom, hogy így járt.
Egyetlen vétke, hogy a kommentekben túl sok személyes infót osztott meg magáról, ez okozta a végzetét.
Ez az alkoholista ürülékhalmaz rühes Huffkutya, aki csakis, és kurvára csakis a totális véletlennek köszönhetően tudta doxolni, remélem hamarosan a magányos, keserű enyészet emésztőgödrében fog....
És akkor az első írásom a forumon : Eszméletlen nagy kár Nemjepülababáért imádtam vele társalogni és sok szempontból egy véleményen is voltunk mindig Én amolyan egyszerű trash fogyasztó vagyok itt aki inkább fogyasztja a tartalmat és közben véleményez néhól. Nemjepűl gyere vissza visszavárunk ez sokak nevében mondhatom szintén! Az én nevemben is!
Pityuka felett az irányítást az elmúlt pár napban ismét átvették a trólok.
Addig hergelték a malacot diszkortos beszélgetésekről küldött képekkel, hogy tiltotta a Sztív trolljait akik az elmúlt hetekben százezreket dobáltak be neki
Igazából én a trash közösséget mindig is ilyen full anarchia közösségnek tartottam, ahol nem feltétlenül okos bárkiben is megbízni, mert hát történhetnek incidensek. Így én egyrészt ezt hozzáfűzném az egészhez, mert szerintem ilyen emlékeztetőnek jó. A másik dolog, amit megjegyeznék, hogy a trash közösség egy olyan érdekes közösség, hogy elég sok embert benne (kinek nem inge ne vegye magára) az választ el az oldalon való szerepléstől, hogy a kamera nem rá néz. Láttuk ezt már ugye Lamantinnal például. Nekem a Hufi is mindig ilyen típusú embernek tűnt, hogy őt annyi választja el a titulustól, hogy a kamera (egyelőre) nem rá néz.
@McSkizofrén újra támad:
elutazok hétvégére azt erre jövök vissza, na basztmek

Itt is ugyan ez a helyzet. Csak pislogok. Nemjepülababáért kár. Mondjuk még mindig megteheti, hogy beregisztrál egy másik fiókkal. Szerintem itt a legtöbben visszavárják.
@McSkizofrén újra támad:
közben nigger nevű felhasználó visszatért, pont amitn huffnágel bannolva lett


én el se mentem nigger
Piért 20 euró a nabdár
közben nigger nevű felhasználó visszatért, pont amitn huffnágel bannolva lett
@Boros Dani:
@McSkizofrén újra támad:
most jól értem a huffnágel pista felismerte a dumájáról az exe bnőjét ezé kidoxolta? hufi bazdmeg, azé na, ilyet nem szép dolog csinálni!


egyébként szerintem szar közösségben emberkedik. Kvázi magát is doxolta. Akkor nemjepülababa 100% hogy tudja ki. Elhint egy morzsát ide róla és kb kicsinálják a trollok Huffnágelt az igazságérzet miatt.


Csak üdvözölni tudom, hogy végleges tiltást kap az alkoholista-herbálos, elmebeteg Huffnágel. Remélem, nemjepülababa valamikor újra visszatér közénk, akár másik fiókkal, neki szerettem nagyon a hozzászólásait olvasni. Bocsánat, hogy utólag kárörvendek Huffnágel miatt, nem túl korrekt, hogy soha nem volt vér a faszomban megírni neki őszintén a véleményemet, de ismerve azt a szokását, hogy előszeretettel kötött bele itteni felhasználókba, egyszerűen nem volt idegzetem magamnak egy ki-, és beszámíthatatlan retard ellenséget kreálni.
Golden Laciról van valakinek bővebb infója? Miből él valójában, hova valósi, stb?
aztán persze áttérek ide
@Boros Dani:
@Kaccer Zsolt:
kell e valamit tudni a trólkódásról?


Hogy érted?


Az én fiókom, álcázok mert írtam ernőnek egy álfelszopó emailt.
@Kaccer Zsolt:
kell e valamit tudni a trólkódásról?


Hogy érted?
Sziasztok!
Abszolút laikus vagyok informatikában. Nemrég találtam rá a 2hb re és Ernőre....
Írtam neki egy emailt, amire 5 nappal később jött válasz, és telefonszámot meg személyit kért.
Most úgy döntöttem, hogy átjövök a "túloldal"ra.
A levelezés:
2026.04.23. 14:04 időpontban Csatorna 2H Youtube ezt írta:

Szia. Sajnos a rengeteg bántalmazás miatt ritkán nézzük ezt a fiókot... Kaphatok egy telefonszámot, hogy megbeszélhessük a 3FA Hitelesítést? Ezt követően bármi is megbeszélhető.
Üdv

On Thu, Apr 23, 2026 at 10:31 AM wrote:
Kedves Ernő szeretnék erre választ kapni:



2026.04.20. 18:52 időpontban [email protected] ezt írta:

Kedves Ernő!



Azért bátorkodok neked írni, mert amikor a youtubeon rákerestem a windows 10 támogatás megszűnésére, akkor a te videódat dobta be elsőnek. A legutóbbi videóban mutattad ezt a lehetőséget, ezért írok neked.

Körülbelül 8-9 videót láttam tőled mióta a youtube feldobott, a munkádhoz csak gratulálni tudok!

Egy informatikai és elektronikai témákhoz csak nagyon alapszinten értő ember vagyok, egyébként autószerelőként dolgozok, és 31 éves vagyok.

A számítógépemen most windows 10 van, vagy mi a szösz.

Úgy hallottam hogy a támogatási időszakja véget ért, tudom hogy van egy 11es verziód ami ingyenes, az a hacsi, de nem merem fel rakni.

Alapvetően szeretnék segítséget kérni, mert nem értek hozzá, mint mondottam.

Jelenleg egy informatikus telepítette a gépemre a windows -t

pár videódat megnézve megkérdenék pár dolgot:

Milyen vírusirtót ajánlasz? Nekem most Avast van, vagy mi, az nem mindig jó nekem.

Már lassú a gépem, több perc amíg beindul, kell a rendszerhez adott címemhez tartozó jelszó, aztán még egy perc és csak utána jön be szánalmas!

Milyen módszerrel tudok 11re váltani anélkül hogy az informatikusom által is nehezen felrakott Volswagen diagnosztikai programfusson? Biztos működik majd benne? Nagyon fontos, a munkámhoz kell. A doksik elvesztése elen ,van vmi megoldásod?

Egyelőre csak egy jól működő támogatott rendser kel mert nem akarok veszélyt.

Ha majd jól csinálod , meglátom h érdemes e a Foxodat megvennem.



De szerintem jó volna ingyen nekem egy kis segítség a cseréhez.



Köszönöm Ernő minden segítségedet!



Üdvözlettel,

Kaccer Zsolt

[email protected]

autószerelő



kell e valamit tudni a trólkódásról?
@McSkizofrén újra támad:
most jól értem a huffnágel pista felismerte a dumájáról az exe bnőjét ezé kidoxolta? hufi bazdmeg, azé na, ilyet nem szép dolog csinálni!


egyébként szerintem szar közösségben emberkedik. Kvázi magát is doxolta. Akkor nemjepülababa 100% hogy tudja ki. Elhint egy morzsát ide róla és kb kicsinálják a trollok Huffnágelt az igazságérzet miatt.
most jól értem a huffnágel pista felismerte a dumájáról az exe bnőjét ezé kidoxolta? hufi bazdmeg, azé na, ilyet nem szép dolog csinálni!
@Boros Dani:
Ha magamat doxolom akkor én is kapok bannt?

Próbáld ki, ha igen max regisztrálsz egy új fiókot MC Adócsökkentés néven és szétspameled a fórumot
@Boros Dani:
Ha magamat doxolom akkor én is kapok bannt?


Ha doxolod magad akkor azt is írd meg hogy milyen pizzát szeretsz.
Ha magamat doxolom akkor én is kapok bannt?
Van agresszív részeg, vicces részeg, érzelmes részeg és a skizofrén troll-felszopó önjelölt igazságosztó részeg. Biztos maradt még vagy 10 fiókja amivel magával beszélgethet és elmondhatja hogy erkölcsileg a trollok fölött áll
Én csak pár sort írnék: több esélye biztosan nem lesz Huffnágel úrnak, ha rajtam múlik. Ennek kapcsán be is iktatok egy fejlesztést, konkrétumot viszont nem írnék erről ( érthető okokból ).
A előbbiekhez szeretnék én is hozzátenni pár gondolatot. Bizonyára önök is tisztában vannak vele, hogy Huffnágel úr már számtalan fiókot regisztrált az oldalra. Aktív időszakaiban naponta többet is képes legyártani egymás után hogy a fórumot spamelje. Ezek után rendre eltűnik egy időre időre majd visszatér visszafogottabb stílussal - ez a Huffnágel körforgás. Legutóbb úgy döntöttünk, hogy amíg rendesen viselkedik nem töröljük, megvárjuk amíg újra spamelni kezd. Lehet hogy ez tévedés volt, de az hogy egy régi ismerősét felismeri és doxolja számunkra is derült égből villámcsapás volt. Megértem ha minket tesznek felelőssé az eset miatt, de mindenre sajnos mi sem vagyunk felkészülve. Csak azt tudjuk garantálni, hogy ilyen esetekben a nyilvánosságra került személyes adatokat töröljük, amint a tudomásunkra jut a dolog.
Még annyi, hogy természetesen a kialakult kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérem, viszont kérem Önöket is, hogy azt vegyék figyelembe, hogy mi sem tudunk 0-24-es őrséget felállítani a Huffnágel félék ellen. Gyakran fent vagyunk, de 100%-os hatékonyságú moderációs védelem sajnos itt sem létezik.
Ettől független megtesszük, amit tudunk és egyébként meg azt nagyon jól teszik, hogy hangot adnak véleményüknek és én arra is biztatnám önöket a jövőben, hogy a Narancsos úrhoz hasonlóan nyugodtan kifejthetik álláspontjukat bármivel ami az oldalt illeti. Köszönöm.
@NarancsosPirula:
@Dr Tájfel:
@NarancsosPirula:
Ne is haragudjon a vezetés, de az ilyen fasszopó férgekre szerintem semmi szükségünk sincs.
Doxolás az rendben van?

Bezzeg ha az oldal üzemeltetői közül én kidoxolnék valakit, akkor repülnék a faszba, mi?
Na ennhyit a kedves TC üzemeltetőiről, mannin felszopásáról meg ne is beszéljünk.


Üdvözlöm. Hol írta bárki, hogy rendben van? Legjobb tudásom szerint, a Zéró úr már intézkedett a doxolt adatok és a Huffnágel "úr" ámokfutásával kapcsolatban is.
A hangnemhez joga van, ám nem teljesen értem, mire fel akadt ki a vezetésre?


Pontosan az önök hozzáálásával van itt probléma.
Hufi faszom hányszor lett bisszanegedve már? Hány profilja volt törölve? Hányszor bizonyította be, hogy nem bír magával?
Kezd kurva unalmas lenni, hogy x ideig tud normálisan viselkedni, aztán vagy beleköt valakibe ok nélkül (bepiálva) vagy valami más szarságot csinál (bepiálva).
Pl. mi volt az oka annak hogy most meg volt tűrve? Mert anno arra emlékszek hogy önök is említették hogy több profillal is próbált visszajönni, de azok is kibaszkodásra kerültek.
Most vagy ki van baszva valaki vagy sem.
...
Mert hogy én ezt a faszt nem akarom többet látni itt az fix.
De szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Abszolút megértem, hogy így érez, azonban szerintem nincs minden így, ahogy Ön leírta.
Szerintem két dologban máris megegyezhetünk. Egyik dolog az, hogy ilyet még nem csinált a Huffnágel, hogy doxolni próbált volna valakit az oldalon, ebből következik a második dolog, hogy ezek után már biztos nem is fog semmi egyebet tenni, mert ez valóban végleges kitiltást érdemel.

Azon viszont, hogy ki hány esélyt kap, én továbbra sem szeretnék változtatni. Ha van bármi jel arra, hogy egy random felhasználó a spam-elések után, képes megemberelni magát és a közösség normális tagja lenni, akkor idővel lehetséges, hogy visszajöhet. Természetesen, minél többször esik vissza az illető, annál hosszabb lesz az ellene folytatott szankció ideje, így ezt a lehetőséget is el lehet játszani.
Ön is tudja, hogy pl. a Nostalgiafurry urat is vagy 5x töröltük, de én azt mondom megérte, mert mostanra abszolút hasznos tagja lett a közösségnek.
Ha minden egyes, 2-3 alkalommal spam-elő felhasználót kitiltanánk, akkor rövid idő múlva olyan lenne ez a weboldal, mint valami sznobkodó facebook csoport, ami idővel áteshet azzá, hogy pl valaki. nem ért egyet valamivel vagy véletlen/nem véletlen áthág egy szabályt, már megy is a permaban. (A Pesten hallottam csoport jó példa erre.) Bár lehet személyes dolog, de én gyűlölöm a cenzúrát és ezt a kialakult buboréktársadalmat, hogy: ,,A negatívokat ticcsátok adminok!'' meg az, hogy a kritikát azt irigyek írják. Itt én nem szeretnék ilyen dolgot.

Azt abszolút megértem, hogy az ilyen spam-elős felhasználók ámokfutásaiba nem jó belefutni és most nem akarok filozofálni, de az élethez hozzátartoznak a kellemetlen dolgok is.
Mert hogy én ezt a faszt nem akarom többet látni itt az fix.
De szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
@Dr Tájfel:
@NarancsosPirula:
Ne is haragudjon a vezetés, de az ilyen fasszopó férgekre szerintem semmi szükségünk sincs.
Doxolás az rendben van?

Bezzeg ha az oldal üzemeltetői közül én kidoxolnék valakit, akkor repülnék a faszba, mi?
Na ennhyit a kedves TC üzemeltetőiről, mannin felszopásáról meg ne is beszéljünk.


Üdvözlöm. Hol írta bárki, hogy rendben van? Legjobb tudásom szerint, a Zéró úr már intézkedett a doxolt adatok és a Huffnágel "úr" ámokfutásával kapcsolatban is.
A hangnemhez joga van, ám nem teljesen értem, mire fel akadt ki a vezetésre?


Pontosan az önök hozzáálásával van itt probléma.
Hufi faszom hányszor lett bisszanegedve már? Hány profilja volt törölve? Hányszor bizonyította be, hogy nem bír magával?
Kezd kurva unalmas lenni, hogy x ideig tud normálisan viselkedni, aztán vagy beleköt valakibe ok nélkül (bepiálva) vagy valami más szarságot csinál (bepiálva).
Pl. mi volt az oka annak hogy most meg volt tűrve? Mert anno arra emlékszek hogy önök is említették hogy több profillal is próbált visszajönni, de azok is kibaszkodásra kerültek.
Most vagy ki van baszva valaki vagy sem.
@NarancsosPirula:
Ne is haragudjon a vezetés, de az ilyen fasszopó férgekre szerintem semmi szükségünk sincs.
Doxolás az rendben van?

Bezzeg ha az oldal üzemeltetői közül én kidoxolnék valakit, akkor repülnék a faszba, mi?
Na ennhyit a kedves TC üzemeltetőiről, mannin felszopásáról meg ne is beszéljünk.


Üdvözlöm. Hol írta bárki, hogy rendben van? Legjobb tudásom szerint, a Zéró úr már intézkedett a doxolt adatok és a Huffnágel "úr" ámokfutásával kapcsolatban is.
A hangnemhez joga van, ám nem teljesen értem, mire fel akadt ki a vezetésre?
elutazok hétvégére azt erre jövök vissza, na basztmek